3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • Alien!
    #631
    csak óvatosan....:) két videón lehet csekkolni a sebességét:


    első

    második / itt a háttérben horkoló gyerek/kutya/csaj/nagymama mindent visz...:))
  • Vadnokedli
    #630
    azt tudom; épp ezért kéne egy olyan root. ami nem olyan húde Hárdkór, és egy gombnyomással vissza állítható legyen.
  • Magiszter
    #629
    Ráadásul root-olt telefonról ugrik a garancia. Samu írt körlevelet szervizeknek ez ügyben. Szóval hacsak nincs ismerősöd szervizes akkor ne rootoltasd. Mert ha utána tönkremegy valami benne és látják hogy rootolt rendszer van rajta akkor szevasz.
  • Vadnokedli
    #628
    lehet azt a Darky 5.5 öt ki próbálom :D... csak félek rootolni; valami haver kéne. aki vágja a rootot :Dxd
  • Alien!
    #627
    jogos amit írsz, az android gyengéje a legnagyobb erőssége is egyben: a nyitottság. a market ezért olyan szedett-vetett.

    A win7-et én is néztem, de minden olyan oprendszerrel várok, ami friss, mert a szoftverellátottsága gyér (lsd BADA). Még az androidba is úgy ültem bele, hogy mellette van egy iphone 3G, mert pl pénzügyi szoft még mindíg nincs rá olyan f*sza, mint a myexpenses pl.

    ami pedig a samut illeti, türelem kell hozzá. Amikor az iphone-t megvettem 2.1-es szofttal, szarnak tartottam, aztán ahogy fejlődött, úgy vált király cuccá (persze jailbreakkel). 1 év kellett hozzá.

    a Galaxy 4 hónapja van meg, és a Darky 5.5 rommal atomdurva lett. (hol van még a vége?!?)
  • Landor
    #626
  • Vadnokedli
    #625
    Én akkor váltanék W7 re ha minimum fele ennyi dolog lenne rá;
  • LoSA
    #624
    Én imádom a Galaxy S-emet és biztosan NEM váltanék már Androidról. Hihetetlen fejlődésen megy keresztül, Windows meg?! A legtöbb program már csak Androidra és Iphone-ra érhető el. Nekem meg ez a fontos, hogy tudjam használni azokat a programokat, dolgokat, amiket Win-el nem tudnék....
  • Vadnokedli
    #623
    Nekem mindegy; én csak kijelentettem Landornak hogy én leszarom hogy ki mit csinál a Galaxy S el. Ha van kedve vegyen W7 -et és váltson androidról.

    (Rejtett dekódolással meg fejtheted.)xddd
  • Italo4ever
    #622
  • mflex #621
    Soha nem írtam abba topikba, nem is fogok, miért kellene odamennem, én nem istenítettem sehol, hogy az iPhone annyira jó. Tudod mit, ha már csak ennyi telik tőled, hogy személyeskedsz, mert az eszed nincs meg hozzá, hogy normális érvekkel reagálj, egy általad nem tetsző kommentre, felőlem azt irkálsz, amit akarsz, akinek van gógyija, annak lejött, hogy egy tudatlan vagy, akinek a féltett mobiltelefonja többet ér, mint a szaros élete.

    620:
    Nem tartozom már közétek? Idáig sem tartoztam senkihez a fórumon, csak egy SGS tulaj voltam/vagyok, akinek, mint írtam nem jött be a cég szarakodása. Mi ez itt, valami hülye szekta?

    Cöhh, léptem...
  • Vadnokedli
    #620
    Így van :( már nem vagy a testvérünk :K Viszlát - Amúgy én leszarom hogy kinek mi van; nekem Galaxy S oszt cső. :D
  • Landor
    #619
    menj, boldogítsd az ájfónoskat a másik topikban!

    "faszfej" :)
  • mflex #618
    Az értelmes érveléseid, ami egyenlő a nullával, csak magadat spanolod.
    Nem rossz topikba írtam, leírtam, hogy nem jött be az android, illetve azon belül a Samsung balfaszkodása ezzel a faxa telefonnal, hova kellet volna írnom, a kit kúrnál meg topikba? Amúgy az SGS itt van még a polcon, ha valakinek kell, 70-ért viheti (privátban). Egyébként, meg neked is főzött rom van telefonodon, miért? Mert, amibe a samu belenyúlt, az nem éppen jó, vagy miért is?

    Akkor most végre elárulhatod, hogy tulajdonképpen, mivel gázoltam bele abba az érzékeny lelkedbe?

