52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Gell97 kolega
    #639
    Na! Ez már valami!
  • nenus
    #638
    Jó, gyerekek.. Ne sírjunk ;) Pár hónapja kezdték el csinálni a játékot :) Biztos lesznek még nagyobb változások ;)

    Csak türelem
  • vajo
    #637
    Szerintem majd most fogják megcsinálni, de még nem is láttunk olyan képet, amin kívülről lett volna fotózva a kamion. (Eddigi képek, a Volvo tuningolás mind ATS.) Bár engem az aggaszt inkább, hogy ha ATS, akkor csak azért tették bele az új fákat, hogy lássuk mire számítsunk, vagy ennyi? Kapunk egy ETS2 néven kiadott ATS-t? Bár eddig nekem tetszik a játék!
  • gumikacsa
    #636
    Ez valószínűleg így van, az eddigi képek az ATS-ben készültek. Valóban már az ets-nél is égy készültek az első képek.

    Ennek ellenére valószínű, nagy változás nem lesz, bár az előjelek biztatóak. Azonban a dinamikus árnyékolást el is lehet felejteni, szerintem ez a motor nem képes ilyenekre. Ehhez igaz nem értek, de gondolom, ha képes lenne, már megcsinálták volna.
  • vajo
    #635
    Az ETS2-ben nem, de logikus és egyértelmű így csinálni a játékot, és még amikor az ETS-t készítették, akkor írtak róla az SCS-nél, hogy átpakoltak mindent a Haulinból, pótot, kamiont, mindent.....és az első képeknél, ahol az interiort mutatják be, az félig Haulin. (AI-t, textúrát cseréltek és ennyi volt) És utána kezdték el építeni a mapot. De hogy új motort kap-e vagy nem azt nem tudom, de szerintem a kamionok működési elve ugyanaz lesz mint a GTS-ben, ATS-ben, csak új motort kap a játék, amit max most csinálnak (Ezért jó az interior az ATS-be és lőtték ki abban). Szerintem így logikus.
  • yokel
    #634
    Hmm, ha nem nagy gond nevezd már meg a forrásod ezekről a dolgokról, mert szívesen olvasnék erről én is, mert ezt még én sehol nem olvastam, h ez lenne az ütemterv az ETS2 projektben, köszi.
  • vajo
    #633
    Tudtommal, a térképet még nem kezdték el építeni. Az az utolsó. Megcsinálják a kamionokat, modelleket, kereszteződéseket, amit kell, és utána építik a mapot. Minden fotó az ATS-ben lett fotózva. A határ is, csak valahova besüllyesztették a kép kedvéért.
  • yokel
    #632
    De nekem van egy sanda gyanúm, h maga a játék magja marad a régi, ergo a városok kinézete/elrendezése, lásd ATS, abba is raktak újabb épületeket/határátkelőt de maga a kinézet összességébe ugyanaz maradt. És az eddig képek is azt "bizonyítják", h bár lesznek kisebb nagyobb környezeti változások új fák, aljnövényzet, de egybe nézve a dolgot a mag az marad a régi, vagyis az ETS2-t nem a nulláról kezdték, hanem onnan ahol befejezték az ATS-t.
    Persze ezzel nem akarom lebecsülni az eddigi munkát, csak valahol "csalódás", mert az ember az új grafika megnevezés alatt azt érti ideális esetben, h máshogy fog kinézni maga az egész játék, nem pedig azt, h a régi alapot csak újra textúrázzák, legalábbis sztem. Minden elismerésem az SCSé az új interior képek is frankók, de sajna látszik, h a város pl. ugyan az lesz mint eddig is volt, az utcák, kereszteződések, stb. Szal értitek...
    Biztos lesznek benne kis egysávos utak, de már most lehet tudni, h az, h fog kinézni, hisz GTS/ATS-be is vannak már, és nincs az, h az ember fantáziál, h milyen élethűre csinálják meg az utakat ill. azok textúráit, mert már most látni, h azok nem nagyon fognak változni. Bár lehet, h még változhat a dolog, de ez sztem azért már feltűnt volna 1-2 képen.

    Én pl. nagyon várok már egy olyan képet, ahol végre látszódna, h igen tényleg benne lesz a játékban a dinamikus árnyékolás, és nem csak a kamionoknak, hanem minden tereptárgynak (villanyoszlop, korlát, hidak, épületek, stb.), mert ez sztem óriásit dobna a realisztikusságon!
    Csak nézzünk meg egy 3DS Max rendert, amin látszódnak az árnyékok egy kamionon, teljesen más kinézete van úgy neki, mint magába a játékba. Szal én ebbe bízok, h ezt beleteszik az SCS-es srácok.
    Bár most, h belegondolok, a lengyel oldalon olvasott kommentek közt nem olvastam senkinél ezt, h hiányolná vki is ezt az árnyék dolgot.
    Tényleg, nem tud vki véletlenül lengyelül, az igazán beírhatná nekik, h ezt ki ne hagyják már a játékból!!

