Euro Truck Simulator 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ezek már elég erõsek. Ha ez jó.
Letöltés
Tudomásom szerint nincsenek ilyen modok de te valami versenykamiont akarsz vagy mi mert még azok is 160km/h ra vannak lekorlátozva.Meg hova kell így sietni,ez nem ETS1 hogy csak nyomod oszt jóvan,azért már ez sokkal jobb.Ellehet gondolkozni.
|-| Intel Core i5-3570K |-| Asus P8Z77-V |-| Sapphire Radeon HD 7850 2GB OC |-| Corsair Vengeance 8GB 1600MHz DDR3 |-| TÁP: FSP Aurum Gold 700W |-| SSD: Samsung 830 64GB |-| HDD: WDC 1,5 TB |-|
Tiltás nélkül 170-et mentem gyári 730lovas scaniával😊
Bocsi
...::: http://www.g10design.hu/ :::...
Nem tud valaki linket adni hogy honnan lehet leszedni a DXTbmp-t?
Elõre is köszi!
Szétkaplak mint mongol gyerekek a segélycsomagot!
Teszteltem a betûtípust a magyar maphoz ha valaki készít
...::: http://www.g10design.hu/ :::...
aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu
http://www.youtube.com/watch?v=lWa03_VymoY&feature=related
Itt lehet közülük csemegézni,de az árukat ne nézzétek:
http://www.etamiya.com/shop/tamiya-tractor-trucks-c-91.html
A meghosszabbított tengely(dupla kerék hátul) vagy a sima?
Mat értékeket én is próbálgatom, a Premium-nál ezt alkalmaztam legutóbb:
material : "eut2.dif.spec.add.env" {
texture<0>0> : "xxxxxxx.tobj"
texture_name<0>0> : "texture_base"
texture<1>1> : "/material/environment/vehicle_reflection.tobj"
texture_name<1>1> : "texture_reflection"
diffuse : { 0.351 , 0.351 , 0.351 }
specular : { 0.098039 , 0.098039 , 0.098039 }
shininess : 50
add_ambient : 1
reflection : 0
env_factor : { 0.0132389 , 0.0132389 , 0.0132389 }
}
Gondolom, a diffuse color-t megcsináltad Zmodban. A mat értékeknél azt tapasztaltam, hogy a diffuse értékek csökkentésével sötétebb tónusú lesz az adott alkatrész, ugyanúgy, ahogy eddig ETS/GTS-ben.
...::: http://www.g10design.hu/ :::...
...::: http://www.g10design.hu/ :::...
Végre felkerült a klíma is....még jó, hogy jön a tél 😊))
1920x1080
Aki esetleg vágyik rá, az az alábbi linken letöltheti (csak Scania-hoz, nem tudom ki csinálta)
...::: LETÖLTÉS :::...
...::: http://www.g10design.hu/ :::...
A probléma: kifagyott a játék, ha kereskedõhöz mentem(a térképen, nem saját géppel "lábon"), vagy ha lemondtam egy fuvart (amit nem saját kamionnal csináltam, ez még fontos lesz).
A megoldás: Valamiért neheztelt a játék, hogy nincs saját kamionom. Eddig mindig amit megvettem, kiálltam vele a bolttól, és rögtön alá is tettem egy sofõrömnek. Így valami miatt, amikor a játéknak 2 lehetõsége van:
- egyik: megszakított fuvarnál a saját kamionomba dob
- másik: a tulajdonképpeni menübe dob, ahol a tuningolt renault forog a háttérben, ha épp nincs fuvar és saját kamion
A játék természetesen a harmadik lehetõséget választotta, amikor is "szabálytalan mûvelet bla-bla-bla, és b*sszam meg magam".
Konklúzió: Saját kamion mindenképp KELL, még ha nem is használom.
Amilyen hibák itt elõjönnek, most már lassan tényleg leteszem a hajam... 😄
A meghosszabbított tengely vagy a sima?
i5-2500k @4.0 ghz/ASUS hd 7850 maximum OC/AsRock p67 extreme 4/Kingston HyperX BLU 8gb 1600mhz/Corsair vx450 psu/Zalman cnps 10x Extreme cooler GOES LIKE HELL FUCKYEAH |,,/
Nem tud valaki egy modot, ami új interiort ad a volvo premium belsõbe, mert engem zavar, hogy olyan lilás színû a kormány meg a kárpit egy része...

