3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • Solten
    #671
    Szervizbe kell vinni egy egyszeru software update miatt... Ezt a toketlen bandat...
  • Magiszter
    #670
    Tehát igazam van.
    Mivel ott írja hogy "KIES-en keresztül a frissítés nem lesz elérhető Magyarországon." és ezért csak a szervízes frissítés után marad meg a garancia. Mivel ha te kiesen frissítettél akkor ott már turpisság van.

    Mivel a KIES a Samsung hivatalos programja és az kínálja fel a frissítés lehetőségét, ezért komolyan perbe lehet fogni őket, ha utána nem fogadják el a garanciát, ha azzal frissítetted.

    Kb mintha az ORFK építene egy kaput a hősök terére, mondván hogy bárki átmehet rajta büntetlenül. De ha átmész rajta megbüntetnek.
  • Permissive
    #669
    http://3.bp.blogspot.com/__0j7tR_Xrwo/TP4r8qCGqQI/AAAAAAAApI8/lCDJ_G7LtUU/s1600/2010-12-07+12+50+24.png

    ennyit a kies-ről!
  • stupido
    #668
    tényleg faja cucc. A laptopomon sehogy se tudtam felrakni a kiest, de ez a program tényleg jó lett...
  • Solten
    #667
    Mire kijon ra hivatalosan hozza a 2.2, reg lesz hozza 2.3 custom rom.. :DD Bar ahogy elnezem, egy nexus S rom is problemamentes a keszulekhez.
  • Vadnokedli
    #666
    Vajon mennyi idő alatt frissíthetik Samsung szervizben a telót?:D egy 500 ast fizetnék is nekik ha egy 5 perc alatt meg van. :D
  • Magiszter
    #665
    Vagy KIES-en keresztül a frissítés gombra kattintva.
  • Permissive
    #664
    a samsung hivatalos állaspontja szerint ( értsd: most ) egyenlőre csak szakszervizben történhet a frissítés, különben garivesztés.
  • Vadnokedli
    #663
    KIESbe hát :D ( csak nem nagyon akar jönni ~_~ )
  • LoSA
    #662
    Azt szeretném kérdezni, hogy... Ha én NEM "törni", stb szeretném a telefonomat, és a teljesen HIVATALOS, majd megjelenő Android-ot szeretném rátenni, azt hol tudom? KIESbe? Vagy hol lesz az? :)
  • Solten
    #661
    Az "alap" Android ilyen (vagy zold, vagy mittudomen'... ) a 2.1-es is. A kek a Samsung sajat GUI-ja (touchwiz 3 ugye...). Valakinek meg az jon be, vannak mar egyeb androidos telefonokra Galaxy S temak. Ohm, asszonynak is bejon, felpakoltam neki a Blade-jere...
  • Permissive
    #660
    ezért is váltam meg az x 10-től:))) ( 5 szervíz, hangszóró csere stb )
    és hál istennek nagyon nem bántam meg hogy a galaxy-t választottam:))
  • Probatbicol
    #659
    Megjelent a Samsung appsok között a Kies Air, próbáljátok ki, végre egy jó Samsung alkalmazás!
    Egy kis webszervert csinál a telefonból és a wifi hálón lévő pc-kről browserben érhető el a tartalma. Kontaktok, üzenetek, képek, videók nézhetők.
    Kár, hogy file mozgatás, meg telepítés nincs benne, úgyhogy továbbra is marad a MyPhoneExplorer.
  • Vadnokedli
    #658
    T-Mobile os vagy?(gondolom ja.)