    Na jó befejeztem a kisregényt írást...
  • gumikacsa
    #631
    Na, ezt már elhiszem, hogy az ets2 képei. Legalábbis a kamion, mert remélem, hogy a város képe nem marad ugyan olyan, mint eddig.
  • nenus
    #630
    tök raj a lokod xD
  • Blum
    #629
    "Mindenki az NFS Shift szintre van berendezkedve"

    Én konkrétan nem :| Leszartam a Shiftet. Meg az összes játékot...
  • nenus
    #628
    jah a kukába
  • R420
    #627
    Nekem is ment a Shift.
  • vajo
    #626
    ma már nem olyan gépek vannak az embereknek mint ami a PttM-hez kellett! Mindenki az NFS Shift szintre van berendezkedve, így nyugodtan csinálhatnak atomgémet! Laglábbis nekem nem fog gondot okozni az ETS2 remélem, de örülnék neki ha olyan graf lenne, hogy nem menne maxon, mert akkor überállat lenne. ( a Shift ment! xD)
  • biliard10
    #625
    szevasztok szerintem ez nagyon jó lesz ez a game kivi leszek rá
  • R420
    #624
    Kíváncsi lennék mekkora lesz a gépigény ha ilyen lesz:D
  • nenus
    #623
    nem bírok betelni ezzel a képpel xD a legjobb benne a függöny :D
  • R420
    #622
    Hát akkor az SCS-es fiúk kitesznek magukért reméljük:D
  • vajo
    #621
    Ez belső nézet, tehát mozoghatsz belsőbe is szabadon.

    +infó :D
    "We are creating a ton of new assets for Euro Truck Simulator 2, and we thought perhaps our fans would enjoy seeing glimpses of the things to come from time to time... so here is a small sample"

    röviden tömören: Azt gondolták az SCS-es fiúk, hogy szeretnénk látni a cuccokat, ahogy csinálják,
  • nenus
    #620
    ez már valami

    most vagy lesz új kameranézet, vagy kívülröl is fognak működni a tükrök :O
  • Blum
    #619
    Na,ez már igen!
  • R420
    #618
    Hát jól néz ki csak váljon valóra:D
  • vajo
    #617
    Első kép nagyba: kép.1
    Második kép nagyba:

    kép.2
  • vajo
    #616



    Scania belső..
    kurvajóó
  • Forolto
    #615
    Azért egy rövidke videot összedobhatnának...
  • vajo
    #614
    idáig FIFA11-miatt voltam meghülyülve, de most látva...áááá
    ETS2-ért leszek...csak erre még várhatok sokat.. :D Csak legalább tennének fel egy rakat képet...
  • gumikacsa
    #613
    Hát, úgy legyen, mert tényleg jól néz ki. Csak egy kicsit szkeptikus vagyok az ilyen képekkel kapcsolatban.
  • yokel
    #612
    De, sztem ETS2ből való a kép, a lengyel határátkelőről...
    Még azt is megkockáztatom, h az a sorompó ott majd mozgó objektum lesz.

    Am az SCS már leregisztrálta az eurotrucksimulator2.com domain-t, csak kérdés, h mikor indítják el az oldalt.

    Ja, azt olvastátok, h lengyelbe egy ottani kiadó kiad(ott) egy ETS:International csomagot, ami magába foglalja az utolsó verzióit az ETS, GTS, UKTS, Bus Drivernek?!
  • nenus
    #611
    hát ha megnézed a háttérben a fákat eléggé olyan mint ets2-ben
  • gumikacsa
    #610
    Viszont ha jól értelmeztem azt írják, hogy nem az ets2-ből származik a kép.
  • v43 001
    #609
  • yokel
    #608
    Közbe megtaláltam én is a képet (HTS - hardtrucksite.pl)
  • yokel
    #607
    Épp most olvastam (google translate-tel) egy lengyel blog bejegyzést miszerint felkérik a trucksim közösséget írják meg ötleteiket, h miket látnának szívesen a játékba és amik nagyon sokszor szerepelnek a kérések közt azt továbbítják majd az SCS-nek. Persze ezenkívül van még más oldal is ahol erről mennek a fórumozások (német fórum, SCS facebook oldala, stb.) de ez is csak azt támasztja alá, h igen nagy elvárásokat támaszt a nemzetközi trucksim közösség az ETS2vel szemben, ami jó okot ad arra, h egy valóban nagy változásokon átmenő játékot kapjunk jövőre. Igencsak sok helyen kérnek jó és okos dolgokat és ha ezek eljutnak az SCShez akkor van némi remény arra, h végre egy "közösen" megálmodott simulator játékot raknak le az asztalra az SCSnél. Reméljük, h a sok-sok játékosok által kért kérések bekerülnek a játékba és végre azt kapnák a felhasználók amire szükségük is lenne!
    Én sztem sok látványos változás lesz az ETS2ben, csak kár, h lényegében szinte még semmi konkrét dolgot nem tudni a játékról...

    #605: Hmm ez jó kép, ha van még több új kép is, ne habozz megosztani velünk! De mi az a HTS logo a fenti sarokban? Tudsz forrás linket adni, h honnan van a kép?
  • R420
    #606
    Ez k*rva jó
  • nenus
    #605
    ez a határ vagy mi valami ku.vajó :P
  • akos
    #604
    Ok, bocsi, többet nem fordul elő...
  • gumikacsa
    #603
    Ok, de ha lehet ne dobáljátok tele a topikot képekkel, hogy ezt is, meg azt is szívesen látnám benne. Mivel ugyan úgy modolható lesz, mint az eddigi részek, úgyis lesz benne minden.
  • akos
    #602
    [IMG][/IMG]
    Ez már nem néz ki rosszul, ilyent szívesen látnék ETS 2-ben... :)
  • vajo93
    #601
    mivel ezzel vagyok bejelentkezve. 4 büntivel nem engedi az oldal a saját fórumok látogatását. és elég sokat látogatok.
  • Blum
    #600
    Vicces vagy ám itt. 2 külön regisztrációval írsz abba a topikba,ahol HG akarsz lenni.