52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Axtros
    #50816
    2017. december 5.-én jön az Italy DLC. Itt olvasható a nagy hír. Még pizzázni is fognak a megjelenés után a fiúk. :)
  • mumus70
    #50815
  • Robertoo21
    #50814
    pont ezen mutatkozik meg, hogy ez egy vírus...vírusírtás, ha nem megy új OP rendszer...de ez csak az én véleményem!
  • ets2mpHUN0519
    #50813
    gabesz? ez valami joci vagy ki a ...szom
    még jó h jelentem
  • ets2mpHUN0519
    #50812
    hát nem tudom de ugyan az szórakozik velem az se tudom ki ez valójában de ugyan azt hajtogatja nekem
  • SimaSuna #50811
    van 100barátom steam-en. Soha nem kaptam ilyen jellegű megkeresést.

    Miért nem a steam felé jelzed?
    1. A Steam minden beszélgetés elején szól, hogy a jelszavad senkinek.
    2. Ha bekamuznak neked egy ilyet és TE kis naív elhiszed, az jó tanulópénz.

    Jelentheted a fiókot...
    Ahogy Wollnerd írja, nálad van valami gubanc, mert hetente 1x jössz ilyen dologgal :D
  • wollnerd #50810
    Én aktív steames vagyok és mégsem kaptam ilyesmi privát üzeneteket soha, sőt egyáltalán semmilyen üzenetet sem! (csak egy-kettőt egy baráttól, nincs sok barátom a Steam-en) És ahogy utánanéztem a neten, csak a barátok között csak lehetőség privát üziket (gondolom chat formájában) küldeni a Steam-en!!
    Valami gebasz van nálad, ha te kapsz ilyeneket......
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2017.11.28. 18:41:26
  • ets2mpHUN0519
    #50809
    hali megint felvett valami idegen ezzel a szöveggel:
    Szia , szerencsés játékos!

    Örömmel közlöm veled, hogy a mai nap nyertél 30€-t! :)

    Hogy, hogyan is nyerhettél?

    Minden nap, magyar steam csoportokból kisorsolunk némi összeget.

    Ha szeretnéd átvenni a nyereményed közöld velem! Ha viszont mégsem élnél a nyereménnyel akkor esetleg felajánlhatod egy barátodnak vagy valakinek, ha mégsem tennéd akkor új sorsolásra fog sor kerülni!

    E-mail címünk: [email protected]

    Üdvözlettel FreeEuroGroup!
    ez a steam profilja: http://steamcommunity.com/id/jociid/
    NE HIDDJÉTEK EL NEKI UGYANIS 101% HOGY KAMU=ÁTVERÉS!!
    gondoltam jelzem mielőtt bedőlnétek neki
  • cxaxoxc
    #50808
    Végre eljött az idő... Már nagyon régóta vártam ezt a pillanatot, köszi SCS!



  • LeWyTy
    #50807
    Hogy tudom működésre bírni?
    A 0.9.28a_1.27 verzió van... próbáltam már 1.27es játékkal is.
    Tudom hogy kell új játékot indítani, de bármit csinálok töltőképernyőnél error.
  • LeWyTy
    #50806
    Most volt időm ránézni.... és....
    Figyelmeztetés!
    We are sorry, maximum number of registered users have been reached
  • Bukephalos
    #50805
    Szivesen!
  • LeWyTy
    #50804
    Köszi
  • Bukephalos
    #50803
    Szia!

    A Hungary Map hivatalos oldala a Restacar -on , itt jelennek meg a legújabb kiadványok (map, patch, fix stb). Egy gyors reg és már töltheted is.
    Ha kérdésed van, itt biztos tudnak segíteni, de először olvasd el figyelmesen az alap tételeket!
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2017.11.26. 07:33:23
  • LeWyTy
    #50802
    Már vagy 1 napja eredeti.... :D
    Nem találtam a workshopon.
  • SimaSuna #50801
    Steam-en lefrissíted. Eredeti játékod?
  • LeWyTy
    #50800
    Én csak az 1.27-et találom mindenol. Kaphatok valami írányt hogy merre található az 1.28?
  • SimaSuna #50799
    1.28-as a legutolsó.