  • Landor
    #617
    Ne legyél már faszfej, hogy rossz topikba irogatsz és még neke áll feljebb!!!
  • mflex #616
    Most mi a problémád, hogy leírtam a véleményemet?
    Ráadásul normálisan és nem bántó szándékkal írtam, ha nem tetszik, hogy nem magasztalom az egyébként kitűnő SGS-t, akkor ne olvasd el.

    Ne legyél már faszfej egy komment miatt!!!
  • Landor
    #615
    köszönjük!
    viszlát!
  • mflex #614
    Már nem vagyok android(galaxy) tulaj, a W7 nekem nagyon bejött, vettem is Omnia7-es készüléket, de a 16GB-t, villámgyors, kifektetni nem tudtam egyelőre. Csinálja a dolgát, mint egy olajozott gépezet.

    Az ikonos telefonokból elegem lett egyelőre, de nem ez volt a fő szempont, hanem a gyorsaság és a lagmentesség, amiből tényleg nincs még egy milliszekundumnyi sem, 1 hónap múlva jön egy durva update, de mint írtam a pár hülyesége ellenére, nagyon szeretem, de hát melyik OS-nek nincs, mondom mind ezt úgy, hogy már rágóta apple cuccaim vannak, de ahogy gatyába rázta a windows 7-es PC OS-t az MS, várható volt, hogy dollármilliárdokkal a háta mögött a mobil platformból is jó nagy szeletet akarnak, ez pedig nem megy másképp, mint a bazi erős hardver alágyúrt OS.
    Megvan az előnye, ha nem engedik a gyártóknak a "belepofázást" az oprendszerbe, a fent írtak mellet, többek között az azonnali update.

    Ettől független, figyelemmel kísérem az android fejlődését, és jó lenne, ha végre beiktatnának egy durva szűrőrendszert a market-ra, mert a (most csak a hasamra ütök) 432000 alkalmazásból, 350000 egy szemét bugos valami :)
  • stetzdani
    #613
    Hello Alien! Ha megkérnélek tudnál nekem segiteni a 2.2.1-et feltelepíteni? megköszönném... egy msn címet tudsz adni? ott tudnánk beszélni.köszi
  • Alien!
    #612
    Egyrészről megértem a kirohanásodat. A Samsung szoftverpolitikája az több mint nevetséges, az Apple-hez képest mindenképp. Nem egységes, nyilatkoznak össze-vissza mindent, nincs értelmesen kikommunikálva,stb.. A Kies a másik fele, hiszen a telefonhoz adott gyári program totál használhatatlan szemét, olyan alap dolgokkal ki lehet akasztani, mint egy launcher csere, vagy egy hosszabb fájlnév a memóriakártyán. Hát ez már milyen?!? A funkciók nagy része nem is kompatibilis a telóval. Vicc az egész.

    Ami a 2.2.1-et illeti, 1 hete én is erőt vettem magamon és odinoztam JM2+lagfix kombóról. Drámai a javulás minden téren (lagfix nélkül is). Sokkal kezelhetőbb a telefon. A flashes netet nem cserélném már le esmmi pénzért (ajánlom a miren browsert).

    És ha már valaki odinra adja a fejét, pattintsa fel a
    Darky 5.5 romot, és nézze meg mire képes a telefon. Bődületes a sebessége.

    Ami a GPS-t illeti, én csak a Motonavval sz*ptam vele, annál minden lassításnál a kereszteződésben elkezdett dobálni a környező utcákba és újratervezett, emiatt egy idegen városban voltak gondjaim (totálisan összezavart).. Azóta az IGO -val kenem pest belvárosában, és szinte semmi gondom nincs vele. Nagyon ritkán egy pillanatra ha állok, átugrik egy párhuzamos utcára, de indulásnál rögtön korrigál. (ez volt pda-n is, és Iphone-on is). Szóval azt mondom, senki ne tépje az agyát tracklog kilengésekkel, meg gps tesztekkel, mert felesleges. Gyakorlatban teljesen használható.
  • stupido
    #611
    Az alig egy hetes Galaxy S-em ma igen érdekes jelenséget produkált.
    Zsebemből kivéve nem volt hajlandó megjeleníteni semmit se. Nem reagált a kikapcsoló gombra, csak a home gomb megnyomására válaszolt rezgéssel, de a képernyő fekete maradt. Jó mondom, akksi kivesz-betesz. Teló újraindít. Be is kapcsol, de eszméletlen lassan bootol be. (Akksi töltöttsége egyébként 3/4-ig) Ráadásul szerinte jan 01 volt és 1 óra 1 perc. (este fél 10 volt egyébként). És a képernyőn lévő widget sem az időt mutatja, hanem csak krix kraxokat. Ok widget leállít. Alkalmazások gomb megnyom, baromi lassan tölti be az ikonokat...majd magától újraindul. Hmm. Még lassabban bootol be. Akksi megint kiszed sd kártya (ami 1 napja formázott és csak egy fájlt tartalmaz) kivesz, akksi visszatesz. Teló bekapcsol. 0 változás, teló megint újra indul a lassú bootolás után. Ok, mondom magamnak végső mentsvár sim kártyát is kiszedem. Sim kiszedve, teló bekapcs és láss csodát, újra a jó időt mutatja, villámgyorsan bebootol és minden megy. Mint kiderült kb 1mm-t el tudott mozdulni a sim kártya és ez totál megbolondította a telót.

