52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • vajo93
    #599
    Majd meglátjuk.....Nem fogom annyiba hagyni!
  • szabii98
    #598
    Vajo, rajtad átok ül, ide a HG jogot nem fogják megadni, van egy olyan érzésem :(
  • tuzfal3
    #597
    Ha képesek B-Double szerelvényt gyártani akkor lehetséges...
  • vajo93
    #596
    Viccesen mutatnék itthon ilyen cuccba, fél óra játékért.. XD
  • gumikacsa
    #595
    Ez nem TrackIR, de valami hasonló cucc. Fej, és kézmozgást is érzékeli.
  • vajo
    #594
    Nem biztos :D:D
  • Blum
    #593
    forgószámolyt biztos nem.
    Zsámolyt esetleg,de szinte biztos,hogy azt kihagyják...
  • hungaryws
    #592
    remélem a játék támogatni fogja a forgoszámolyt.
  • Szobi30
    #591
    a csávó tudja h mi a jó... :D(DAF)
    am, a csajra ránézve elég idegesítő lehet így játszani :/
  • Blum
    #590
    Track IR
  • vajo
    #589
    Meg rally ülésekkel :D
  • Stig95
    #588
    Logitech G27-es el nyomják már
  • vajo
    #587
    Gondolom Track IR :D
  • gumikacsa
    #586
    Vajon a csajnak mi a bánat van a fején, meg a kezére ragasztószalagozva??? Mögötte a monitoron van valami program, amire rá van kötve...
  • vajo
    #585



  • vajo
    #584
    Én vagyok az áldozat...Pert indítok! :D
    Majd lejár. Így is szarnak a fejemre, úgyis. Majd lesz HG jog ha lesz. Ha meg nem, akkor majd küldök egy rohadt Levelet a Postán feladva az SG üzemeltetőjének, hogy itt úgy szarnak az emberre mint a csirkék a tyúkólba! Akkor aztán sokan mehetnek majd a vágóhídra!
  • Penge88
    #583
    Számomra is az általad említett dolgok lennének fontosak. Illetve, hogy legyen sok-sok 2 sávos út, hogy kicsit izgalmasabb legyen a dolog. Végre életszerűbb fizika, végre legyen már kicsit kihívás egy lejtős szerpentinen leereszkedni. Lehet, hogy ez diszkrimináció, hogy a vérpistik ne játszanak vele, de ha az ember megfigyeli, nagyrészt az a társaság kérdezi meg, hogy hogy lehet kikapcsolni a fáradságot, meg hogy hogy lehet skippelni az ALKALMAZOTT érát. Na ilyenek ne is játsszanak kamionszimmel.

    Egy szó mint száz: igazán megérdemelnénk már egy olyan kamionszimet, amivel nem pár hétig tolunk...
  • Gerypapa 95
    #582
    kb , de komolyan ígyvan !
  • Stig95
    #581
    vajo 4 büntetőpont az durva! Mekkora low az aki azért ad büntető pontot mert nem jól irod le a nevét! -.-
  • gumikacsa
    #580
    Hehe, én 2 topikkal jártam így, kértem hg jogot, többször írtam, e-mailt is, modi topikba is. Nem kaptam meg, sem a hg jogot, sem választ, semmilyen formában.

    Kicsit átfutva a modi topikot, érdekes egy dolog ez az egész. Vannak dolgok, amiket lesz**nak, és kis dolgokat pedig irreálisan magasan "jutalmaznak". Ez valami hatalom mánia lehet, aki azért ad büntit, mert elírják a nevét. Az ilyen embert otthon az asszony jól elnyomja, és itt éli ki magát... :P
  • Gerypapa 95
    #579
    már a helyesirást is büntetik ?? eléggé faszkalapok :DDD

    Dátum: 2010.09.22. 20:44 Adta: SHADOWEYES7
    "Főleg Szedó-éra :D"

    Tanuld meg leírni helyesen a nicknevem főleg a moderátori topicban.
  • hungaryws
    #578
    Hivatalos honlapja:
    eurotrucksimulator2.com(Hamarosan)

