Euro Truck Simulator 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Armi555
#18018
Az normális, hogy ahogy megyek néhol látom ilyen elzárt területek vannak, behajtani tilos "hologram" jelzéssel? Nem a demóval játszom 😊 Ezek azok a területek amerre nem lehet menni mert nem csinálták meg, vagy valamiért le van zárva és késõbb lesz feloldva?

#18017
Érdekes. Most hogy felvettem,még 2 söfõrt(összesen 5 van) Az egyik új arc nem dolgozik,pedig van alatta gép. Ennek mi lehet az oka? 4 játéknapja semmit nem csinál.

csaba90
#18016
sziasztok! milyen patch lesz szombaton? :S és mit fog tartalmazni?

Csaby

V43 1105
#18015
Ügyes 😉

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#18014
<#eljen><#eljen>..qVajo 😄

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

#18013
<#idiota>

AudiQuattro
#18012
köszi <#worship>

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

gege97
#18011
sziasztok!Ha a mostani 1.3-as patchet nem telepítem, csak a szombaton érkezõ nagypatchet az okozhat galibát?Kösz!

#18010
sziasztok!

olyan gondom van, hogy a 13-as szinten vagyok, és akár mit szállítok nem adódik hozzá az xp, és nem lép szintet...már mindent megpróbáltam, de semmi!
Nem tudtok vmi olyat, hogy csak egy pár xp-t ad hozzá, vagy max egy szintet, mert nem akarok csalni, de hátha vhogy hozzászámolná onnantól az xp-t, már mást nem tudok kezdeni, de újra azért nem akarom kezdeni....

#18009
GeForce 9800 GT - 512 MB

Cujo HuN
#18008
legyen már nvidia is <#zavart1>
engtx460 1gb gddr5

#18007
HD 5770 1024MB GDDR5

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#18006
HD6850

ronso
#18005
HD 6970 2gb

Sakkoo.......Baszkiiii

NagyiBMX
#18004
Radeon HD 6850

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

#18003
Radeon HD4830 512MB

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#18002
Útközben

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#18001
Nvidia Geforce 9400 GT 1GB
#18000
HD 6770. Marad, nem lesz cserélve anyagiak miatt

V43 1105
#17999
HD 6970 , jövõ héten upgrade HD7970-re vagy GTX680-ra ..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#17998
Üdvözlök mindenkit az lenne a kérdésem hogy ki milyen videó kártyát használ.

Elõre is köszönöm

Üdv:Ákos
#17997
tud valaki szerezni,vagy csinálni Volvo Fh13-ast???????????????????????????
wollnerd
#17996
De még a forgalom sûrûségét is be lehetne állítani... Jó lenne...

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

f2d
#17995
Mindegyiket át tudod festeni.

Steel Beasts/Steel Beasts Pro PE

#17994
Valaki tudna olyan pótót küldeni amit át lehet festeni és jó a játékban?

Elõre is köszönöm!!
#17993
valaki tud ilyet csinálni?😊
#17992
hogy kell módot csinálni ???????

elõre köszi !!
gigamen
#17991

vajo - köszönöm a dicséretet<#papakacsint>
#17990
Van alattuk szekér, de így se mennek
#17989
Hát olyan van most ami gyárilag 620as volt és amit lehet módosítottam de végre se megy annyit mint a gyári 730as 😊
#17988
Én még ilyennel nem találkoztam mondjuk én meg találtam a rendes kereskedést a játékba a hol van az amit kerestél(730) 😊 amúgy én úgy tudom ha te tuningolod fel akkor is lehet rá tenni ki pufogót de tévedek javítsatok ki 😊
#17987
Milano-i kereskedésben van.

#17986
Tudom hogy fel lehet tungingolni de ha nem gyárilag 730as nem lehet rá kipufogót tenni..
#17985
Szerintem ez lényegtelen meg veszel egy alapot és fel tuningolod és 730 as lesz belõle ha nem találtál még 😊 de rendes kereskedésbe kéne lenni ha olyat találtál 😊
#17984
Melyik Scania kereskedõnél lehet kapni a legfullosabb modellt mert kb 4-nél voltam és még egyiknél se volt a 730LE-s verzzió.
#17983
De van alattuk kamion. 460-as Daf-ok
#17982
A következõ patchben lesz olyan beállítás hogy tudod szabályozni az esõ gyakoriságát,és nem állítódott el semmi a configba mert nekem is csak Angliában esett épphogy.
Viszont elv. szombaton nagypatch<#vigyor><#duma><#zavart1><#worship>

|-| Intel Core i5-3570K |-| Asus P8Z77-V |-| Sapphire Radeon HD 7850 2GB OC |-| Corsair Vengeance 8GB 1600MHz DDR3 |-| TÁP: FSP Aurum Gold 700W |-| SSD: Samsung 830 64GB |-| HDD: WDC 1,5 TB |-|

#17981
Rakj alájuk szekeret!
TaRka0107
#17980
Üdv!

Zenéket tettem be, eddig lejátszotta mind, de tegnap óta nem. Ott vannak a listában de nem játssza le azokat. Mi lehet a baj?😊

Köszi!

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#17979
Sziasztok!
Miért van az, hogy 3-4 sofõröm már egy hete fel vannak véve, de még 0 km-t mentek el és állandóan pihennek?
#17978
Esetleg a mentések mappába a config-ba állítódhatott el valami.

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

ronso
#17977
Nekem minden fullon van a grafikánál nem ott van a gond...

Sakkoo.......Baszkiiii

#17976
Köszi a segítséget.

#17975
Mar tobbszor lattam ezt a kerdest felteve es senki nem valaszolt ra, azok a jatekosok kozul akik nagyon ertenek a jatekhoz. Nekem van nemi tapasztalatom, de nem tudom magam hozzuk hasonlitani, de erre a kerdesre en azt mondom hogy a ket hatso tengelyes kamionok jobban viselkednek a kanyarokban, magyarul nagyobb sebessegnel nem dolnek fel, sodrodnak ki olyan konnyen mint az egy tengelyes kamionok.
A masik pedig kissebb a tartaly, mivel nincs annyi hely hogy egy nagyot lehessen betenni, de ez nem olyan nagy gond, tobbet allsz meg tankolni...ennyi.

Ezt tapasztalatbol irtam, igy vettem en eszre a dolgokat. Aztan lehet van ra meg mas magyarazat is nem tudom.
#17974
Nincs erre jó válasz, vagy értelmetlen a kérdés?????????????????????

Melyik a jobb, a meghosszabbított tengely(dupla kerék hátul) vagy a sima?

#17973
hali

valaki tuna nekem küldeni olyan pótot amit lehet festeni.

elõre is kösz!
0Diaz0
#17972
szerintem inkább a grafikai beállitások, haladó beállításoknál kéne megkeresned az idõjárásos opciónál. 😊

My new pc -> || GB 970A-UD3P || - - - || 4GB 1600mhz HyperX RED || - - - || WD 1.5TB || Corsair VS550 || Thermaltake Versa H22

#17971
Valaki mondja meg nekem hogyan csinálom meg dds bõl scs-be mert ha a . után átirom scs re akkor nem jó
ronso
#17970
Nem tudja valaki hol keressem az esö beállitásait? Nálam már egy hete nincs esö beborul és ennyi,valami mod szerintem kikapcsolt valamit.Se már üres a mod mappám és a játékot is ujra tettem és semmi...

Sakkoo.......Baszkiiii

#17969
Ha jól olvastam, akkor e hét végén jön az új peccs.