52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Nohab
    #14
    Ő pont a te oldaladat pártolta...
  • attila49
    #13
    Reméljük a legjobbakat és hajrá SCS Software!!!!!!!!!
  • vajo
    #12
    Nem unjátok, hogy állandóan beleszóltok olyan dolgokba amiről lövésetek sincsen? nem? nem? És az ETS 2 az nem peccs, hanem egy új játék! ok?cső
  • tom235
    #11
    Hát igen, európában szép nagy sivatagok vannak.
  • Narxis
    #10
    yeeeeeeeeeeeeeeeeee, én várom. Remélem lehet majd sivatagban is menni.
  • tommygear
    #9
    na ne, NEEEEEEEEEEEE
  • tuzfal3
    #8
    Ott a pont!
  • pxxl
    #7
    nem unjátok még? nfs sorozatnak miért vannak új topikok nyitva? tdu-nak miért vannak topikok? cod-nak miért? miért? miért? miért?
    MERT MÁS JÁTÉK nem dlc, nem peccs stb
  • DJKonya
    #6
    Ennek most miért kellett új témát nyitni?
  • vajo
    #5
    Ismerem. A legújabb meg is van belőle, és jó játék, de a régebbiekkel nem játszottam, de lehet igazad van. Itt a kamionos játékaik terén mindegyikben van újdonság, de a leglényegesebb dolgokat felejtik ki állandóan.
  • DeerHunter01
    #4
    Nem tudom ismeritek-e a Hunting Unlimited nevű játékot, azt is a SCS Software csinálta.
    Van belőle vagy 5 rész de MINDEGYIK ugyanaz , grafikában sem különbözik és még a pályák is ugyanazok :D
    Persze nem rossz játék el lehet vele lenni, de újdonságokkal nem árasztanak el finoman szólva.
  • vajo
    #3
    Reménykedni merek benne, de a képek csak az ETS 2-ben lévő kamionokat akarja szerintem szemléltetni, mert a táj, meg minden GTS-es. De minden játékuk egyre jobb lesz.
  • Rob02
    #2
    Remélem ebben már jobb lesz a kamionok irányíthatósága meg érezhetőbb lesz a kisebb nagyobb tömegű szállítmányok közötti különbség! Így képek alapján nem sok változás van!
  • vajo
    #1
    Úgy tűnik, ismét két játékot hegesztenek egyszerre az SCS Software-nél. Az Euro Truck Simulatornak, és az Extreme Truckernek készül a folytatása. Előreláthatólag mindkét játék 2011-ben fog megjelenni. A két játék közül az ETS 2 a fő projekt. Sok információ nincs, csak pár képet láthatunk. Ebből nekünk az ETS 2 a fő témánk.

    Íme pár kép.