    Gondoltam megosztom veletek, hátha mással is előfordul ez az eset.
  • Vadnokedli
    #610
    Samsung Galaxy S Getting Gingerbread Update.

    Tehát 2.3
  • Landor
    #609
    például
  • Vadnokedli
    #608
    kb 8 oldalban le lehetne neked írni, de google...
  • Bexter
    #607
    Szerinted az általad kért dolog olyan rövid és egyszerű hogy itt valaki neked lepötyögi pár szóban?
  • stetzdani
    #606
    Koszonom ezt a segitokezseget! Rendes gyerek vagy! Azert gondoltam hogy ide irok mert nem tudtam megoldani egyedul....
  • Bexter
    #605

    teszteljétek már ti is, cica simogatos első appsom :D
  • Permissive
    #604
    guglizz rá
  • stetzdani
    #603
    hello! Tudna nekem vki segíteni honnan kell leszedni ezt a froyot magyarul és hogyan kell feltelepíteni?!?!köszii...
  • Vadnokedli
    #602
    és ez mi? offical froyo? Galagggszáj ess?: D
  • Permissive
    #601
    quadrant standard teszt:1537 pontszám.
    csak szar képet raktam be:)
  • Vadnokedli
    #600
    ez mi a rák? mit kéne látni ez mi?:D
  • Permissive
    #599
    hasít a masina:)
  • Magiszter
    #598
    Hát... ízlések és pofonok.
    Most csináltam olyat hogy telefonon háttérben fut egy FTP szerver, a gépemen meg egy szinkronizáló program ami "látja" ha a szerveren a megadott mappában változás történik és azonnal lementi a tartalmát a vinyómra. Így lényegében csak hazajövök, benyomom a wifi-t, leteszem az asztalra és lementi az összes videót/fényképet a gépre. Aztán gépen átnevezgetem, kategorizálom őket. Majd a program automatikusan visszaszinkronizálja az átnevezett fájlokat a telefonra. Tiszta Hawaii :D
    Ilyet iPhone-al nem tudtam megcsinálni ilyen egyszerűen.

    Szóval nekem ez az androidos telefon nagyon bejön.
  • Vadnokedli
    #597
    Nekem tudnál szerezni ilyen kitámasztósat? (sajnos nem tudok rendelni, csak azért.)
  • 10S
    #596
    Nekem ilyen van, itt vettem, nem is volt drága. Azóta vettem már három másik tokot (cimboráknak), mind jó minőségű, és mind olcsó. Az enyémen a kitámasztós van, az elején pedig egy fólia, amit hozzá adtak, de tapasztalatom szerint sokkal jobban koszolódik, mint az eredeti üveg.
  • stupido
    #595
    köszi
  • Vadnokedli
    #594
    relatív; nem kéne a másik kettő. Vagy ha lenne fölös pénzem kéne mind3 :D

    de így, türelemmel vagyok. :D
  • mflex #593
    Szerintem már neki is állhatsz, nem lesz ebben a hónapban sem. Tegnap beszéltem egy SAMU fejessel, amit leszűrtem belőle, hogy ezt a tetves országot rendesen leszarja mindenki, mármint HIVATALOSAN!

    Ezért tegnap felraktam 2.2.1-et "manuálisan", aztán vártam a nagy csodát, hogy most húú meg hááá, nem is tudom minek istenítették ezt a szart, talán egy picivel lett gyorsabb a telefon és sikerült 1 óra alatt úgy kifektetnem, hogy öröm volt nézni, sokat laggolt is, ráadásul a GPS elküldött a K anyámba akkorát tévedett, és folyamatosan eldobálta a holdakat. Ez a 2.1-re nem is volt jellemző annyira.

    Csak gratulálni tudok, irány az XDA már akinek fontos, nekem már nem, inkább maradok az iPhone-nál, vagy W7-tel szemezgetek nagyon.
  • tirpitz
    #592
    Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy miért van az, hogy ha rádiót hallgatok vele, akkor miután bezártam a rádiót, megjelenik a futó alkalmazások között a "Zenék"? Nagyon szépen köszönöm!