ETS2 képgaléria: http://www.flickr.com/photos/_retoucher/sets/
Battlefield nick-ek: Norby646 MSI Z490 Gaming | Intel i7 11700k | Be Quiet! Dark Rock Pro 4 | MSI RTX 3070Ti Suprim | Kingston HyperX 2400MHz 16gb | Corsair RM850x | Phanteks P500a drgb
Battlefield nick-ek: Norby646 MSI Z490 Gaming | Intel i7 11700k | Be Quiet! Dark Rock Pro 4 | MSI RTX 3070Ti Suprim | Kingston HyperX 2400MHz 16gb | Corsair RM850x | Phanteks P500a drgb
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Jahm, nagy köszönet jár Lusti barátomnak a kerekekért. Köszönet neki ! (50%)

Ez lett a gyári Volvóból:

\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki
Az miért van hogy amit berakok új festés az hiányosan vagy össze-vissza jelenik meg? Valamelyik másik móddal összeakad?

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
A 2 sávos úton északra a Köln felé a hajtûkanyarnál olyan gyorsan jöttek szembe hogy a 180°-os kanyar elõtt az kocsikat szállító kamionnak (legalább 70-nel) a pótkocsija az éles kanyar miatt oldalra billent és ütközött a pót vége a kamionomnak!!! pontos sceenshot nem sikerült, olyan gyorsan történt de pontosan itt-így álltam!
Hihetetten!<#wow3>#wow3>
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"
Valaki nem tudja hogy mi lehet a bibi a piros nyilakkal jelölt helyeken?
eredetikép
modosított

World of Trucks | My page https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=402173
A szélvédõnél lévõ táblára gondoltál , vagy a kamion skinezésére .
A szélvédõ tábla írást a következõ módon tudod , egy javítómühelyben , soför oldali részen a szélvédõnél a kis karikára , aztán bal felsõ sarok táblára kattintás , és utána beírod a nevet .
Ha pedig kamionra festést írásra gondoltál , azt szerintem , ha jól tudom zmodeler2 progival tudod skinezni stb...
Annak pedig itt a topicja : TOPIC
Tankolás aztán pihenõ.
Calais-ba bekellett mennem a szervízbe ezzel a szutyokkal... 😄xD
Komp. 😄

UMF Hardy DJ 2, MAN TGX \\8/
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
00:00:12.948 : Loading sign data ....
00:00:12.968 : Loading traffic lights data ....
00:00:12.981 : Loading vegetation data ....
00:00:12.998 : Loading hinges data ....
00:00:13.014 : Loading stamp data ....
00:00:13.031 : Loading movers data ....
00:00:13.047 : Loading ferry data ....
00:00:13.064 : Loading country data ....
00:00:13.081 : Loading sound item data ....
00:00:13.097 : Loading live stream data ....
00:00:13.114 : Loading trigger action data ....
00:00:13.131 : Loading cutscene data ....
00:00:13.148 : Loading cargo data ....
00:00:13.152 : Loading company data ....
00:00:13.165 : Loading city data ....
00:00:13.214 : Map '/map/europe.mbd' loading started ....
00:00:14.103 : Map successfully loaded.
00:00:14.136 : Map initialization started ....
00:00:14.253 : Map initialization finished.
00:00:14.253 : Map load time: 1039ms (54 M😎
00:00:14.254 : Restore point is missing. Game state will be restored from the initial save.
00:00:14.780 : Creating save-game file (/home/profile/3135343632/save/autosave/game.sii) ...
00:00:14.823 : Game has been auto-saved.
00:00:14.830 : Detail vegetation database is ready.
00:00:20.388 : Creating save-game file (/home/profile/3135343632/save/autosave/game.sii) ...
00:00:20.438 : Game has been auto-saved.
00:00:20.806 : Creating save-game file (/home/profile/3135343632/save/autosave/game.sii) ...
00:00:20.852 : Game has been auto-saved.
00:00:21.213 : Another save is under way!
00:00:21.213 : Game has been auto-saved.
00:00:21.292 : No active camera present
00:00:22.872 :
00:00:22.990 :
00:00:31.232 : No active camera present
00:02:25.941 : Creating save-game file (/home/profile/3135343632/save/autosave/game.sii) ...
00:02:25.985 : Game has been auto-saved.
00:02:28.716 : quit
00:02:28.716 : Creating save-game file (/home/profile/3135343632/save/autosave/game.sii) ...
00:02:28.760 : Game has been auto-saved.
00:02:29.261 :
00:02:29.269 :
00:02:29.434 :
a kamionra hogy tegyek matricát írást ??
moddal ??