3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • LoSA
    #791
    Már van hivatalos frissítés? (kártyafüggetlen a telefonom...) Mert akkor lassan viszem a szakszervizbe a telómat, frissíteni!
  • nagyi87
    #790
    Sziasztok! 2.2n valahogy veletlenul printscreeneztem! Azota se tudom h csinaltam, valaki tudja h kell?:)
  • Magiszter
    #789
    Kezd az agyam nagyon eldurranni. Nincs lehetőség arra hogy kikapcsolt képernyő mellett hangot rögzítsek? Csak mert egy kísérletet akarok végezni bekapcsolt hangrögzítés mellett, de ha kilövöm a képernyőt az oldalsó gombbal akkor vagy megáll a rögzítés, vagy Pause állapotba kerül. Már pedig be akarom nyomni a billentyűzárat. Eddig minden program a fenti tüneteket produkálta. Van valakinek ötlete?
    Jelenleg a "minnyáföldhözb.szomazegészetap.csába" állapotában leledzek.
  • szamarkohoges
    #788
    Közben átmásoltam a képeket a memóriakártyáról a telefonra, érdekes, hogy ott nem csinálja a triplázást.
    Először arra gondoltam, hogy a thumbnails könyvtár miatt lát több képet. De nem, letöröltem a könyvtár tartalmát és még is.
  • szamarkohoges
    #787
    Rescan Media-t leszedtem, de ugyanaz. Ha formázom a kártyát, majd újra felmásolom az adatokat, akkor az első indításnál ok. Ha újra feldugom, majd le, akkor újra háromszor látom a galériában, de a sajátfileoknál, minden rendben. Nem értem...
  • Magiszter
    #786
    Rescan Media programot szedd le és futtasd. Talán megoldja.

    #783: Ha bent vagy az alkalmazások között akkor menü gomb (bal alsó érintő), aztán szerkeszt. Rárakod az ujjad az ikonra és odébb vonszolod. Ha végeztél vagy Home gomb, vagy menü és mentés.
  • szamarkohoges
    #785
    Miért fordul elő az a jelenség, hogy ha a sd kártyára mentem a fotókat, illetve korábban készült fotókat tárolok a kártyán, akkor ha USB-én keresztül csatlakoztatom a pc-hez, majd ha lehúzom, akkor azonos képeket megtriplázza a galériában. Ha csak a kártyát nézem, akkor stimmelnek a fotók.(akár a saját file-oknál, akár kártyaolvasóval.)
    Előre is köszi:-)
  • Vadnokedli
    #784
    szerintem is; mert ugye egy a csatlakozó a fájlküldözgetéshez; meg a töltéshez. És küldözgetés alatt tölti is. Na mind1. :D
  • jaszy
    #783
    Töröltem pár alkalmazásom. Most foghíjas a menükép. Van valami módszer az ikonok igazgatására?
  • jaszy
    #782
    1234532
  • Vadnokedli
    #781
    Hány töltést bír egy Galaxy S akkumulátor? >_>
  • mflex #780
    Lehet persze, ha jól emlékszem, akkor a kapcsolatok szerkesztésénél, mert nincs már ilyen telefonom...
  • stupido
    #779
    Nem is javasolnám a 2.2 felrakását. Nekem telenoros van telóm van, arra már kijött a froyo. De lényegesen lassabb lett tőle. Személy szerint már megbántam a frissítést...
    Szerintem akkor inkább már érdemes megvárni a 2.2.1-et.
  • morni
    #778
    köszi! Ez nagyszerű :) Nem akarom tovább húzni az idegeidet :), de a nevekhez is lehet külön-külön állítani csengőhangot valahogy?
  • mflex #777
    Több lehetősége is van, de a legegyszerűbb, ha piac-ról feltelepíted a RINGS EXTENDED programot, mert ezzel mindenhez tudsz csengést rendelni.

    info
  • morni
    #776
    Másik kérdésem: hogyan lehet saját csengőhangot kiválasztani?
  • mflex #775
    Vidd vissza, mutasd meg a hibát és cseréltesd ki, az ünnep nem számít bele a 72 órába.
  • morni
    #774
    Ugyanaz a belsőre is, a kamera beállításánál az élességet felvettem a max. 2-re és így sokkal gyorsabban megtalálja megát
  • mflex #773
    A belső SD-re is produkálja a hibát?
    Ha meg 2 napos, akkor cseréltesd ki.
  • morni
    #772
    2 napos a készülék, nem hiszem, hogy a factory reset a megoldás. Szerviz lesz akkor
  • mflex #771
    A belső sd-re, vagy egy másik külső sd-re is rossz minőségű felvételt csinál? Ha igen, ments le minden adatot, és factory reset, bár a fókuszálásnak ehhez semmi köze. Ha reset után is fenn áll a hiba, vidd szervízbe.
  • Vadnokedli
    #770
    idk nekem Class 4 8GB-s re jó minden.
  • kisördög
    #769
    T-hez sincs tegnap néztem.
  • jaszy
    #768
    Vodához nincs még frissítés. Kapják be...
  • morni
    #767
    Sziasztok. 1280x720-as videó felvételnél elég sok idei tart a fókuszálás és a felvett videók lejátszásánál majdnem csak a videó fele homályos és nem kicsit. Előfordult ez már valakinél? Külső 16gb-os class 6-os kártyára készítem a felvételeket, úgyhogy a sebességgel nem lehet gond.
  • kisördög
    #766
    Köszi akkor marad minden.
  • Permissive
    #765
    ne szomorkodj, majd jön egy lekerekített hugo boss:)))))
    mellesleg, k.k.ü. mindenkinek
  • Vadnokedli
    #764
    szerintem is; szögletes, kedvelem a kis sarkokat. :D de az aaaz ááh Armani pfff.. XD Ha az lenne rá írva hogy Vadnokedli korrekt lenne.
  • Maxtreme
    #763
    Az gáz hogy nekem tetszik? :))
    Egyedül a felirat ami khm, de attól függetlenül sztem rendben van
  • Vadnokedli
    #762
    ez miez ?XDSamsung Galaxy S Giorgo Armani (GT-I9010)
  • stupido
    #761
    Hát ez a 2.2(telenor) nem egy nagy szám :S kicsit akadozik néha.
    Van rá mód, hogy visszategyem az előzőt? Vagy hogy tudok "előre menekülni" 2.2.1-re?

  • Vadnokedli
    #760
    Rootolás után -> ami Garancia vesztéssel jár.
  • kisördög
    #759
    Hali! Egy kérdés hogy lehet gyári progit törölni?
  • mflex #758
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=785201
  • Vadnokedli
    #757
    amúgy Tré-Mobile hoz dettó nemelérhető... (mármint azóta se...) xdd fuxkasfdfg
  • Vadnokedli
    #756
    Recovery menut hogy is tudom felrakni? (az a 3 vagy 4 gombos cucc az ugye?)
  • stupido
    #755
    Nem azt mondtam, hogy ez mindent visz, hanem azt, hogy leszedhető :)
  • Soad999
    #754
    Hali!
    Sikerult mar tmobile-s galaxyt frissiteni vkinek kiesen keresztul? Mert en most neztem es nekem meg semmi :S
    Koszi
  • LoSA
    #753
    Emlékszem is én, hogy ott mit nyomtam... :)

    Azt hiszem, hogy megtaláltam....
  • Landor
    #752
    első bekapcsoláskor mintha megkérdezni..
    hogy 3G / WiFi only :D

    én a telefonon telepítem a romokat/modokat hozzá a recovery menüből