  • kutizsolt
    #577
    es az ets2 hivatalos honlapjat valaki adja le
  • kutizsolt
    #576
    hello valaki nem tudja hogy scania r730 -as lesze vagy scania r620-as???
  • vajo
    #575


    Nagyon cool :D
  • v43 001
    #574
  • szabii98
    #573
    Türelem, rózsát terem.majd elhervad
  • hungaro
    #572
    hát való igaz. Látom nem igazán sietnek a házigazda jog kiosztásával
  • vajo
    #571
    Ha javítják, akkor kocka leszel ...XD
  • hungaro
    #570
    személy szerint azért nem játszom túl sokat az ETS-el és a GTS-el se mert az nagyon idegesítő, hogy mész, egyszer csak bele áll a fékbe, át rántod a másik sávba az meg ki teszi az indexet, és be megy eléd, majd ki írja, hogy baleset okozásért 250euró -. Ilyenkor fel tudok robbanni, remélem az AI-hoz is hozzá nyúlnak!
  • Gell97 kolega
    #569
    Napot !

    #563: meg amikor hirtelen beleállnak a fékbe a pályán..
  • v43 001
    #568
    A lámpákat is megcsinálhatnák hogy legyen valami zöld hullám. Minden lámpa megfogja az embert... Meg elég rövidek is a zöldek.
  • vajo
    #567
  • nenus
    #566
    Mint pl Transportando o Brasilban hogy mész az egyenes úton, az autó meg egyszercsak elmegy hegyet mászni, vagy brékelni
  • v43 001
    #565
    Így van. Meg hát állandóan összemennek vagy belém jönnek. ÉS az elsöbség adás kötelező táblát se ismerik. A marha kijön a főútra 50-el egy kis utcából.... A körforgalomról meg ne is beszéljünk. Befele indexel meg csak jobbra megy egyből... szánalmas.
  • Szobi30
    #564
    jaja...és jó lenne, ha nem sak szabályszerűen mozognának, hanem néha csinálnáak olyan dolgokat is amire nem is számítunk...
  • vajo
    #563
    Hát az AI a legfontosabb meg a fizika. Mert ideg összeroppanást tudok kapni, amikor felmegyek az autópályaára, belövöm a tempomatot 91-re, és elkezdek menet közben ebédelni, azt egy pálya kereszteződésben lelassulnak 50-re, meg kijön elém, azt 50-el megy. Az AI a legidegesítőbb dolog.
  • Gerypapa 95
    #562
  • gumikacsa
    #561
    Sosem értettem, hogy egyes emberek milyen fontos dolgokon vannak kiakadva egy-egy játékkal kapcsolatban. Vagy lehet, hogy én vagyok vén fasz...
    - a kamionok. a friss képeken elég jól néznek ki a kamionok, ennél fölösleges jobb kinézet. Lowpoly, az hogy úgy mondjam muszáj, ne kelljen nasa technológia a játék futtatásához. A modderek úgy is telebasszák szebbnél szebb gépekkel, és akinek bírja a gépe, az tele is pakolhatja.

    - A sofőr... na, ezen majdnem besírtam, ez aztán a baromi fontos egy játékban, hogy milyen karakter csücsül a kamionba. Ez is csak egy apró modolás kérdése, sőt, ahogy vajo mondta, egy textúra csere, és kész.

    Mellesleg, aki normálisan játssza a játékot, az a kamion külsejét elég ritkán látja, a sofőrt meg mégritkábban...

    Részemről ez mind huszadrangú kérdés, ezek helyett figyeljenek inkább a fizikára, és az irányításra, az AI-ra, és egy kicsit lehetne sokoldalúbb a játék (értem ez alatt, hogy a billencs pótos rakományt ne ott kelljem felvenni, ahol a hűtő pótot, illetve még több dolgot kezelhessünk a játékban, és még több dologra kelljen figyelni, levegőnyomás, és az alkatrészek amortizálódása. Ja, és lehetne már végre észrevehető különbség a kamionok vezethetősége között...
  • vajo
    #560
    megvót. csak nincsen valami nagy nyüzsi :D