3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • buzasgy
    #711
    Hello!

    Köszi a segítséget!
    Sikerült a művelet!

    Még biztos hogy fogok kérdezni!:-)))

    Még egyszer köszi!

    Szia!
  • inter94
    #710
    :DSSADAS
  • Vadnokedli
    #709
    Nekem az asztali gépemnél gyorsabb ez a telefon; Athlon XP 3200+ Proci.... XDDAsdfgh
  • inter94
    #708
    megjött nekem is a telefon :D most tanulmányozom :P
  • Magiszter
    #707
    Ha nem lenne QR Kód olvasód akkor így is linkelem:
    [MapDroyd]

    [QR Kód olvasó]
    Androidnál lételem egy ilyen megléte. :)
  • Magiszter
    #706


    Én ezt használom. Nem a legjobb, de Offline és így nem generál adatforgalmat. Maga a GPS kapcsolat nem kerül pénzbe, csak az ha egy Online térképen akarod megnézni hol vagy és az mobilhálózaton töltögeti a térkép részeit.
    Arra azonban készülj fel csak a nagyobb városok vannak benne részletesen. PL a "község" is ahol én vagyok csak jelzés értékkel szerepel. De mondjuk Budapesten még gyógyszertárak, benzinkutak, szállodák, éttermek is jelölve vannak.
  • Vadnokedli
    #705
    Hát tudod; le görgeted felül a felső menüt és nyomjál rá az USB re, és ezután 'Csatolás' (ne a piros felkiáltó jelesre.) [Vagy neked nem jelenik meg?]
  • Soad999
    #704
    Hali! vki nemtudja h a van olyan progi amivel ingyenes a gpses helymeghatarozas? Vagy alapbol az? Koszi
  • Bexter
    #703
    Köszi a helpet. így már jobb :D
    Szerencsére olyan változások lesznek nálam, hogy ki fogom tudni hazsnálni a dolgait :P
  • buzasgy
    #702
    Szia Nokedli!

    Köszi a segítséged!
    Nem sikerült még a művelet,de lehet,hogy én nem csinálok jól valamit!
    El mondom mit csináltam!
    -Beállítások - Alkalmazások - Fejlesztés - USB-hibakeresés -----ezt megcsináltam a telefonon,utána csatlakoztattam,....na és innen már nem tiszta.'USB csatlakoztatva'Az hol jelenik meg?Hidd el nem vagyok teljesen hülye az ilyen dolgokhoz:-))))
    de ez most új,és nem megy!!!!!:-)
  • Vadnokedli
    #701
    Nekem egy párhónapja meg van; nincs panasz. egész nap nyomkodom; annyi hogy esténként töltöm. :D (mint minden telefont mindenki. :D)
  • Aquir
    #700
    Nekem mondjuk egy kicsi Samsung Corby-m van, de amikor mediamarktban próbálgattam közel egy éve, én sem láttam hogy működik benne pl. a Google maps, meg több minden stb.. szóval tényleg jó személyesen megkérdezni valakit akit éppen tudsz, aki használta sokáig, mert tud nyilatkozni róla milyennek látja a telefont most :)
    Nekem mondjuk olyan érvek szólnak az ellen hogy ilyen telefont vegyek most rögtön, hogy nem használnám nagyon többre mint a mostanit, ezért fölöslegesen vinne pénzt, mert eddig is mobilinterneteztem, 100 mb havi 500 Ft-ért teljesen elég, és nem fizetnék olyanokért (youtube videózás, flash ) amiket a gépen is meg tudok csinálni főleg szórakozás céljából :) Autót sem használok mostanában, vagyis a fele dolgát nem használnám ki.
    Én szerintem ilyen esetben az a jó döntés, ha az ember azért veszi a gépet, mert inkább szüksége van a dolgaira, és nem feltétlenül szórakozásért:)
  • Bexter
    #699
    jóvanna :P
  • LoSA
    #698
    Mi kell még? Nem elég, hogy díjakat nyer a telefon, stb... Szerinted ezek csak "véletlenek"? Jó telefon és kész! Ha nem hiszed, akkor vegyél Iphone-t! ;)
  • Bexter
    #697
    Igen ezeket is olvastam :D
    És honapos tesztek vagy tapasztalatok kellenek :P
  • LoSA
    #696
    Teljesen jó telefon.... Én nekem egy hete van ilyen telefonom, és imádom eddig.

