52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • gomze
    #116
    Gondolom a kamionok ugyan azok lesznek, mint a GTS-ben.
    Nem is baj ha nem lesz több gép, mert szerintem elég az a 7x3, viszont lehetnének változatosabbak az egyes márkák, azzal hogy nem csak egy tipus választható.
    PL:
    VOLVO FH és FM
    MAN TGX és TGS
    SCANIA R és T
    IVECO STRALIS és STRATOR
    MERCEDES ACTROS és AXOR
    DAF XF és CF
    RENAULT MAGNUM és PREMIUM
  • Gell97 kolega
    #115
    ez a kép baromi jó,
  • vajo
    #114
    Ez tényleg nagyot fog szólni! A fák nagyon szépek, de már itt rögtön a fa kérge is valósághű. Ez így gyönyörű. Részemről csak a 2 kamion rontja el a képet. De ezekkel nem is kell annyira foglalkozni, hiszen szét lesz módolva az egész. Csak az a gyanúm, hogy teljesen új motorja lesz, szóval nem lesz ide már elég egy definition fájl átírás. :D amúgy köszi. Hol találtad ?
  • yokel
    #113
    Itt egy komolyabb screenshot az ETS2-ből...
    Elég meggyőző, ha ez ilyen lesz akkor ez nagyot fog szólni!



    "Vegetation will have several different Level of Detail settings, so it will look great on high-end machines, but even on low-end computers the game will be playable with lowered visual quality. Many of the subsystems were changed to use multi-threading, so on multi-core CPUs the game will run much smoother and faster. Release is still way off, definitely 2011, and definitely not early in 2011."

    Vagyis a növényzet részletessége állítható lesz, attól függően, h kinek milyen gépe van. Elvileg kihasználja majd a játék a többmagos procikat is, így minél erősebb a géped annál szebb grafikával játszhatsz majd. És ami biztos, h nem 2011 elején fog megjelenni, hanem később, sztem kb. 1 év múlva...
  • vajo
    #112
    Emberek...!
    Nyugi...!
  • magyarkolega01
    #111
    mire elkűldtem észrevettem hogy kitvan majom nemkell leharapni na fejem b.meg
  • nenus
    #110
    Nincs csak bulgár.
  • Robi546
    #109
    Hello!!
    Bocs az off-ért!
    De Slovak Truck Simulator nincs??????
  • Szobi30
    #108
    ember, nézz már szét
    ez nem GTS topik, hanem ETS 2...mi köze van ehez a játékhoz?:/
  • gomze
    #107
    Még néhány.




  • tuzfal3
    #106
    NEm akarok bunkó lenni,de nem tudsz olvasni? Csak 5 helyen van feltüntetbe.De ha rá lesel a bannerra vagy az első hsz-re megtudod.vagy ha nem akkor hogy mások is lássák kiirom:

    Előreláthatólag mindkét játék 2011-ben fog megjelenni.

  • gomze
    #105
    Néhány kép az állítólagos ATS-ből.


