72
  • akyyy
    #72
    bahh, ennyit birtam a játékkal :D ez valami ultrafos, tényleg EVM kategória. nem a játék előtt kell format c hanem utánna hogy még nyoma se maradjon ennek a szarnak:D
  • Optimus Prime
    #71
    hát nem tudom mennyire lett nagy a láz a játék kapcsán az 1990 Ft-os ár miatt. De én végig vittem harmadszor is, immár insane fokozaton. Az összes upgrade-del felinstalálva nem is volt olyan nehéz. Összeszedtem az össszes TROn file-t és Abraxas Shardot és egész jó extrák vannak. Többnyire a karaktereke, helyek, egyéb szereplők leírása. Valamint rendes forgó 3D-s model galéria a főbb szereplőkről.
  • Optimus Prime
    #70
    Én rájöttem mi a gond, videót is néztem, de feltűnt, hogy dobás előtt vált valamit. Míg rájöttem a 4-féle disc fajtából a 2-es gomb lenyomásával tudjuk egy F támadással ledönteni a falat.
    Már a chapter 5-be vagyok, de még mindig nem jöttem bele az irányításba.
  • Optimus Prime
    #69
    Ki csinált headert? Épp tegnap játszottam vele, de a címet nem tudtam jól kiollózni.
    Na, de ott akadtam el, ahol ricsa. Gyanítom nincs meg a megfelelő subroutine-om, még jó hogy multiban lehet gyűjteni XP-t.
  • Optimus Prime
    #68
    Hát csak a Team derezz-t próbáltam. Elég jó, látványos, pergős. 6-10 játékos dobálja egymást disc-kel Mátrixot alázó mozdulatokkal. :D megszerzett XP pedig össze-vissza megy a single és a multi között.
  • morzsi555
    #67
    Milyen a multija?
  • Optimus Prime
    #66
    Ma csak megvettem. És igen, él a multija! Anno a 2.0-t mire megvettem 5 év múltán kihalt. És igen full angol, meg van más nyelv is, de magyar nincs.
    Meglepő az is milyen faszán fut egy 8600 GT-n, mikor az ajánlott minimum 8800. :D
  • Optimus Prime
    #65
    Szerintem az a mérvadó, ami a dobozon van. És ott a játék hat nyelven is van, de magyar csak kézikönyv.

    Valaki nem tudja 8600 GT-n elmegy a játék vagy tényleg kel neki a min 8800 GTS? Egész olcsó lett 1990.
  • Evin
    #64
    Attól kérdezem aki boltban vette:
    Magyarul jött ki vagy csak a kézikönyv az? Mert egyik helyen ez, a másikon más van írva.
  • sznus
    #63
    *kilép
  • sznus
    #62
    Menüből "Click to start" felirat után, ha kattintok, akkor hibaüzenet nélkül, de azért ezt a vágólapra teszi (totál véletlen jöttem rá):

    Assertion failed: i>=0 && (i<ArrayNum||(i==0 && ArrayNum==0)) [File:c:\tron_installation\grid\milestonespc\milestonebeta\unrealengine3\development\src\core\inc\Array.h] [Line: 581]

    Stack: Address = 0x0 (filename not found)

    Tipp?
  • zsotesz
    #61
    célozd be, tehát legyen rajta a kék háromszög
  • ricsa008
    #60
    hát nem megy sehogyse :(
  • zsotesz
    #59
    bomb diskkel kell a power shot (vagy mi), alap beállításnál az F bill.
  • sznus
    #58
    Lehet nem dobod elég erősen. Most lehet hülyeséget mondtam... :D
  • ricsa008
    #57
    de próbáltam youtubon is ugy van egy vidibe de nekem nem történik semmi
  • sznus
    #56
    Disc-et nem tudod nekisvungolni (nekidobni) a vírusos falnak? Mert elvileg "lebomlik".
  • ricsa008
    #55


    itt mi a megoldás?
  • grebber
    #54
    LOL ultraszar ennek? Ugyanaz szinte mint a Prince of persia.
  • zitababa
    #53
    Reloaded verzió nem ment, megvettem eredetibe...
    ...bár NE tettem volna!!!!!
    AZ IRÁNYÍTÁS ULTRASZAR! MIA AZ, HOGY A MOUSE 4,5-öt nem lehet beállítani???? 2010 van, úristen!!!!
    Nagy tomb raider és PoP játékos vagyok de ennél a játéknál feladtam....

    ha vkinek kell 9900,-ért vettem és féláron azonnal eladó!!!!
  • pxxl
    #52
    LOL miez hogy nincs 1920x1080as felbontás :O agyam elszáll
  • neptum
    #51
    változó de 2 napot végig játszottam vele az olyan 7-8 óra kb jah nekem 10 óra volt de lehet valakinek kevesebb de én volt hogy elmászkáltam megszerezni 1-2 dolgot meg ilyenek
  • grebber
    #50
    Mennyi idő volt végigvinni? 10 óra?
  • neptum
    #49
    5-6 perce játszottam végig a játékot én élveztem nagyon is nem egy Tron 2.0hoz hasonlító játékot vártam sőt semmit se vártam a játéktól csak annyit hogy szórakoztasson és lekössön ezt maximálisan teljesítette lejjebb megy az ára megveszem az tuti
  • ricsa008
    #48
    nekem már vagy egy hónapos volt a rendszer lehet már volt gebasz vele nekem megoldotta az biztos
  • grebber
    #47
    Ezek a mai játékok elég érdekesek. Nagyon sokszor van olyan hogy adott egy x játék felrakom semmi gond megy frankón. Haverok ugyanazt ugyanúgy felrakják és nekik sehogy nem indul.Van ilyen!
  • zsotesz
    #46
    nem hinném, nekem símán megy
  • Gerisone
    #45
    Most komolyan ujra kell rakni a wint hogy elinduljon a tört verzio?
  • GamEszti
    #44
    Kérd karácsonyra a játékot. :D
  • Novotsik
    #43
    nálam nem mükszik a crack ??? sorozat számot kér mit tegyek ???, :)
  • neptum
    #42
    azok botok ha minden igaz
  • nyirog
    #41
    Nem tudom h másnál is működik, de nálam lehet multizni a winlive-ban a tört verzióval :DDD
  • neptum
    #40
    végre pár ember akinek tetszik még a játék.
  • ricsa008
    #39
    nekem is nagyon bejövős am fejlődésnél azt írja hogy unlockoltam valami újj fejlesztést de nem találom sehol
  • grebber
    #38
    Semmivel nem másabb mint egy pop irányítása!
  • zsotesz
    #37
    szerintem csak te vagy béna már bocs, egyáltalán nem nehéz, nekem tetszik
  • balee4
    #36
    Ez tényleg egy szar, ilyen fos egy irányítást régen láttam..., rohadt nehéz az egész.
  • neptum
    #35
    mielőtt valaki félre értené a sz*r FPSek alatt nem a Tron 2.0-ra gondolok az tényleg nagyon jó játék hanem a mai FPS-ekre amik kb ugyan arra épülnek sajnos semmi extra nincs már bennünk
  • R3TR0
    #34
    Ezek után már én is csak reménykedek.....

    Mert egy Tron játék minimum Batman AA kategóriát érdemelne...

    Ez kb csak egy mod a Prince of Persia akármelyik részéhez
  • CalebJoe
    #33
    szerintem a film se üti majd meg az első részt az tuti
    ja meg a Tron 2.0 nagyon jó kis fps volt annó