3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • LoSA
    #751
    De ti most hogy frissítitek? KIES-el? Vagy hogy? :O

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy... Azt hol lehet beállítani, hogy SOHA ne csatlakozzon fel 3G-re?! Nem tapasztaltam még ilyet, hogy csinálni volna, vagy csinálni akart volna, de inkább megelőzöm. Mondjuk feltöltős vagyok, szóval olyan nagy számlát biztosan nem csinál. ;) :)
  • Vadnokedli
    #750
    Na ha Tmobile hoz most nemelerheto leszopommagamat. Xd
  • Landor
    #749
    melyik a két kérdésed közül?
  • Landor
    #748
    ami egy vicc :D
    2.2.1 + lagfix a nyerő! :Ð
  • stupido
    #747
    Telenoros Galaxyhoz elérhető a Froyo! :D

    Boldog karácsonyt! :)
  • Vadnokedli
    #746
    Megvan oldva; köszönöm a segítséget. XDDDAsdfgh
  • Vadnokedli
    #745
    Új micro SD-t raktam a telefonba; és felismeri, csak a gép és a kies nem... ez mi most?:D
  • Vadnokedli
    #744
    Tudtok Galaxy S-hez. 3.5 Jack TV kimenet kábellllttt?: o
  • inter94
    #743
    Beállitások-a telefon névjegye-jogi informácio-licenszbeállitások-Divx(R)VOD-és itt van olyan választás h regisztrál...na ez mi? hol tudom én ezt regisztrálni?felmentem az oldalra amit ir,letöltöttem vmi programot de ha ott adom meg a regisztrácios kodot akkor nem fogadja el...ez a dolog csak annyit tesz h tudok konvertálni a programmal hd720p ben a telefonra filmeket?
  • Magiszter
    #742
    Hogy a Google logója szakadjon rá arra aki oda tette! :)
    Köszönöm. Ez lett volna a legutolsó hely ahol keresem.
  • Probatbicol
    #741
    A 'telefon névjegyében' van, hogy hogy került oda azt én sem értem.
  • Magiszter
    #740
    Pf... nem egyszerű egy Full Reset után újra "otthonossá" tenni a telefont. Minden apró beállítást újra beállítani... de legalább nincs teleszemetelve az egész telefon.

    Apropó. Hol a pék lisztes könyökébe van az a beállítás hogy kérdezze meg mit csináljon, mikor rádugom USB-re? Végigzongoráztam már 200 menüt, de nem lelem.


    Illetve továbbra is szükségem lenne egy olyan Proxy állító programra, ahol automatikus konfigurációs fájlt is meg lehet adni. (tehát nem számot meg portot mint pl: 12.34.56.78:9999, hanem mint mondjuk: http://gipsz.geza.jozsef/azifjabbik.dat) Mert cégnél nemrég váltottunk a számos proxyról erre a f.sra és az óta munkahelyen csak lokálban ér valamit a telefonom. Pedig de jó volna ha netre is kimenne.
  • broker88
    #739
    köszi ez elkerülte a figyelmemet....de most legalább ezt a vonalkódos cuccot is feltettem:)
  • Magiszter
    #738
    31 Hsz-el lejebb volt a válasz
  • broker88
    #737
    Sziasztok!
    több, mint egy hónapos a telefon, de semmi baj nem volt vele :)Imádom!
    Egy kérdésem lenne és remélem nem nagy hülyeség...
    Ugye a telefonba van GPS...Na most ez internet alapú? Vagyis mindig be kell kapcsolom a netet ha használni akarom? Vagy van valami program, amit töltsek le?
    Köszi
  • Aquir
    #736
    Pedometer
  • inter94
    #735
    haverom beszélt vmi lépésszámlálóról is h van a telefonban...én ezt nem találom sehol...tényleg van vmi ilyesmi benne?és ha igen akkor hol?
  • LoSA
    #734
    Nah előbb nekem is frissült az android market! :)
  • Magiszter
    #733
    Asszem megvan a dolog nyitja:

    *2767*3855#

    Ezt beírod és formáz, majd gyári visszaállítás. Aki esetleg tudni akarja.
  • Magiszter
    #732
    Hogy lehet full resetelni a telefont? Nem elég az a "gyári adatok visszaállítása" dolog, nekem olyan kellene ami gyalulja az összes tök fölösleges mappát és fájlt a telefonról és teljesen "most jöttem le a futószalagról" érzést kelt bennem. Megérett a telefonom ugyanis egy teljes resetre mert annyi mappát gányoltak bele az ilyen-olyan programok hogy nem találok semmit. Ám mivel nem tudom hogy mit szabad és mit nem törölni ezért inkább nem nyomnék rá egy 'Delete All'-t.
  • jaszy
    #731
    Valszeg nem mert a Kies nem tud róla :)
  • jaszy
    #730
    Ez még ugye nem a hivatalos 2.2?
  • Vadnokedli
    #729
    Az nem baj; Jobban értek angolul mint magyarul
  • inter94
    #728
    köszönöm
  • Bexter
    #727
    Jopár 16gb os verziót angol nyelvű menüvel árulják :(
  • Vadnokedli
    #726
    Be mesz a zenehez. Beallitasok. Effektus. Allitsad szelesre meg amugy felette a hangszinszabalyzo.
  • inter94
    #725
    ez a hangszin szabályzo hol találhato?:o
  • Vadnokedli
    #724
    hangszín szabályzó; az alap hangot fel kell rakni; mert le van szabályozva hogy meddig hangosíthatod.
  • Landor
    #723
    Gyerekek felraktam a 2.2.1-est és valami elbaszottul gyors a 2.2-höz képest!
    Simán hozza az iphone4 sebességét, sőt!!
  • stupido
    #722
    szevasztok!

    Miért van az, hogy ha neten találok egy progit és leolvasom a qr kódját, hogy letöltsem, akkor csomószor azt írja a teló, hogy nem talál ilyen programot.(pl droid dj)
  • Magiszter
    #721
    Honnan tudjam én azt? Két napja bementem marketbe hogy megnézzek valamit és már ez fogadott.
    Bár tény hogy nekem szinte naponta frissíttet programokat a kütyü így nem nézem hogy mi az aktuális sláger. De ha GalaS-ed van 2.1-es Droiddal akkor valószínűleg neked is be lesz frissítve. Nem tudom talán engedélyezni kell a programfirssítéseket is hozzá vagy ilyesmi. Ennyire nem mélyedtem el benne.
  • LoSA
    #720
    Nekem miért nem frissül, frissülhet? :)
  • Magiszter
    #719
    Én már tapasztaltam. Szerintem pofásabb lett.
  • LoSA
    #718
    Új market

    Igaz, nekem nem akar frissülni...
  • Landor
    #717
    a: jobb füles.. ;P
    b: androidaudiohacks.com
  • inter94
    #716
    380€ volt tiszta uj...
  • stupido
    #715
    Sziasztok!

    Hogy lehetne elérni, hogy a füles hangosabb legyen, mert ez így nagyon lepkefing :)
  • LoSA
    #714
    Én se tudtam letenni az első egy-két nap! :) Mennyiért vetted?
  • inter94
    #713
    nagyon jo telefon :D délután 3tól egészen 8ig tanulmányoztam nagyon tetszik közben leis merült de nembaj :D
  • Vadnokedli
    #712
    Szivcsi. Csok a csaladnak xdxd