    Próbáltad kivenni; be tenni a kártyát? Újraindítani?:D
  • stetzdani
    #657
    Hello egy olyan problemam lenne hogy nem tudom lekerdezni az egyenlegemet a *102# el! Beutom elkezdi lekerni es kidob az asztalra valaki esetleg tudna nekem ebbe segiteni mert nagyon odegesito??! Köszi
  • whiskeyman
    #656
    Nem is keveset...
  • tirpitz
    #655
    Ha valakinek szintén előjönne a probléma, megtaláltam a megoldást. Be kell jelentkezni youtube-on azzal az accounttal, amivel nem engedett gmailen, és ezután meg is jelenik a szinkronizáltak között.
  • Vadnokedli
    #654
    szerintem ez nem kérdés barátom. xd
  • Aquir
    #653
    hadd találjam ki: az SE-ből kell többet javítani?:P
  • tirpitz
    #652
    Valaki meg tudná mondani, hogy hogy lehetne orvosolni a következő problémát? Eddig 2 gmail-es account volt beállítva a telefonra. Az egyiket ma véletlenül töröltem, de nem tudom visszaállítani, a követlezőt írja ki: "Can't establish a reliable data connection to server." Az automatikus szinkronizálás be van állítva. Annyi történt még, hogy a törlés után raktam fel google readert, de ezt most leszedtem, hogy hátha az zavart be. Persze nem javult meg. Tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm!
  • Vadnokedli
    #651
    ja azért is:D kéne valaki aki rootolgatna velem XDDasd
  • whiskeyman
    #650
    Újpest :D
  • Landor
    #649
    Össze haverkodunk; sörözgetünk elrootolgatunk...
  • Vadnokedli
    #648
    Majd vihetem hozzád a készülékemet? Össze haverkodunk; sörözgetünk, viszkizünk :Dxdas
  • Landor
    #647
    Újpest? :D
  • Aquir
    #646
    A szövegben amit írtam, benne van
  • whiskeyman
    #645
    Tényleg kár volt mindegyik Samsung topikba beírnod ezt, mert némelyik modellnél csak SIM nélkül hívható elő a teszt menü....tudom, mert a Sony Ericsson-Samsung márkaszervizben dolgozom.
  • Vadnokedli
    #644
    Amúgy remélem lesz gingerbread... mert ez a sárgás téma jobban bejön mint a kék XD(mármint amikor valamire rá nyomsz.)
  • Permissive
    #643
    a teló indításánál azért látszik hogy nem teljesen tetszik neki amit rá eröltettek:)
  • Permissive
    #642
    a szervizt ismerve semmi jóra, de elméletben hardware-s a gari, nem pedig szoftveres, úgyhogy ki lehet dumálni, vagy ha ez sem megy, akkor zsebből-zsebbe. opsz, ezt nem én írtam:))))))
  • Aquir
    #641
    nice
  • Aquir
    #640
    nem kell mondogatnod, have fun
  • Solten
    #639
  • Solten
    #638
    Oke, akkor meg egyszerubben: koszonjuk szepen, nagyon hasznos, nagyon rendi es ari vagy, de szuksegtelen csak ezzel telefosnod ~30 topikot.

    Have fun.
  • Vadnokedli
    #637
    Rootolásnál nem garanciás a szerviz; valószínű kifizettetik veled azt a xxxxx forintot ami esélyes 10k felett lesz :D
  • morni
    #636
    Sziasztok. Erre a garanciás dologra kíváncsi lennék. Szóval megtettem amit kell :) majd feltettem egy akkumulátor százalékos kis progit, telefon újraindult, majd csak rezgett. Feltettem előröl mindent, a voodoo lagfix nem ment fel csak a FAIL! volt az Odinban. Ezután már csak a telefon összekötve a számítógéppel köztük egy felkiáltó jel volt a kijelzőn. De a download mód működött, viszont már a 2.2-re is az Odinban FAIL volt az üzenet. Ezután bevittem szervizbe, a srác újrahúzta, ment is szépen, de első telefonálásnál eldobta a hálózatot és lezárta a sim-et. Másik telefonban meg jól működik a sim. Megcsinálta a srác az SW firssítést még 4x, de ugyanez volt a jelenség. IMEI, meg a több azonosító rendben, csak az sd kártyán maradtak dolgok, amik "azt sejtetik hogy volt valami" :). Minden esetre samsung szerviz lett a vége. Még amit megnéztem a telefon tulajdonságainál bent volt azt hiszem a kernelnél, hogy "root" a szervizes frissítés után. A szervizben is root-olni kell? (gondolom)
    Volt-e már ilyen valakinek, mit tudok tenni?
    Szerintetek mire számíthatok a samsung szerviztől?
  • Aquir
    #635
    Ez szimpla tájékoztatás, a képernyő érzékenysége is megnézhető. Előbb gondolkodj miért történnek dolgok, mintha kár ért volna tégedet
  • Solten
    #634
    Megerte agyonspammolnod emiatt a mobil reszleget, ugyes gyermek...
  • Aquir
    #633
    Írjátok be a hívószámoknál: * # 0 * #   Have fun

  • Permissive
    #632
    ha indul a telód a haromgombos móddal, akkor nem lehet elbaszni.
    nekem voodoo kernel lagfix van rajta, ez is állat.