Euro Truck Simulator 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

olyan gondom van, hogy a 13-as szinten vagyok, és akár mit szállítok nem adódik hozzá az xp, és nem lép szintet...már mindent megpróbáltam, de semmi!
Nem tudtok vmi olyat, hogy csak egy pár xp-t ad hozzá, vagy max egy szintet, mert nem akarok csalni, de hátha vhogy hozzászámolná onnantól az xp-t, már mást nem tudok kezdeni, de újra azért nem akarom kezdeni....
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Elõre is köszönöm
Üdv:Ákos
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
Elõre is köszönöm!!

elõre köszi !!
Viszont elv. szombaton nagypatch<#vigyor>#vigyor><#duma>#duma><#zavart1>#zavart1><#worship>#worship>
|-| Intel Core i5-3570K |-| Asus P8Z77-V |-| Sapphire Radeon HD 7850 2GB OC |-| Corsair Vengeance 8GB 1600MHz DDR3 |-| TÁP: FSP Aurum Gold 700W |-| SSD: Samsung 830 64GB |-| HDD: WDC 1,5 TB |-|
Zenéket tettem be, eddig lejátszotta mind, de tegnap óta nem. Ott vannak a listában de nem játssza le azokat. Mi lehet a baj?😊
Köszi!
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Miért van az, hogy 3-4 sofõröm már egy hete fel vannak véve, de még 0 km-t mentek el és állandóan pihennek?
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
A masik pedig kissebb a tartaly, mivel nincs annyi hely hogy egy nagyot lehessen betenni, de ez nem olyan nagy gond, tobbet allsz meg tankolni...ennyi.
Ezt tapasztalatbol irtam, igy vettem en eszre a dolgokat. Aztan lehet van ra meg mas magyarazat is nem tudom.
Melyik a jobb, a meghosszabbított tengely(dupla kerék hátul) vagy a sima?
valaki tuna nekem küldeni olyan pótot amit lehet festeni.
elõre is kösz!
My new pc -> || GB 970A-UD3P || - - - || 4GB 1600mhz HyperX RED || - - - || WD 1.5TB || Corsair VS550 || Thermaltake Versa H22
Sakkoo.......Baszkiiii
