3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • Magiszter
    #471
    Nekem se :)

    Pedig nálam egész éjjel arccal felfele van az éjjeli szekrényemen. Sőt törölgetni is pólóval, vagy éppen farmerral szoktam, mikor mi van kezem ügyében :D Nem használok speciális célszerszámot a takarításához.
  • Vadnokedli
    #470
    nekem egyáltalán nem gyűlik ott semmi se :D
  • mflex #469
    Na, egyvalami felcseszte az agyamat, mint írtam naponta egyszer áttörlöm a telefonokat, mivel eleve minőségi karcmentes üveg van mind a két telefonban, secpec alatt csillognak, viszont a Samsung-nál az üveg szélénél hagytak egy baxott pici rést, éppen belefér egy tű. Szóval ott rendesen gyűjti össze a port, legalábbis nálam ez volt, a kijelző csillivilli, körülötte meg a hányadék porszemcsék, amint az a lenti képen is látható, hogy miről zagyválok.

    Tűvel próbáltam óvatosan piszkálni, de nem lehet, aztán kitaláltam a nagy eszemmel :DD, hogy a legkönnyebb onnét kiszedni a porszemeket.

    A fotópapír pont akkora, hogy belefér, szóval tépsz egy kis darabot belőle, az élével beleilleszted és csak szépen végig tolod rajta, könnyen kitolta ezeket a szarokat. Nem értem, miért nem lehetett normálisan megtervezni, hogy "faltól falig" illeszkedjen a széléhez. A hülye apple miért tudta megcsinálni? cöhh


  • Vadnokedli
    #468
    mér ne férne? ha női gatyát hordasz akkor nem mert abból ki lóg. XD
  • Landor
    #467
    el
  • LoSA
    #466
    Srácok, gyönyörű ez a telefon... De nem túl nagy (tudom, hogy a kijelző miatt ilyen), de elfér a zsebbe?
  • Magiszter
    #465
    Nem problémát akarok, csak azt hogy ha otthon be van kapcsolva a gépem, és a telefon wifi-re van csatlakozva akkor leszinkronizálja a fényképeket és a videókat amiket rögzítettem. Ne nekem keljen FTP-znem rá, vagy adatkábellel vacakolni.
  • Vadnokedli
    #464
    hát ha a problémát akarod veséstül hajrá :D
  • Magiszter
    #463
    Tud valaki olyan megoldást a telefonhoz, hogy WIFI-n automatikusan leszinkronizálja a frissen fotózott képeket/videókat a géppel?

    Kellene egy ilyen.
  • Vadnokedli
    #462
    amúgy nekem is így van:D
  • Permissive
    #461
    én semmit:) be a zsebbe, és mire megint előveszem tiszta:)
  • Probatbicol
    #460
    Azt láttátok, hogy a Galaxy nyerte a 2010-11 es Eisa díjat smartphone kategóiában?

    http://www.eisa.eu/award/53/european-smartphone-2010-2011.html
  • Landor
    #459
    én a pólómat szoktam használni :D
  • Landor
    #458
    úgy értettem a képek készítése előtt...
  • mflex #457
    Én egy sima (essilor crizal) szemüveg törlőkendőt használok, sec pec alatt tükörfényes lesz tőle.
  • mflex #456
    Az egyik teljesen üzleti, minden fontosabb dolgom azon van.
    Mivel az irodámban macpro van, ezért az iphone a legjobb és egyszerűbb a szinkronhoz, és csak a üzleti ügyfelek tudják a számot.
    A másik családi telefon, és ezt csak a szűk család ismeri.

