3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • Vadnokedli
    #551
    hát ugye a froyo
    2.2 / 2.2.1 meg ilyenek ugye.

    és a gingerbread meg a 2.3 úgy tudom.(mármint a száma 2.3 úgy tudom, de lehet 3.0 pasz)
  • LoSA
    #550
    Kérlek ne nézzetek LAMAnak, de mi az a gingerbread?!?! :) Mire jó? Az nincs a Galaxy-ban?
  • Vadnokedli
    #549
    igérték Októberre - Novemberre - most Decemberre ugye, és elvileg vizsgálják a "gingerbread" frissítési lehetőséget.
  • LoSA
    #548
    Hmhm... Egy kicsit aggódom ez miatt! :) Nehogymár megvegyem, aztán nem lesznek rá frissítések? Mikor lesz egyáltalán? Ígértek valamit? :)
  • Vadnokedli
    #547
    én nem tudom, de kéne hogy törődjenek. hisz (izé bizé.. nem tudom már milyen) díjas lett :D
  • LoSA
    #546
    Pont most olvastam egy cikket, hogy a Galaxy S-esekkel nem törődnek annyira? :O Miért? :O :(
  • Vadnokedli
    #545
    amúgy de, de nem azért írtam; hanem hogy ne akarj még frissíteni mert nincs még <__> és már itt türelmetlenkedek/ünk 2 hónapja kb XD
  • LoSA
    #544
    Ne frissítsek? :) 2.1ről 2.2-re? :) Nem jobb, ha rögtön azt tanulom, szokom meg?! :)
  • Vadnokedli
    #543
    hát szerintem nem fogod. De ne hogy egyből frissítsd, barátkozz a rendszerrel. : D (bár nekem mindegy XDD)
  • LoSA
    #542
    Nah srácok... A héten valószínű, hogy én is egy Galaxy S birtokosa leszek... :D Már várom nagyon. Hezitáltam, a Desire és Ő közte, és végül Őt választottam, remélem, hogy nem fogom megbánni..?!?! ;)
  • Landor
    #541
    Kb 1 perce alatt kijött egy: wifi keresésnél elfordítom: a next/cancel gomb nem fordult el a többi igen... LOL :D
    Mindegy, nekem nem jött be ez a wm7.. semmi extra..
  • Vadnokedli
    #540
    ha januárig nem lesz hivatalos froyo én rootolni fogok a genyóba :D..

    (van olyan root. amin egy gomb nyomással vissza állíthatom ha akarom az eredeti rootolatlan állapotot nyom nélkül[garancia miatt.])
  • mflex #539
    Mi az, hogy bétás?
    Volt már a kezemben pár okostelefon, tegnap omnia 7 is, de az a W7 qrvára össze van rakva, mint írtam az alap android rendszert, még a 2.2.1-et is lemossa gyorsaságban, azt a rendszert nem tudtam megfektetni 2 óra mindenféle nyomkodás alatt, az androidnál ezt könnyen megvalósítom, hogy lassulás és akadozás legyen belőle.

    Nem beszélve róla, hogy a két telefon közti minőség érzet, még rányom egy lapáttal arra, hogy az omnia7 mellett az SGS sajnos gagyi minőségnek tűnik, szinte az egész szálcsiszolt fém, tudom, hogy az androig egyenlő szabadság, de itt egyelőre csak ilyen-olyan főzött romokkal tudsz hasonló sebességet elérni, alapból mostanában esélyed nincs erre.

    Én, nem fogom védeni az SGS-t, csak azért, mert olyan van nekem. A W7 pár frissítéssel még felmászik az első helyre, hacsak nem csinálnak valami orbitális nagy baromságot, és persze a másik, hogy itt a samsung meg a többi gyártó nem tud kibaxni az emberekkel, hogy hónapokon keresztül ígérgeti az új OS-t, mert nem nyúlhatnak bele. Ha az MS frissít, rögtön ott lesz.
  • Aquir
    #538
    Aham, az visszaolvasva tiszta volt :) Csak épp ez az, hogy a kommentálandó hsz.-on túlmenően kellett visszaolvasni, és habár neki címezted, a tartalom mégis indokolni tud egy másik eredő-hsz megjelölést:)
  • Landor
    #537
    ok, gyk: nem, nem írtam el omnia 7-et neztem meg, ami os tekintetében kb egy kaptafa az optimus7-el, főleg erre voltam kíváncsi. de ha választani kéne természetesen az omnia 7et venném, ez nem is kérdés.
  • Aquir
    #536
    Akkor viszont magadnak válaszolj, deal with it :p :)
  • Landor
    #535
    mit nézzek azon a szaron? :D
    #509
  • Aquir
    #534
    Optimus 7
  • Permissive
    #533
    En nem vettem eszre hogy butitott, vagy lassabb lenne a telfon mert eppen szolgaltatofuggo. De az is igaz hogy pl az se-mel szivtam eleget a szerviz szerint mert t-mobilos volt.
    Azert mind1 alapvetoen hogy kinel veszed, mert nagyon egyszeru fuggetleniteni es ha akarod siman rateheted az eredeti os-t. De mindenki sajat maga dontse el, hogy megeri-e 130-k fizetni erte, csak hogy gyarilag fuggetlen legyen. ( bocs az ekezetek hianya miatt )
  • Johnny23
    #532
    Sziasztok!

