Euro Truck Simulator 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Stig95
#16960
használt GTX275
<20ezer

Ki mondta, hogy f??det rám?!

Norby646
#16959
Nagyon szép, csak így tovább! 😊 A zmodis kérdésemre tudna vki válaszolni? Hogy melyik verzióval lehet megnyitni... 😊

Battlefield nick-ek: Norby646 MSI Z490 Gaming | Intel i7 11700k | Be Quiet! Dark Rock Pro 4 | MSI RTX 3070Ti Suprim | Kingston HyperX 2400MHz 16gb | Corsair RM850x | Phanteks P500a drgb

Krisztiam
#16958
jól néz ki nagyon 😊

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

ronso
#16957
Az uj gép megszületett...

Sakkoo.......Baszkiiii

#16956
A munkásokkal kapcsolatban annyit fûznék hozzá hogy adj idõt nekik. Õk is fejlõdnek mint mi. Késõbb többet fog keresni neked

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#16955


Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#16953
Ajánljatok már légyszi valamilyen kártyát amivel jól megy, de árban még az alja. Nem értek hozzá... 😞
Stig95
#16952
Azért mert gyenge a kártya.

Ki mondta, hogy f??det rám?!

Mitsurob
#16951
Ne istenezzél... Ha már veszek valamit, akkor abban minden legyen benne. Ennyi erõvel vehetek cipõt a talpa nélkül...

@Debilon - Nem is lenne rossz...

Farming Simulator 2013 módok, magyar közösség: http://lshungary.hu

#16950
Az igen!

Nagyon király lett!!!

#16949
én most vagyok a 19-es szinten, de még csak magam vagyok. de nem rossz így sem. (a saját kamiont is 12-es szintem vettem meg) céget sztem ne indítsd hitellel (max: egy 100000-essel) mert a sofõrökkel szokott probléma lenni. (itt legalábbis ezt mondják). és ha nem akarod magad komoly adósságokba verni sztem fogadd meg a tanácsom. de ez az én véleményem.
#16948
Srácok egy ilyen videokártyával miért akad folyton? Elvileg tudja amit kéne, vagy nem? A Scania Truck Driving Simulator teljesen jól fut, ez meg sz@r..... 😞 És mintha az 1.1.3.-as frissítés után még jobban akadozna.

ASUS Videókártya PCI-Ex16x nVIDIA GT 610 2GB DDR3 Passzív

http://www.kventa.hu/videokartya/144904-asus-videokartya-pci-ex-16x-nvidia-gt-610-2gb-ddr3-passziv.html
#16947
a boltnak még eddig sincs semmi köze a költségedhez.. max hibáztak a kóddal

ennek kapcsán apropó, kifizettetted velük az üzemanyagot azon felül amit visszaadtak? 😄

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#16946
Üdv. Valaki tudna segíteni nekem ezzel a céges dologgal kapcs. ? megéri 5ös szinten felvenni hitelt és beállítani munkásokat ? gyorsabban fejlõdök ?😊<#rolleyes>
#16945
Sziasztok!

Beléptem a 30-sok klubjába!
Levezetett távolság 77470km!

#16944
Amúgy nem lehet feliratokat csinálnim a gépekre vagy a pótokra?
TheSosy
#16943
Köszi,azon mit értessz,hogy csináljak egy templétet?
Ha az azt jelenti hogy egy másolatot,amit átfestek,akkor abból utána hogyan lesz scs file,hogy a mod mappába tudja rakni?

Intel Core i3-3225 3.3GHz NVIDIA GeForce GT 640 4GB RAM http://www.gyoribuszok.hu

Batmanci
#16942
Ja, ha megvan, akkor elérési útvonallal beteszed a mod könyvtárba.

\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki

Batmanci
#16941
Bocs, de ezt leírni...
Tolsztoj kéne.
Photoshopban bûvészkedj, de legyen beleépítve a dds plugin.
Minden autónak a base.scs fájljában van egy color.dds. Na, ezt keresd meg, de elõbb bontsd ki.
Íme az elérési útvonal:
?:\Program files (x86)\Euro Truck Simulator 2\base(ez már a kicsomizott)\vehicle\truck\márkanév\color.dds
Csinálsz belõle egy templétet, 'oszt, hajrá!
Üdv, Laci.

\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki

Tanker56
#16940
Szia.

Elõször is van a www.restacar.hu - itt a fórumban az ETS2 letöltéseknél szinte minden fent van.
Leszeded a módokat ami kell, ezek álltalában .scs kiterjesztésûek, ha nem akkor menj bele és ott lesz az .scs file.
Ezeket az .scs fáljokat a Dokumentumok/Euro Truck Simulator 2/mod mappába kell beraknod.
Majd elindítod a játékot, és kész.