    1.30 csak a beta frissítés után lesz. Azt mondta Lecsó.
  • LeWyTy
    #50798
    A magyar mapnak van ennél újabb verziója?
  • Axtros
    #50797
  • Axtros
    #50796
  • Bal0924
    #50795
    Köszi.
  • mumus70
    #50794
    Elvileg csak a fülkéje különbözik egymástól, az egyik sík padlós, a másik meg be van építve tárolókkal, meg többet lehet pakolni. Az ugrás az a játék optimalizálatlansága miatt van szinte mindenkinek, erre még rájön a nem egyszerű ProMods renderelése. Egyébként sokat segít ha játék előtt közvetlenül újra indítjuk a gépet. Érdekes ez a téma, mert nálam is, ahogy a többségnél is hallottam, pl a PCARS 2 full HD ultrán meg úgy fut mint egy multiplex film.... a konfigom sem számít kispályásnak, az ETS2 viszont még úgy is megfingatja, hogy a feleslegek fikcsik le vannak kapcsolva, érdekes..... :p
  • Bal0924
    #50793
    Mi a különbség a Scania S és a R változata között? (amik bejöttek 2 új Scania)
    Nem tudom eldönteni melyiket vegyen meg.
  • Bal0924
    #50792
    Sziasztok.

    Miért akadozik/ugrik néha a játék?
    Mikor ugrik, a feladat kezelőben szinte egy érték se megy fel 50% fölé.

    #50791
    Mintha a videóban is ugrott volna. (20:17körül.Ha jól láttam)
  • mumus70
    #50791
  • Axtros
    #50790
    Meg kell lennie az alap három DLC csomagnak, illetve nem mindegy, hogy a módkezelőben milyen sorrendben vannak a promods állományok elhelyezve. A helyes sorrendről sok helyen lehet olvasni. Sőt, ha használsz RusMap-ot, vagy Italy-t, azoknak a sorrendje sem mindegy. Sajnos ez egy kirakós játék, de ha egyszer jól beállítottad akkor már működni fog - a következő update-ig. :)
  • mumus70
    #50789
    Megvan az összes 3 map DLC?
  • stalker001
    #50788
    Amúgy az az érdekes, hogy nekem még 1.28 a verzió és azzal se működik a promods
  • ets2mpHUN0519
    #50787
    okok csak gondoltam szólok :)
  • SimaSuna #50786
    1. A Steam is felhívja a figyelmed, hogy SOHA ne add ki senkinek a jelszavad.
    2. Soha nem ad a steam pénzt a pénztárcádba.
  • ets2mpHUN0519
    #50785
    ezt mindenképp osszátok meg mindenhol ahol tudjátok hogy tudja mindenki akiknek steam fiókja van
  • ets2mpHUN0519
    #50784
    sziiasztok
    megint fölvett engem egy random idegen azzal a szöveggel,hogy a sorsoláson lettem kiválasztva 2000 ember közül, a nyeremény 25$ a steam pénztárcámba ezért van egy percem válaszolni és élni a nyereménnyel ha nem kérem újra sorsolják
    nos ezeregy% hogy ez is KAMU mert múltkor egy hasonló trükkel szivattak meg,vagyis ellopták a steam fiókomat,gondoltam figyelmeztetlek titeket ha netán ez a személy titeket is felvenne és próbálkozna nálatok is ezzel a trükkel
    szóval a személy steam profilja: http://steamcommunity.com/id/joci01acc/
    ne higyjétek el egy szavát se,csak át akar verni gondoltam jelzem nektek :)
    jelentsétek,én is jelentettem
  • Bal0924
    #50783
    Köszi.
  • SimaSuna #50782
    Legjobb nincs. Neked kell kitapasztalni...
  • Bal0924
    #50781
    Melyik a legjobb Scania a játékban? (jól láttam hogy most már 4fajta van?)
  • SimaSuna #50780
    nem kerested jól :D
  • Robertoo21
    #50779
    amennyiben Euro5, úgy vad&k daf-ját tudom ajánlani, én is azt használom és kijelenthető, hogy a legjobb a piacon!
  • Axtros
    #50778
    ETS2.lt - ott keress

    Ez volt ez első, meg még vagy egy tucat más oldal :) Csak a probléma az, hogy minden mód eléggé régi. Ráadásul a low deck megvalósítás mellett a legtöbb még minden más hülyeséget is beletesz, például kabin modósítás, teljes rework, stb. Ezek nekem nem kellenek, csak a low deck változtatás. A többi maradjon az eredeti. A régi módok használatától pedig általában összeesik a rendszer.
  • SimaSuna #50777
    ETS2.lt - ott keress,