Euro Truck Simulator 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Battlefield nick-ek: Norby646 MSI Z490 Gaming | Intel i7 11700k | Be Quiet! Dark Rock Pro 4 | MSI RTX 3070Ti Suprim | Kingston HyperX 2400MHz 16gb | Corsair RM850x | Phanteks P500a drgb
Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
@Debilon - Nem is lenne rossz...
Farming Simulator 2013 módok, magyar közösség: http://lshungary.hu
Nagyon király lett!!!
ASUS Videókártya PCI-Ex16x nVIDIA GT 610 2GB DDR3 Passzív
http://www.kventa.hu/videokartya/144904-asus-videokartya-pci-ex-16x-nvidia-gt-610-2gb-ddr3-passziv.html
ennek kapcsán apropó, kifizettetted velük az üzemanyagot azon felül amit visszaadtak? 😄
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
Beléptem a 30-sok klubjába!
Levezetett távolság 77470km!

Ha az azt jelenti hogy egy másolatot,amit átfestek,akkor abból utána hogyan lesz scs file,hogy a mod mappába tudja rakni?
Intel Core i3-3225 3.3GHz NVIDIA GeForce GT 640 4GB RAM http://www.gyoribuszok.hu
\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki
Tolsztoj kéne.
Photoshopban bûvészkedj, de legyen beleépítve a dds plugin.
Minden autónak a base.scs fájljában van egy color.dds. Na, ezt keresd meg, de elõbb bontsd ki.
Íme az elérési útvonal:
?:\Program files (x86)\Euro Truck Simulator 2\base(ez már a kicsomizott)\vehicle\truck\márkanév\color.dds
Csinálsz belõle egy templétet, 'oszt, hajrá!
Üdv, Laci.
\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki
Elõször is van a www.restacar.hu - itt a fórumban az ETS2 letöltéseknél szinte minden fent van.
Leszeded a módokat ami kell, ezek álltalában .scs kiterjesztésûek, ha nem akkor menj bele és ott lesz az .scs file.
Ezeket az .scs fáljokat a Dokumentumok/Euro Truck Simulator 2/mod mappába kell beraknod.
Majd elindítod a játékot, és kész.
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
Ma megjött a game és szeretném én is a magyar cégek mintáit illetve a kamionokat normális márkákra cserélni. Milyen lépések kellenek. Nagyon kezdõ vagyok. Ez életem elsõ pc játéka és nem nagyon értek hozzá... HELP PLEASE
Ezt a skinezést nem értem nagyon.Ugye megnyitom a mappát de mindegyik textúra file ugyan olyan.Fekete háttér,és valami kék alakzatok vannak rajta.Na most honnan tudom hogy mi melyik rész?
Intel Core i3-3225 3.3GHz NVIDIA GeForce GT 640 4GB RAM http://www.gyoribuszok.hu
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
Pihi 😄
Valaki nem tud olyan modot hogy kicsit kórmolyon a kipufogó ??? .D
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
😊
\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
Megalapítottam a cégem rendesen.
Mindenki megmutatta már, mivel megy (Mert kell a kilóméter)
Így a "fõnöki" autóról pár sot:
Remélem, ez már jó, a fene a kényes gyomrát.
\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki
\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
Megalapítottam a cégem rendesen.
Mindenki megmutatta már, mivel megy (Mert kell a kilóméter)
Így a "fõnöki" autóról pár sot:
Remélem meg is jelenik.
\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki

World of Trucks | My page https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=402173
új kinézet... (ezzel elolvasztom az elõttem haladókat... 😄)


Akkor az hivatalos oldalról leszedhetted volna a játékot és így aktiválhattad volna a kóddal...
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
#16911 : Az eredeti SCS-es modellhez semmi köze. 😄 Ebbõl indultam ki. 😉

\"Ritterlich im Kriege, wachsam für den Frieden\"
ETS2 Multiplayer játékosait várja a Waberer's International Transport Zrt. Csatlakozás: http://myvtc.net/r/664 TeamSpeak: 87.229.120.161:9988
