19
  • joekajoeka
    #19
    SKYNET!!! JON LASSAN DE BIZTOSAN :d
  • Sir Ny
    #18
  • Mister
    #17
    JAh, aztán jön egy tünde dekás, és annyi a ház jég védelmének :D
  • Kara kán
    #16
    Nem kell fanyalogni, meg fintorogni.
    Gondolj bele, hogy van egy cirkókazánod, amely elromolhat, felrobbanhat stb.
    Nem rossz ötlet, ha ilyen elektronikus, csipes cuccok kerülnek ezekbe, amelyek biztonságosabbá, könnyebbé, szárazabbá és puhábbá teszik az életünket ÉS! megnehezítik - csak úgy mellékesen - a bűnözők dolgát.
  • Mister
    #15
    Jah, és mivel a kávéfőzőm rendeli mindig a kávét, nem fogom tudni, hogy időközben már van finomabb és olcsóbb kávé is :D
  • cipike
    #14
    " Nem kell több számítógépet elindítanunk, hanem csak magukat a termékeket, mivel közvetlenül az internetre vannak kötve. " ??? ez most vagy rosszul lett fordítva vagy csak én nem tudom értelmezni...
  • chuky123
    #13
    Ez egy semmitmondó cikk volt
  • Magyarszív #12
    Ez tetszett a cikkben nagyon: "Müller hozzátette, hogy teljesen új helyzetet teremthet majd, ha az élelmiszerek, a járművek, a mosógépek, a kávéfőzők és más készülékek is hálózatba lesznek kötve egymással." Az élelmiszerek hálózata az milyen? Farmville 2.0
  • AgentKis
    #11
    Különben ez az E-otthon gondolat már 10-12 éve téma. Akkor is már azt mondták, hogy majd a hűtő rendeli az elfogyott tejet a boltból. Azért nem terjed el ez a dolog, mert az ember ilyesmiért nem akar fizetni (és most tekintsünk el a felső 10000től). Én pl. nem szeretnék egy órával sem többet dolgozni, csak azért, hogy a kocsim megkeresse a 3*-os éttermet, a hűtőm meg rendelgesse a tejet a boltból (ahonnan aztán jó eséllyel a leghamarabb lejáró szavatossági idejűt fogják elküldeni, míg ha magam megyek megvehetem a frisset is...) Szóval az elég nagy gond amikor a gépek kezdenek majd el döntéseket hozni, és élni helyettünk a mindennapi életünket. Illetve elég sok visszaélésre ad lehetőséget. Nade majdlátjuk. Mondjuk 5 év múlva nem hiszem...
  • AgentKis
    #10
    "csak és kizárólag sarcolásról van szó." Erre azt is szokták mondani, hogy ahogy keletre távolodsz az Elbától, úgy egyre nehezebb a maffiózókat a politikusoktól megkülönböztetni...
  • AgentKis
    #9
    Én már egy 256 kilo(nem mega!!!!)bites mobil elérésnek is örülnék, ami nem csak "pöttyökben" fedi le az országot. Megnézném a mecsekben (ahol sok helyen térerő sincs) "A BMW ConnectedDrive" rendszerét
  • amitriptilin
    #8
    Azt mondta a rendszer, adjak meg új jelszót. Begépeltem: f@szom. Erre kiírta, hogy túl rövid...
  • Bajkonur
    #7
    Az evolúciós lépések: Internet->Outernet->Skynet...
  • amitriptilin
    #6
    nyilván szólhat is a kocsi, hogy itt nem lehet parkolni, így nem lesz az, hogy a ciku kis kutyájával valaki beugrik a cuki kis butikba, miközben a villamos síneken parkol...
    egyébként meg ráférne egy embercsoportra a rögtönítélő tábla itt Magyarországon, de persze már vizionálhatjuk azt is, ahogyan a vaskupac alól recseg a hangszóró: "tilos az illegális szinesfém kereskedés"

    szóval vannak pro és kontra érvek, de a világ e felé halad...

    a mai gyerekek nem tudnak tüzet gyújtani, viszont meg tudják rendelni a neten...

  • celza8807
    #5
  • Piel
    #4
    A folytatás: Miután megérkeztünk. A parkolás után az autó jelenti a helyzetét a központi számítógépnek, hogy hol parkol. Majd a központi számítógép szól a rendőrök számítógépének, hogy ajaj ott nem lehet parkolni! A rendőrségi számítógép megküldi az étterem számítógépének majd a pincér hozza együtt a számlát és a befizetendő bírságról szóló csekket.
    Budapesten azért nincs parkolóház, hogy az embereket mindenféle magáncégek meg tudják sarcolni. Nem nyújtanak semmiféle szolgáltatást, csak és kizárólag sarcolásról van szó.
  • buklee
    #3
    Ezen gecijót nevettem:D
  • Ahoy
    #2
    dejó, csak ez kell nekünk tényleg :D kikell csak menni az utcára, lerabol a cigánygyerek, csövesek kéregetnek, mindenhol szemét, köpet, kutyaszar... de a közleketési tábla, majd rájukförmed! Ne szarj ide, ne köpj le...
  • passatgt
    #1
    ja persze-.-