    Egy kis segítség kellene. Épp Galaxy S vásárlás előtt vagyok és nem tudom, hogy jelent e vmit,ha a T-Mobile-nál veszem (picit olcsóbban) vagy kártyafüggetlenül.
    Jelent vmi különbséget ha függő ?
    Hallottam olyanokat, hogy lassab a letöltés, vagyhogy van rajta vmi T-Mobileos szoftver, illetőleg "butitott"

    ...szal van e vmi hátrány v. nincs.
    (ha inkább független,akkor azt hol ajánljátok +venni ? )

    köszi a válaszokat előre is !
  • stupido
    #531
    ez alapján csináltam
    MTP ERROR

    * After a bit of searching, (Google again) I finally found the right driver here:
    * x64 (64bit) version: http://drivers.softpedia.com/progDownload/Samsung-Galaxy-S-USB-Driver-for-Windows-x64-Download-96693.html
    * x86 (32bit) version: http://drivers.softpedia.com/get/MOBILES/Samsung/Samsung-Galaxy-S-USB-Driver-for-Windows-x86.shtml
    * This got me a zip file which I scanned with an AV (don't forget to do this!) and then unzipped to a folder I knew the location of (make sure its easy to find!!).
    * (Update courtesy of Tim) The x86 link gets you an exe file. This can be unpacked/"unzipped with 7zip freeware in exactly the same way as a zip file. Whether the drivers then work as the x64 does, I'm needing to check (watch this space).
    * Navigate to device manager (control panel ->Device Manager or Administrative tools -> computer management -> device manager)
    * Navigate to "portable devices" or "MTP" in device manager, whichever one shows up with the error. There will probably be a little yellow error triangle on your device that has the problem.
    * Right clicking on the faulty MTP device in device manager and hitting "update driver software" gave me the option of searching automatically and browsing my computer manually. Search automatically had already failed so I hit browse my computer for driver software - the manual way*
    * I navigated to the folder I had unzipped the drivers into, ticked include subfolders and hit OK.

  • stupido
    #530
    Ezer köszi. Segített a dolog. Bár nem elsőre, mert továbbra sem akarta telepíteni magától az MTP drivert. De bementem a gépen az eszközkezelőbe ahol jelezte, hogy probléma van az mtp-vel. Rányomtam az illesztőprogram frissítésére. Majd manuálisan telepítettem a listából. :)

    Még1x köszi
  • Probatbicol
    #529
    Szia,

    az usb drivert telepítetted?

    Egyébként ha csak file mozgatásra akarod használni akkor a Kies helyett valami mást javasolnék, mert az egy böhöm, pl. a Myphoneexplorert ami SE cucc, de androiddal is megy, és az a jó benne, hogy wifin is tud csatlakozni, nem kell a kábelt dugdosni. Le kell tölteni a pc szoftvert meg az android párját a marketről.
  • stupido
    #528
    Hell mindenki!

    Megvettem a Galaxy s-t (telenor)
    Gyönyörű meg szép meg gyors, de nem tudom összekötni a gépemmel.
    Elindítom a Kies-t majd rákötöm a telót, kiírja, hogy talált egy új hardvert-t(Android MTP) de nem tudja telepíteni, és utána a kies csak áll.

    Mi lehet a gond?
    Sp3-as windows xp-m van
  • Landor
    #527
    na megnéztem ezt az omnia 7-est, de nem igazán okozott birtoklási vágyat.
    gyors. kicsit még bétást az os, aztán ennyi.
  • nagyi87
    #526
    Jeeee, utánanéztem a kézikönyvbe, és működik, köszönöm szépen:)
  • Landor
    #525
    főzött rom, gyárilag rootolva
  • mflex #524
    Te hogyan csináltad, illetve mivel? :)
  • Landor
    #523
    jöhet a root :D
  • Landor
    #522
    Vagy egy ún. párosító üzemmód, mely ha nem első bekapcsolás után van, akkor külön elő kell hívni.
  • nagyi87
    #521
    Hát ez úgy kellett a nokiámmal is h bekapcsoltam , és a telefonnal rákerestem, ezt csinálom most a galaxyval is , viszont nem találja:(
  • mflex #520
    A lényege, hogy ha ez a 3 gombos okosság müxik, akkor már nem kell félni, hogy többet nem kell életre a telefon, hacsak földhöz nem baxod :DDD, mert download módban bármikor telepíthetsz rá.

    Végül is nekem több nem kell, csak ez működjön rajta...
  • Vadnokedli
    #519
    köszi. majd elolvasom. meee üzleti körútra megyek Amerikába. XDDD
  • mflex #518
    itt jól le van írva minden...
  • Vadnokedli
    #517
    ez mi is ez? milyen 3 button combo? : D valami másodlagos boot?
  • mflex #516
    Megcsináltam ez alapján, mostmár van...

    Tehát ezen a készüléken valóban nem volt...
  • LoSA
    #515
    Hát igen... Nekem ebben a telefonban a fájó pont a flash hiánya.. :(
  • Bexter
    #514
    Én ugyanígy vagyok csak nálam a desire HD változat meg a SGS között van :D
  • Landor
    #513
    HTC Desire: kissebb és rondább a kijelzője + nehezebb a készülék = LOL? :)
    Egyedüli pozitívum talán a LED flash.
  • stupido
    #512
    Sziasztok!

    Vacillálok Galaxy S és HTC desire megvétele között. Melyik a jobb? Telefonálás mellett neteznék, filmetnéznék, hébe-hóba fotóznék.

    Előre is köszi a válaszokat :)