Euro Truck Simulator 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18218
Köszönöm a hasznos válaszod, megpróbálom a stratégiád.

Más: ezt ismeri valaki, próbálta már?
Europa V1 map
I Angel Disco
#18217
Szia!

Szerintem igen, DE!!!

A befektetés nem ott ér véget, hogy megveszed, és magára hagyod a dolgot. Az én tapasztalatom az, hogy az elején hagyni kell egy pár napig mindent, és a jobb soförök maradnak, rosszabak ki rugva. Adj nekik célt, pl. hosszú utakra rakd öket, és ha van kereted, széprn a kamionokat is fejleszd fel apránként.
Nekem ez bejött, mert kb 3-4 játék hét alatt, kikupálodott társaság szépen hozza lét. Napi 7-9 ezer is bejön tölük, emberenként.
Aztán ha a hosszú utaknál betelik az összes fokozatuk, nyomd egy másikra, hadd fejlödjön tovább...
Én ot tartok a dologba, hogy a két legjobb soföröm, napi 15-18e hozznak, és fent vannak velem már egy színten...

Angel D.

szavulyzsolt
#18216
Türelem rózsát terem alapon van ez... 😊

Csak a döglött halak úsznak az árral!

#18215
Ez jól hangzik:

AI Traffic realism 2.1

1. AI trucks and vehicles realistic speed (for trucks maximum 88 km/h on highways)
2. AI trucks sometimes overtake each other on highways (in test phase)
3. Maximum possible AI trucks and vehicles amount (max traffic mod)
4. Realistic fuel prices
5. Additional AI vehicle Kia Cee’d unlocked and added to traffic pack
6. Parking fix
7. All AI vehicles in all countries unlocked
#18214
Érdemes garázsokat, kamionokat venni, sofõröket fogadni (minél többet) pénzszerzés céljából, vagy inkább csak viszik a pénzt? Még az elején vagyok, de eddig csak az utóbbit tapasztalom... 😞
#18213
Van valakinek mod-ja AI forgalomra?
Amit találtam nem jó, olyan sok lett az autó, hogy nem lehet kikanyarodni a keresztezõdésbõl annyi autó jön... 😊
Batmanci
#18212
Tudod, ez is csalás. Sõt, a modding is csalás. Tessék azzal elérni a célokat, amid van!
😊
(Ennyit arról, mi csalás és mi nem)
Suna, láttad a Battruckot?

#17932

\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki

Tikal
#18211
ez LEGO-ból van? 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#18210
Nekem ugyanúgy jönnek a "nem talált munkát" mínusz €-val. (vagy nem erre van?)
AudiQuattro
#18209

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

zoliii
#18208
A Knight Rider-bõl kéne Góliáth, meg az alapítvány kamion 😄

AudiQuattro
#18207
Valaki tudna segíteni abban,hogy miért fagy le a zmod ha beimportálom az axort?:S

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

SimaSuna
#18206
az alkalmazottad soha nem tér haza cucc nélkül:

link
SimaSuna
#18205
T500as van valakinek, de nem akarja megosztani :/

pedig annyira gyönyörûû 😊
Oliverius
#18204
Azokat én se mindig látom rendesen szoktam is kapni érte büntetést aztán szívom a fogam.

macleody
#18203
macleody
#18202
Hát nem szép, de legalább csúnya 😊
AudiQuattro
#18201
Hát az,létezik egyáltalán ilyen?

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

Oliverius
#18200
Nem kicsit ronda!

V43 1105
#18199

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#18198
sparos pótkocsid honnan van?betudnád linkelni pls?
V43 1105
#18197
Ocsmány.

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

AudiQuattro
#18196
német forumon találtam..😄

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

szavulyzsolt
#18195
Azzal kapcsolatban, hogy nem igazán látom a táblákon mit ír, pedig elég jól fel húzva a grafika, arra is az a válasz, hogy vegyek nagyobb monitort, vagy van valamilyen beállítás még?
Fõleg a sebességkorlátozó tábláknál van nagyobb gondom...

Csak a döglött halak úsznak az árral!

AudiQuattro
#18194
Ez faszás 😄
Még nem láttam csak tandem,vonoháromszöges változatban 😮 😄

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

DJKonya
#18193
Nekem is ez volt elõször a problémám, de megtaláltam rá a megoldást.
Parancsolj!