  • gomze
    #104
    Hello mindenkinek!
    Az ATS már letölthető az alábbi link segítségével.341MB, viszont hibás a játék ezért csak ugy indul el, ha a GTS főkönyvtárában lévő specs.settings SETTINGS fájlt átmásoljátok az ATS főkönyvtárába.
    http://www.megaupload.com/?d=W16OEI1W
    Valamint a dokumentumok mappában, a German Truck Simulator nevü mappát használja, ezért ha valaki inkább ezzel szeretne játszani, akkor törölni kell a GTS álltal létrehozott mappát, mert ez a játék nem tudja használni, ugyanis abban nincsennek benne az új városok, és ha pl egy osztrák városban szeretnétek kezdeni a játékot, akkor lefagy. Ez a játék saját magának hoz létre egy German Truck Simulator-nevü mappát a dokumentumokban.
    A játékról annyit, hogy a telepítéskor egy teljesen új egyedülálló játékként indul saját főkönyvtárral, és saját ikonnal az azstalon, viszont a játék indulásakor kiderül hogy valójában csak egy kiegészítő a GTS-hez ami plusz 4 osztrák várost tartalmaz, és határátkelőket a két ország között (megállás nélkül át lehet rajtuk menni mint az ETS-ben, és még a jogokat sem kell megvenni).
    De még az is lehetséges, hogy ez csak a 2011 ben megjelenő eredeti ATS-nek az előzetese (demoja), ahol az ausztriai részből egyelőre csak 4 várost lehet elérni.
    Nekem minden esetre úgy tűnik ez csak egy gyenge kiegészítés amit valaki gyorsan összedobott, és ATS néven kiadta.
    22 város van benne(4 új):
    -berlin
    -bremen
    -dortmund
    -dresden
    -duisburg
    -dusseldorf
    -erfurt
    -frankfurt
    -hamburg
    -hannover
    -innsbruck
    -kiel
    -koln
    -leipzig
    -linz
    -magdeburg
    -munchen
    -nurnberg
    -rostock
    -salzburg
    -stuttgart
    -wien

    A kamionok, és a pótok megmaradtak a GTS-ből.

  • magyarkolega01
    #103
    Mikor jön ki az ets2?
  • Apus77
    #102
    Akkor kitartás XD
  • Szobi30
    #101
    még nem lehet tudni mást...annyit, hogy 2011. nyár előtt biztos, hogy nem fog megjelenni.
  • Apus77
    #100
    Ez elég tág fogalom.Valami közelebbi?
  • vajo
    #99
    2011
  • Apus77
    #98
    Hy all!Mikorra várható az ETS-2?
  • trucksimfan
    #97
    Hali mindenki.
    Nekem az ETS meg a GTS is megvan eredetibe. Modolni nem szeretem.
    Múltkor felraktam az egyik nagy térkép modot. Amikor nagynehezen felértem egy emelkedőre (valahol Dél-Magyarország és Szerbia környékén), megörültem hogy feljutottam, látom lefelé megy az út, de a szekér csak erölködik... tehát bugos volt a mod. Szal én nem modolgatok.
    Az ETS2-t már nagyon várom. Nincs facebook accom, úgyhogy a kívánságlistába nem tudok írni. Ha valaki tolmácsolná oda az alábbiakat, azt megköszönném:
    Szerintem ez reális és nem túl bőre eresztett lista
    - vezetési idő pontosítása
    - kamion optikázása (mint az 18wos sorozatban meg a Rig'n'Roll-ban)
    - trafizó zsaruk (vásárolható detektor/jammer "ellenük" a truckshopban, mint a 18wos sorozatban)
    - ébresztőóra a sofőrnek (ha sietni kell, és nincs idő a 8 órás pihire, akkor pihizhess kevesebbet is...)
    - a sofőr néha éhezzen meg, kelljen esetleg wcre mennie... ezeket a benzinkúton lehetne intézni
    - esetleg lehessen legurítani a benzinkúton 1-2 sört, vagy valami, és adna egy kis "ittas érzést" a vezetésben (mint a GTA4-ben amikor bepiál Niko)
    - részletesebb városok és részletesebb Európa (pl Berlin ne 3 utcából álljon) (a Rig'n'Roll-ban vannak pl elég szép méretű városok)
    - esetleg "örömlányok" az út mellett

    Mielőtt mondanátok, hogy akkor miért nem játszom a Rig'n'Roll-al, egyszerű: a sztorija kicsit irreális.

    Szerintem ez nem egy teljesíthetetlen lista, és kb "teljessé" tehetné a szimulátor feelinget. Akármilyen is lesz, én már nagyon várom az ETS2-t!


