52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • nenus
    #679
    jó lenne, mert régen láttam a munkáidat :D
  • vajo
    #678
    Kezdheted befejezni szerintem :):)
  • szabii98
    #677
    jóleszez
  • gumikacsa
    #676
    Az biz az. Ha tényleg jól sikerül a játék, talán befejezem, ami már majdnem kész.

  • vajo
    #675
    Az érdekes lenne szerintem. :)
  • gumikacsa
    #674
    én meg S22-re
  • vajo
    #673
    scania is jó volt gts-be... de ez még jobb. ilyen szintűre is meg lehet a merciét. De még akár a DAF, meg a MAN-t is tudják javítani...és tuti hogy fogják is! Ez a dolguk! :)
  • Gerypapa 95
    #672
    szerintem a mercin nem sok mindent fognak már csinálni :) az már az ets-be is jól sikerült nekik szerintem , max egy háttérvilágítást vagy a fed computeren alakitanak picit
    kb ez lesz a volvoval is .
  • vajo
    #671
    Én meg Mercire :D
  • kutizsolt
    #670
    mar egy volvo inetriorra lennek kivancsi
  • szabii98
    #669

    Látom kiis lett cserélve :D
  • vajo
    #668
    jó lett. Már írtam is a játékos modi topikban, hogy cseréljék ki..
  • yokel
    #667
    Hm, jó ez az új logó, gyorsan meg is csináltam vele a bannert, ha gondoljátok lehetne csere...
  • kutizsolt
    #666
    ezeket a kepekt honnan szedtetek??
  • kutizsolt
    #665
    ooooo de jo a scania interriorja alig varom hogy mar jelenjen meg
  • trucksimfan
    #664
    ja, találtam én is jót, lehet már valaki beküldte: (angolul van)

    Lights, horns, beacons, bars, shields, mirrors...
    One of the features that we are concentrating on for Euro Truck Simulator 2 is customization of trucks. Here is an example:

    We are trying to design the system to be very flexible. In addition to the tuning parts that the game will come with and that will be available "out of the box," it should be possible to cleanly add more parts via mods, without making a mess of it. The game should recognize additional parts and offer them for purchase in addition to the original ones.
  • trucksimfan
    #663
    pl stopposok a rig'n'roll-ban is vannak....
  • trucksimfan
    #662
    Hali

    Nem akartalak se téged, se mást megbántani ezzel a HSZ-el. Fater nem kamionos, sose volt az, de vannak kamionos ismerőseim bőven. Nem azt mondom, hogy a kamionozás=kurvázás, de az út mellet látsz belőlük dögivel.
  • vajo
    #661
    Ha apád kamionozik, akkor hányszor kurvázott? Szerintem egyszer sem. Tehát érthetetlen a hozzáállásod. Ha pedig nem kamionozik senki, akkor meg megértem ezeket a hülyeségeket.... Ez szánalmas.

    És megkérnék mindenkit, hogy a jövőbe az e-fajta baromságokat mellőzze.
    Köszönjük szépen.
  • trucksimfan
    #660
    ha csak ezeket hagyják ki, akkor még nem gond, csak ezekkel lenne úgymond "teljes", ha már "szimulálja a kamionozást"
  • Blum
    #659
    - emberrel bejárható fülke
    - emberrel bemehetek a benzinkútra (olyat még nem láttam, hogy valaki fizetéshez nem száll ki az autóból)
    -kajálás, wc-zés (éhes vagy bexarni készülő sofőr hasonlóan veszélyes mint a fáradt)
    - zsaruk (kapjanak el ha már büntetni akarnak)
    - esetenként defekt
    - stopposok, k*rvák

    Ezeket kapásból el is felejtheted.
  • trucksimfan
    #658
    Ja, valaki tudna nekem egy nem facebookos kívánságlistához linket adni?
    Lenne egy pár dolog amit beleírnék:
    - emberrel bejárható fülke
    - emberrel bemehetek a benzinkútra (olyat még nem láttam, hogy valaki fizetéshez nem száll ki az autóból)
    - vekker a kamionba (ne mindig adott időt aludjak, hanem ahogy a szállítási határidő engedi, ha még a vezetési időt is be akarom tartani)
    - részletes térkép több várossal, az oké, de részletesebb, bonyolultab városok (pl mint a Rig'n'Roll-ban)
    - optikai tuning lehetőségek a kamionra (amiket láthatunk az életben is, pl: kis fények, "Zabagép", "I love my truck" és társai kisrendszámok, króm díszek, TV, magnó, stb)
    - kajálás, wc-zés (éhes vagy bexarni készülő sofőr hasonlóan veszélyes mint a fáradt)
    - zsaruk (kapjanak el ha már büntetni akarnak)
    - esetenként defekt
    - stopposok, k*rvák
    - stb
  • trucksimfan
    #657
    Szasz Vajó és mindenki más.
    Vajó, a meggyújtó szerintem egyenlő a "flare" angol szó holland megfelelőjének (na ezt jól megaszondtam) a fordítása, ami ezeket a lencse szerű effekteket jelenti (pl amikor szembe süt a nap). De ez csak szerintem.
  • vajo
    #656
    - A játékot 2011-ben ki fogják bocsátani. (Konfirmált)
    - Javított épületek, szép árnyékok, javított meggyújtó
    - Javított fényképezőgépmódok
    - Lehetőség grafikai beállításokat beállítani
    - Jobb rendszer modokat hozzáadni
    - Részletes térkép több várossal

    Webfordítóval fordítottam, mert az eredeti szöveg holland.

