52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • gomze
    #156
    Valaki ismeri a Landwirtschafts Simulator-t. Na abban a játékban elég sok funkció van a gépekhez rendelve, szinte bármit meg lehet tenni a járművekkel. Szerintem az SCS tanulhatna valamit az Astragon-tól, és ezalatt most nem azt értem, hogy agyon kellene bonyolítani a játékot, de azért egy-két funkció jól jönne, mint pl kirakodáskor kinyílna a pót ajtaja, vagy a billenős billentene. Persze ezeket a pót sima leakasztásánál nem csinálná, hisz furán nézne ki, ha a homokot a parkoló közepére billentené.
  • femate
    #155
    Ja xd
  • v43 001
    #154
    Lelopták a cigók
  • rokerkamionos
    #153
    Hö...xDxDxD
  • vajo
    #152
    Most nézem, hogy nincs a volvo-n tükör ASa:DAS?ASD:DASD:DA?S
  • AudiQuattro
    #151
    Alakul,de még rengeteget melozhatnak rajta..
  • v43 001
    #150
    Ja és remélem nem csak a felhőket hanem az esőt is javítják :S Olyan kéne hogy alig lehessen kilátni, nem olyan hogy ha esik és nem törlöd akkor is tök jól kilátsz :S
    Sorry a 2 hszért.
  • v43 001
    #149
    Remélem lesznek új modellek pl.: jobb körforgalom, autópálya lehajtónál lassító és gyorsítósáv, több fajta kerszteződés, sok tábla stb..
  • vajo
    #148
    Mapot még nem építettek...mert ahogy elnézem, ez Hamburg. :P
  • hungaryws
    #147
    szép
  • vajo
    #146


    Kép a fákról...kurvajóó :D

    ÉS JAVÍTOTTÁK A FELHŐKET :O:O :):) (L)
  • thomson002
    #145
    Katt
  • v43 001
    #144
    Csak nem tuningolni is lehet majd benne?
  • hungaryws
    #143
    Euro Truck Simulator 2

  • vajo
    #142
    Hát nekem kicsit nagyon feltűnő, hogy mindig egyforma, a fák mint a beton.

    Ezt lapozgassátok végig! Elnézegetnék ilyen felhőket a gémben is!...azon kívül, hogy az utat is nézem :D:D
  • Szobi30
    #141
    :D :D
    am, inkább csináljanak normális fizikát -.-
    bár elismerem, az ilyen apródágok is javítanak a játékon, de a fizika az 1000X fontosabb...
  • AudiQuattro
    #140
    Beszarok :D Kiafaszomat érdekel a felhő mozgása XD
  • Gerypapa 95
    #139
  • vajo
    #138
    Adjatok bele apait, anyait!
  • vajo
    #137
    Felkeslés után írtam, mert most ébredtem szal van benne hiba biztos, de majd megértik.
    "hi SCS.

    Give you more trucks, and cars to AI traffic. Will be some accident, stau,road lane close...
    And New Sky! New HD clouds. The clouds are will move. Weather effect, how move trees, will be winds."

    Úgy gondoltam, hogy nem elég nagy hangsúlyt fektetni erre a sok szarságra, miközben ilyen kihalt vidéken mászkálsz. Fák mint a beton, felhők ratyik.
    Szerintem nem lenne hülyeség ha lenne pl szél. mozognának a fák, Szép nagy HD felhők, amik összevissza mozognak, nem csak az égbolt forog és mindennap ugyanúgy vannak a felhők.
    Szerintem jó ötlet.
  • vajo
    #136
    a kiadás az úgy jó...de legalább minden héten adnának egy új képet...!Lehet akár ugyanaz a táj 80 pózból...de fotóóóó! xd
  • Szobi30
    #135
    majd január körül fognak sztem beindulni(képkiadás szempontjából)
    és utána nyáron megjelenik a játék...legalábbis remélem :D
  • vajo
    #134
    Szerintem nyaralnak. Nyári szünet van...
  • Gell97 kolega
    #133
    ki..
  • vajo
    #132
    kiadhatnának már egy új fotót....
  • vajo
    #131
    Ajánlom is!!! :D
  • kobi14
    #130
    "SCS Software Köszönöm a javaslatokat. Fantasztikus lenne, ha tudnánk húzza le mindezt - de ez a sok kemény munka és az időt és energiát (és pénzt) költeni valamennyi elemét, reálisan, ez minket év-hoz csinál ez minden. De dolgozunk már elég sok a kért funkciók, így remélem ETS2 lesz egy nagyon kellemes meglepetés mindenkinek! "
  • Stig95
    #129
    Hát reméljük hogy kellemes meglepetés lessz.
  • yokel
    #128
    Egy biztató kijelentést találtam az SCS Software oldalán:

    "SCS Software Thanks for the suggestions. It would be fantastic if we could pull off all of this - but that's a lot of hard work and time and effort (and money) to spend on all those features, and realistically, it would take us years to do it all. But we are working already on quite a lot of the requested features, so I hope ETS2 will be a very nice surprise for everyone!"

    Az utolsó mondat a lényeg!
  • Gell97 kolega
    #127
    xD
  • vajo
    #126
    pontosan... ez a vajostyle :D
  • Gell97 kolega
    #125
    ez az "okcső" olyan vajo-s volt :DD

    #123: omg.
  • Szobi30
    #124
    ok, cső!
    szted mi köze van ehhez az ATS-nek? :/
  • kutizsolt
    #123
    HELLO.. AKINEK KEL AZ ATS AZ A GTS FORUMBAN AZ OFF TOPIKBAN MEGKAPJA A TORRENTET!
  • tuzfal3
    #122
    NEm buszra gondolok hanem a furgonokra....
  • vajo
    #121
    Busz az nem kell. Legyen benne 4-es, R-es és az új R-es, aztán nem szólok egy szót se :D de felesleges. max az interiorok szempontjából lenne jó, ha több féle kamion lenne.
  • tuzfal3
    #120
    Jaja, vagy felhasználnák még a kisbuszokat is amik elkészültek...Régen a king of the roadban is lehetett fuvart vállalni kisbuszokkal ha jól emlékszem.
  • Szobi30
    #119
    valahogy ezt gondoltam...és tuti h marad csak a nyerges...de fasza lenne ha megvalósítanák!
  • tuzfal3
    #118
    Ezekehez a választási lehetőségekhez lekell modellezni a fentemlített gépeket...
  • Szobi30
    #117
    szerintem lehetne mondjuk MAN-ból TGX, TGA, TGS, TGL
    és akkor lenne választék
    DAF mondjuk: SC XF, SSC XF, CF, LF
    stb...vagyis h többféle fülketípus legyen, többféle teherbírással...
    egyébként pedig az fasza, hogy lehet majd állítani, hogy mennyire legyen részletes a játék (Y)