    Üdv mindenkinek!
  • tuzfal3
    #96
    Én a GTS-t azért nem vettem meg mert a gépem nem elég erős hozzá.Egyszer felraktam elindult de mivel gyenge hozzá a gépem szaggatott és kifagyogatott.Ezért fölös lett volna.
  • vajo
    #95


    mondjuk ez is szép. Az ETS-hez képest ez mérföld kő.
    Én az ETS-t megvettem, azzal a hittel, hogy egy jó valósághű kamionszim......de mégse. GTS-t már nem vettem meg, mivel a képeket látva ETS2 pár új modellel. ATS nem kapható hazánkban, de ha látok majd képet ETS2-ből, akkor eltudom dönteni hogy megveszem-e. De én már ATS-is szívesen megvenném, de mostmár nem fogom, így ETS2 szerintem eredetiben fog lapulni majd a fiókomban az elődjével együtt :D
  • Szobi30
    #94
    olvasd végig a topikot...összesen 91 HSZ (HozzáSzólás) van, végigolvasod és találsz képeket :/
  • kutizsolt
    #93
    valaki adjon egy linket a 91hsz rol mert nem tudom hogy hol van :D
  • vajo
    #92
    Azt is elárulom hogy Prágában van egy tömbház féleségben. (ha jól emlékszem még :D)
  • v43 001
    #91
    Ezen a 2 oldalon vannak a képek.. ebben a 91 hszben, olvass kicsit vissza.
  • kutizsolt
    #90
    valaki egy linket ad h megnezem az ets2 kepeket ??
  • Gell97 kolega
    #89
    pontosan, azt viszont nem tudtam h az scs egy kis cég, így már érthető...
  • Pázii
    #88
    Igen, ebben van valami de reménykedni tudunk csak benne!
  • Spongya08
    #87
    De ha mindenki óhaját megcsinálnák akkor már nemtudnának sokkal jobbat csinálni,ésha főleg pár emberből áll a csapat akkor aztugy nehéz kivitelezni,meghát a pénzis kevés..meg stb.
  • Pázii
    #86
    Reménykedem benne, hogy jó játék lesz:)
  • tuzfal3
    #85
    Mivel folyamatos a fejlesztés valószinűleg igen.
  • tuzfal3
    #84
    Régebben volt a King of the road, abban volt ilyesmi hogy át tudsz szálni.(ha jól emléékszem)
  • Pázii
    #83
    Szerintetek meik lessz jobb game Euro Truck 2 vagy Austria Truck Simulator??
  • Pázii
    #82
    Tomika azt is mondhattad volna átlehessen szálni másik járműbe akkor papirokat keljen rendezni ki lehesen szálni a kamionból stb...
  • Pázii
    #81
    Értem kb addigra lessz meg az uj gépem:)
  • Szobi30
    #80
    szerintem 2011 nyár kb...e még nem jelentették be, szóval még nem tudni pontosan!
  • tomika93
    #79
    Irtam a fészbúkra :) A szöveg a következő:

    The man cannot be traveling so with a lorry already today how his intestine should not crash into car parks like that that no would be totally full. They could be like this in the game. You are from the firm let it be necessary to measure it when the man comes out the strikes

    Let there be road controls, corks, accidents since the man faces one like this always. Let them be in the game BDF fittings, since this is increasingly more widespread already in Europe.

    Let the cabin be shapable. Let it be possible to pull the window down , to pull drawers out , and other other things to move.If the game would like to be made very true to nature yet , it would be necessary to introduce the obligatory breaks doing the dirty then.the playing time would be extended a little bit , this would not be impossible.

    Good work for the developers! :)
    Best regards: Renátó E. (Nenuns)

    Röviden anyi hogy legyenek tömött parkolók, hoszab játék idő vezetési idők betartásával, lehessen ablakot lehúzni meg egyéb dolgokat mozgatni a fülkében, legyen várakozási idő + mérlegelés a rakodásnál :)
  • tuzfal3
    #78
    Előreláthatólag mindkét játék 2011-ben fog megjelenni.
  • Pázii
    #77
    Sziasztok!Ez Az Euro Truck 2 nekem az súgja, hogy nagyon élethűlessz és reménykedem is benne!:)Mikor is fog megjelenni?:O