CB|Ðömpi™ \"90 a max, és életben maradsz!\"

gumikacsa
#18192
Sparosnak rövid 😛 (és ez hazai)

Renault magnum http://kamionszim.hu

AudiQuattro
#18191
Sparnak szállítok😄




aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

#18190
nem eredeti igen
#18189
Gondolom nem eredeti a játék... a kód kérése nem net, frissítés, vagy rádiófüggõi. Meg lehet oldani (mint minden mást) hogy ne kérje, de itt nem warezkodunk.
#18188
miért van az hogy kinyomom a frisitést de mégis kéri a kódot ilyen nincs
?
f2d
#18187
Ahhoz hány TP-t kell összegurulni?<#zavart1>

Steel Beasts/Steel Beasts Pro PE

Tikal
#18186
áá, ez az AI nagyon durva.. remélem ezeket a satu fékezéseket javítják, mert eszméletln hogy meg tudnak állni 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Oliverius
#18185
Vegyél nagyobb monitort! <#nyes><#nyes>

#18184
hol voltál életed eddigi részében? 😄DD

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

f2d
#18183
Hogy tudnék egy kicsit közelebb kerülni a mûszerfalhoz? Sajnos a Renault-oknál nem látom jól a fedélzeti computer adatait. Letöltöttem ezt az üléspozíció modot, de nekem nem csinál semmit, vagy csak nem tudom mit hogyan kell rajta állítani.
A széket próbáltam már közelebb húzni a monitorhoz, de valahogy nem vált be. Jobb ötlet kellene.<#idiota>

Steel Beasts/Steel Beasts Pro PE

Tikal
#18182
A serules modell tenyleg gyaszos... Meg 45xp , egy parkolasert?? Lol

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

fuszhi
#18181
Lehet ám bûvészkedni a felbontással ha nem látod , de nem olyan a gépteljesítménye.

"A memória a tapasztalat terméke. Így a tudat visszahatás a tapasztalatok útján b?vül."

fuszhi
#18180

Gerypapa 95

csaklaca


😊

"A memória a tapasztalat terméke. Így a tudat visszahatás a tapasztalatok útján b?vül."

macleody
#18179
Ez most két hosszú fuvar után, lefekvés elõtt jó volt. Honey, I'm home! <#nevetes1>
DJKonya
#18178
Ez hülye 😄D

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

baly94
#18177
I Angel Disco
#18176
Még egy segítséget hadd kérjek:

Hogyan lehet megtalálni üres telkeket amire garázst építhetek? 1 már van, de bõvítenék...



Az elöbbi dolgokat kiprobáltam, nagyon király, megegyszer köszi! <#eljen><#eljen><#eljen>

Angel D.

macleody
#18175
Ahhoz netkódot kellen írni ami nem kis meló.
#18174
A szerver a legkisebb gond...

| Aerocool Strike-X One, Intel Core i5 3330 3.0Ghz, ASRock Z77 Extreme 4, ASUS GeForce GTX560 DirectCUII OC 1GB, 10GB RAM 1333Mhz, Logitech G25 |

0Diaz0
#18173
Srácok,a patchbe nemtudnátok belevarázsoltatni még egy gumi választékot pl? Mert kicsit idegesitõ hogy hiába megyek lassan az esõben, jön egy kicsit nagyobb kanyar,és a kamion már dobja is a seggét.. és visszaszedni egyszer még lehetséges.. de a következõ az hogy belerongyolok a korlátba,mert átfordul a másik irányba...

Nameg, agyaltam ezen a multis dolgon,amit nemtudom ki hogy tolerál,kinek mennyire tetszik,de szerintem vagy meglehetne oldani hogy saját szervert tudjunk csinálni, vagy valami normális mód lenne erre kitalálva.. mert sokkal többen megvennék a játékot.. ( bár sajnos maradna rengeteg elbutult hülyegyerek,aki továbbra is kéregeti a pénzkódot,meg jönnek a cd key kéregetõk... de ha eredeti játék(od) lenne ezt szerintem kivitelezhetõ lenne.. )

My new pc -> || GB 970A-UD3P || - - - || 4GB 1600mhz HyperX RED || - - - || WD 1.5TB || Corsair VS550 || Thermaltake Versa H22

I Angel Disco
#18172
Köszi, ezt is kiprobálom...

#18171
#18167-nek

i5-2500k @4.0 ghz/ASUS hd 7850 maximum OC/AsRock p67 extreme 4/Kingston HyperX BLU 8gb 1600mhz/Corsair vx450 psu/Zalman cnps 10x Extreme cooler GOES LIKE HELL FUCKYEAH |,,/

#18170
Tessék Az egész fizikáját valósághûre cseréli és van no limit része is

i5-2500k @4.0 ghz/ASUS hd 7850 maximum OC/AsRock p67 extreme 4/Kingston HyperX BLU 8gb 1600mhz/Corsair vx450 psu/Zalman cnps 10x Extreme cooler GOES LIKE HELL FUCKYEAH |,,/

I Angel Disco
#18169
Köszi szépen a gyors választ!