    LINK 1
    LINK 2

    Tessék... :)
  • Bexter
    #695
    Rengeteget olvastam és ez a baj :D
    A tesztek már nem kötnek le mert pár napos teszt. Én nekem honapos teszt kell :P
  • Aquir
    #694
    vagy olvasd végig a topikot :) youtube videók, cikk, kipróbálod, stb :)
  • Aquir
    #693
  • Bexter
    #692
    Alapos vagyok. Meg másutt leszolták h állandoan fagy meg ilyenek :D
  • LoSA
    #691
    KIES programot feltetted?
  • Vadnokedli
    #690
    Beállítások - Alkalmazások - Fejlesztés - USB-hibakeresés

    Ezután csatlakoztasd utána felül megjelenik; majd nyomjegyet 'USB csatlakoztatva' -ra.
  • Vadnokedli
    #689
    Ez nem elég? Nem tudunk ilyet :D
  • buzasgy
    #688
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni Tőletek!

    Vettem egy sgs-t és minden rendben van vele,csak a számítógépről nem tudok rápakolni semmit,mert a samsung oldalról letöltött software nem ismeri fel a telefont.
    Maga a számítógép úgy néz felismeri,csak a software nem.

    E probléma megoldásához szeretném a segítségeteket kérni.
    Előre is köszi!
  • Bexter
    #687
    nem nem, nekem olyan info kell mért ne a galaxy s-t vegyek.
  • Vadnokedli
    #686
    automata fényerő szabályozó van benne; ha napon vagy ugyanúgy fogod látni hogyha rásüt a nap; csak kicsit azért a szemedbe fognak verődni így is a napsugarak :D
  • Aquir
    #685
    akkor itt egy más:

  • Bexter
    #684
    Nem zavar, rühellem szifont. Nem szimpi sehogy. Fényerőt gondolom lejebb lehet venni szoval nem vakit el
    Más?
  • Vadnokedli
    #683
    Ja meg szebb a képe egy picivel :( Meg esélyes hogy kevesebbet fogyaszt :( most akkor nem ezt veszed meg?:(( veddmámeg! xd
  • Aquir
    #682
    vezetés közbe elvakít a fényes amoled meg igazából nem egy iphone, hanem egy samsung, ha ez nem zavar
  • Bexter
    #681
    Nem :D Nekem nem kell a vaku, tök felesleges szvsz :P
    Más?
  • Aquir
    #680
    nincs vaku - most akkor más telót veszel? :P
  • Permissive
    #679
    alapból 2.1-es android van rajta, ami satbil, és nagyon jó.
    én csak 2 dolog miatt frissítettem: 1: lássam mire is képes a teló: elképesztóen gyors. 2: hogy ne legyen hálózatfüggő. ( bár ez utóbbi csak 1 perc a frissítés nélkül is:) )
  • Permissive
    #678
    nincs, nagyon jó teló.
  • Bexter
    #677
    Van okom hogy ne ezt a telot vegyem meg?
  • Permissive
    #676
    de a kies használata fakultatív:)))))))))))))))))
  • Permissive
    #675
    az alapgond az hogy a kies nem figja frissíteni, max elbaszni a telód!
  • LoSA
    #674
    Egyébként hol van ez leírva, hogy nem lehet a KIESben frissíteni, mert akkor ugrik a gari?! :O
  • Vadnokedli
    #673
    Én leszarom; akkor is frissíteni fogom: Miért van Kies? miért van Firmware upgrade benne?! ha nem garanciális.. És ezért tényleg perelni lehetne őket.
  • LoSA
    #672
    Nemááár, hogy szervizbe kell vinni a telefont?! :) Ez most komoly?!?! :D Ott, ahol én lakom, nincs is Samsung szerviz szerintem. :D Most ezért menjek fel Pestre? Hát akkor egy darabig marad, ami rajta van...