#16939
Azzal a profillal már ne játssz mert késõbb mondjuk 10-es szinten megint elõjön akkor rosszul fog esni 😄

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

SimaSuna
#16938
úgy hogy warezzal játszol..
#16937
Azt szeretném kérdezni az mitõl van hogy beírom a kódot elfogadja és utána kiléptet hogy vége a demó modnak utána beírom ugyanazt a kódot és nem fogadja el?
#16936
Sziasztok!!!

Ma megjött a game és szeretném én is a magyar cégek mintáit illetve a kamionokat normális márkákra cserélni. Milyen lépések kellenek. Nagyon kezdõ vagyok. Ez életem elsõ pc játéka és nem nagyon értek hozzá... HELP PLEASE
TheSosy
#16935
Grat,csini lett <#alien2>
Ezt a skinezést nem értem nagyon.Ugye megnyitom a mappát de mindegyik textúra file ugyan olyan.Fekete háttér,és valami kék alakzatok vannak rajta.Na most honnan tudom hogy mi melyik rész?

Intel Core i3-3225 3.3GHz NVIDIA GeForce GT 640 4GB RAM http://www.gyoribuszok.hu

TaRka0107
#16934
Új ótóm😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#16933
Euro 5-6-os motor nem igazán kormól 😄

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

LACEJKA
#16932
Sziasztok ha kép mutogatás van akkor beszállok 😄

Pihi 😄

Valaki nem tud olyan modot hogy kicsit kórmolyon a kipufogó ??? .D



#16931
Akkor meg csak gratulálni tudok hozzá 😊

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#16930
Rohadt jó nekem ma délelõtt jött meg a játék
Batmanci
#16929
Nehéz lenne. Magam faragtam, mint a Tenkes Kapitánya a pipáját.
😊

\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki

#16928
Nagyon fasza az a festés. Honnan lehet ilyeneket leszedni? Kerestem de nem találtam

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

Batmanci
#16927
Suna!
Megalapítottam a cégem rendesen.
Mindenki megmutatta már, mivel megy (Mert kell a kilóméter)
Így a "fõnöki" autóról pár sot:







Remélem, ez már jó, a fene a kényes gyomrát.

\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki

Batmanci
#16926
'Azé, nehogy már én legyek a hülye, mert egyszer egyik hostot, máskor meg a másikat favorizálja az SG.

\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki

#16925
sajnos nem jelent meg

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

Batmanci
#16924
Suna!
Megalapítottam a cégem rendesen.
Mindenki megmutatta már, mivel megy (Mert kell a kilóméter)
Így a "fõnöki" autóról pár sot:







Remélem meg is jelenik.

\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki

norbee46
#16923
Hozok én is egy képet a vas-ról

World of Trucks | My page https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=402173

#16922
Leszállítva... (eddigi legtökéletesebb parkolásommal, ami egybõl sikerült 😄)




új kinézet... (ezzel elolvasztom az elõttem haladókat... 😄)

#16921
Amúgyja 😄 Elõször nekem se engedte.. Nem volt jó akkor az imagerz,mert valami felujítás volt,meg az összesen amit ismertem,1 maradt azt meg nem engedte az sg 😄 De mostmár jó az imagerz.com
#16920
Köszönöm hogy idiótának hisztek, de a jó linket raktam be. Szimplán az SG szeret diszkriminálni egyes (egyébként tökéletes) képfeltöltõ oldalakat. Én meg nem fogom felrakni máshová ez a fos fórum miatt, amikor ugyanazzal a linkkel mûködik 6 másikon. Nevetséges...
#16919
Új járgány vásárlás .

wollnerd
#16918
Istenem...
Akkor az hivatalos oldalról leszedhetted volna a játékot és így aktiválhattad volna a kóddal...

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#16917
Na de pont ez a problémája az eredetinek, hogy nem lehet normálisan festeni. 😊 Úgyhogy ezért jó hogy a trailert átraktad.
#16916
A pótnak sincs köze az eredetihez, teljesen jó template-je van, így akár skinnezhetõ is. A Trailer pedig ez.

#16915
Speciel a pótkocsira gondolok, mert a Waberer festést megcsináltam a RestaCarnak, csak annyi a baj vele hogy a pót másik oldalára megfordítja a festést, tehát a nap az egyik oldalon hátul van, a másikon meg az elején.
#16914
Köszönöm, megoldható, bár nem tudom melyik a jobb, ha húzza vagy ha nem?
#16911 : Az eredeti SCS-es modellhez semmi köze. 😄 Ebbõl indultam ki. 😉

#16913
Néhány kép tõlem is 😊









\"Ritterlich im Kriege, wachsam für den Frieden\"

#16912
Miért pont az A köcsög Waberer's De gyûlölöm azt a céget 😞
#16911
király, újra lett a modell textúrázva, lehet két oldalra festeni?😊
#16910
respect neked, jó lesz. Egy kérdés: AI is fogja vinni ezt a pótot?

ETS2 Multiplayer játékosait várja a Waberer's International Transport Zrt. Csatlakozás: http://myvtc.net/r/664 TeamSpeak: 87.229.120.161:9988