    Hogy mi az a "meggyújtó".. az ???, passz, nem tudom :)
    Van pár jó újdonság.. :D
  • vajo
    #655
    Itt a logója...

  • tuzfal3
    #654
    +1
  • Blum
    #653
    Miért nem megyek feleséghez? :S

    Ez alapból helytelen,másrészt pedig láma vagy. Bye.
  • longhaul
    #652
    Oké, akkor ez a Euro truck 2. bocsi.
  • longhaul
    #651
    Tényleg!. Pedig emlékszem hogy volt/van is. Miért nem mégy feleséghez?? Ha nem tudsz segíteni. h.
  • Blum
    #650
    Szerintem eltévedtél...
  • longhaul
    #649
    Sziasztok

    Kérem szépen a MEGA MIX MAPOTv1.3, az előző hozzászólásokból nem tudom letölteni, rossz a link
  • péistike
    #648
    le a kalappal az scs előtt szép lesz a Scania interior!grt nekik!
  • RS
    #647
  • vajo
    #646
    Nem feltétlen. Egy Grafikai motorba nem kell beleírni a Fő motort. Magyarul a játék "fő" motorja lesz egy alap, és ebben lesz a fizika, a működési elvek. Ezeket be lehet másolni egy régebbi verzióból, hiszen akkor tudjuk majd zmodal egyedivé varázsolni a játékot. A "fő" motoron belül vannak, vagy éppen külön fájlban van az egész, a grafikai fájlok. Ezeke már függnek a hozzájuk rendelt .dll fájloktól is, tehát, attól mert ATS-ben lettek a képet csinálva, még később bekerülhet egy új grafika, mac a játék elve, lényegisége nem változik. Ha tudsz programozni, akkor akár ATS-ben is megtudnád változtatni amit szeretnél. Új fizika, jobb graf, stb..
  • Stig95
    #645
    Engemet is inkább a fizikai dolgok érdekelnek.
    pl.: Normális sebességváltás mer ez nem valami jó.
    A kamion gyorsulása és lassulása se valami realisztikus.
    Én már írtam facen hát nem tudom mi lesz abból a sok "kívánságból"...
  • nenus
    #644
    "Személyi igazolvány kitöltése, megmutatása a rendőröknek határoknál"

    most ezt te sem gondoltad komolyan.
    akkor már:
    Lehessen elmenni wc-re mert milyen már az hogy nem sz@rsz heteken keresztül
  • yokel
    #643
    "...Azonban a dinamikus árnyékolást el is lehet felejteni, szerintem ez a motor nem képes ilyenekre..."

    Hm, ha jól emlékszem még az elején olyat írtak a fejlesztők, h úgy grafikus motor lesz amiben használni fogják a Deferred_shading-et ami elvileg erre alkalmas lesz majd, nem?
    Ja, am én se értek hozzá!

    Hát ha valóban az ATS-be készültek ezek az új ETS2 képek, akkor valószínű, h marad ilyen a játék magja, hisz kompatibilisnek kell lennie elvileg, ha így betudják tenni az "új" kamionokat is az ATS-be, nem?
  • szabii98
    #642
    oké majd ha hazaértem összegyűjtöm, köszi :)
  • vajo
    #641
    SCS facebook oldalára írd a kívánság listára.

    ide
  • szabii98
    #640
    Ha valamit kiakarnak hozni, akkor a viharban lévő fizikán változtassanak!(ETS,GTS,ATS akárhol esik az eső, nyomod 120al autópályán fékezel és simán megállsz, mint a száraz úton.)A Codemasters féle esős cuccot kéne berakni az új motorba, mert az tényleg nagyon jól sikerült.Ez lenne az én egyetlen vágyam, meghogy persze ne kelljen ZModozni a legprofibb gépek miatt, hanem a játékban pár perc alatt össze lehessen dobni egy fasza kamiont, meg valami skint rá.
    További ötletek:
    -Ha kilépsz a játékból és valamit csinálsz a gépeddel, ne kelljen újra indítani, frissitsen automatikusan.(a játék)
    -Hordozható pótkocsi, ne kelljen mindig újat felvenni, csak megpakoltatni(lássuk be, jobb lenne, élvezetesebb)
    -Személyi igazolvány kitöltése, megmutatása a rendőröknek határoknál(megállás nélkül átmenni a határon WTF?)
    Sztem nem olyan nagy dolgok(leszámítva az esős fizikát)
    De ebből szerintem nem sok lesz megcsinálva.Mondjátok hova kell írni és össze írom az ötleteket, felrakom. :)