    Sorry a nagy képért, rakhattam volna linkbe is...
  • Vadnokedli
    #455
    milyen törlő kendőt ajánlasz?:D vagy ajánlotok? kinek milyen van?: oxd
  • whiskeyman
    #454
    feltétlen be kellett rakni 2 db 7 megás képet...
    amúgy nem értem mi szükséged van 2 ilyen telefonra?
  • mflex #453
    Te is tudod, hogy milyen telefonok ezek, ha rászarik a muslinca az is meglátszik rajtuk, ezért úgy vagyok vele, hogy naponta egyszer áttörlöm, utána hívnak, email etc, és már is úgy néznek ki, mint az okádék! :)

  • Landor
    #452
    mondjuk előtte letakaríthattad volna őket...
  • mflex #451
    Itt van csináltam két képet a telókról, aki nagyítóval vizsgálja az iphone4 pixeleit, annak csak gratulálni tudok, most is azt mondom, hogy a samu ha nem is sokkal, de szebb a képe, bár az iphone többet van nálam mostanában.


  • broker88
    #450
    köszi az infót, de ezt kaptam a telefonhoz gyárilag is. Tudja valaki, hogy lehet a névjegyekhez rendelni több számot, infókat, mailt stb..
    Köszi!
  • Aquir
    #449
    2010 után gyártott tv-nél lehet, és aszondják nem találtak róla leírást, de interneten biztos fennvan
  • Vadnokedli
    #448
    valaki vágja hogy tudom kapcsolgatni a TV-met telefonnal? valaki rá jött már?://
  • mflex #447
    Úgy néz ki:



  • mflex #446
    Tegnap már a Románok is megkapták hivatalosan (ismerőssel beszéltem), az unió legokádébb országa vagyunk ilyen szempontpont(okból), meg egyébként is. Elméletileg 3 napon belül ide kellene érnie a Samsung infója alapján, gyakorlatilag nem fogadnék rá.
  • Landor
    #445
    december :D
  • jaszy
    #444
    Valaki td már valami hírt a 2.2 ről? Mikor lesz?
  • 10S
    #443
    A Samsung honlapjáról letölthető. Innen
  • Magiszter
    #442
    Noh én most egy olyan programot keresek amivel proxy profilokat lehet állítani. Azaz:
    - Bemegyek melóba megnyomok egy gombot/widgetet és automatikusan benyomja a munkahelyi proxy-t a wifi kapcsolatokhoz (ne kelljen állandóan kézzel írogatnom).
    - Hazamegyek, megnyomok egy gombot/widgetet és automatikusan kiveszi a proxy beállításokat.

    Illetve ha ez nem megoldható akkor olyan proxy kezelő program kellene ami tudja használni az IE-ből ismert "automatikus konfigurációs fájl"-t, ami http://gipszgéza.térdekalácsa/ráncos.dat formában van.

    Előre is köszönök minden segítséget!
  • broker88
    #441
    sziasztok!
    van az S-hez valami normálisabb használati útmutató? Nem jövök rá, hogy a névjegyhez, hogy tudok hozzárendelni e-mailt, titulust stb...Emlékszek a nokia 6300-hoz is háromszor ilyen terjedelmű használati volt :(
  • Landor
    #440
    nem azok ütik egymást sajnos..
  • Vadnokedli
    #439
    akkor passz : o lehet azokat amiket a marketröl szedtél azok megtalálhatóak az Appbucketen és akkor üti egymást a kettőt? vagy ez nem lehetséges?:D
  • Landor
    #438
    nem. azokat a programok sem látszanak amiket a sima marketról szedtem.
  • Vadnokedli
    #437
    akkor valószínű azért, szerintem. :D mert nálam is így van Applanetel, de appbucketet meg nem ismerem. lehet ugyan az van vele mint Planetel. :D
  • Landor
    #436
    ja igen, azt nem írtam, hogy az alap marketben nem mutatja.
    egyébként az applanet nincs fent én az appbucketet használom :)
  • Vadnokedli
    #435
    az alap market? és fent van az Applanet? amúgy azért mert amit Applanetröl szedtél az nálad nem elérhető a sima marketböl( meg senkinél se.).
  • Landor
    #434
    Azt nem tudja valaki hogy marketban a Downloads résznél miért mutat csak egy fél tucat programot?
  • nagyi87
    #433
    miért kínszenvedés a GPS-t használni? 100ból 95x nem találja meg magát a készülék, ez normális?
  • nagyi87
    #432
    azt is kérdezhetném h mit ajánlotok Geocachingelésre?