52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Sóschips
    #719
    hazucc!még mindig lopkodod a homokozó lapátot
  • gumikacsa
    #718
    Üdv!

    De rá gondoltam, és így már tudom is nagyjából kicsoda. remélem, tényleg megváltozott. Eddig úgy néz ki.
  • Gerypapa 95
    #717
    áhh holigaz ? :DDD
  • vajo
    #716
    Így igaz. :D Amúgy 18 évesen az embernek csak nem a baromkodással kéne kitűnnie, meg megtanultam a normális fórumozás alapjait is. :D
  • yokel
    #715
    Hm, elsőre azt hittem, h ilyen lesz, de aztán elolvastam amit aláírtál...

    #714: Hogy "vajo" kicsoda? Hát nem emlékszel rá a régi szép időből ETS topikból? Rengeteg multireg, topik rombolás, Magyarország legjobb ETS moddere, rengeteg bannolás, vita kiváltók királya, anyázások sorozata, zárt pmg feltöréssel való megvádolás, stb. Nem ismerős?

    Én bízom benne, hogy tényleg változik a srác ahogy "idősebb" lesz és már nem az a 15 éves gyerek aki itt anno "tombolt" SG-n.

    Ha esetleg nem ő rá gondoltál akkor viszont passz!
  • gumikacsa
    #714
    Most már fel kell tennem a kérdést:

    Mer' amúgy ki ez he?
  • DIESEL DOG #713
    Még abban az időben amikor anno én voltam az ETS topik házigazdája...
  • vajo
    #712
    Arról jobb nem is beszélni XD
  • szabii98
    #711
    Jajj mi volt itt régen :F
  • RS
    #710
    Így igaz, ezért mondom hogy reméljük a legjobbakat!
  • vajo
    #709
    Sok embernek van itt sg-n rossz múltja. Ide keveredtem, hülyültem, rongáltam. Ez volt. Kaptam érte pár büntipontot. Aztán abba hagytam és fórumoztam normálisan. Most se rongálok, max néha ki jön belőlem is a hülyeség. A Múlt múlt. A téma a jelen. A tét a jövő.
  • vajo
    #708
    :D
  • RS
    #707
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem a Te múltaddal nem leszel HG egy ilyen kaliberű topikban.
    Legalábbis a modik nem adják meg, de reméljük a legjobbakat!
  • vajo
    #706
    Nyugi. GTS topikba szabad, de itt nincs szekálás. Majd ha HG leszek(ráérek..)akkor majd kap 1 felkiáltó jelet amíg nem tud írni.
  • szabii98
    #705
    Madzsarul comprende?Vagy esetleg románul írjam le?
  • kutizsolt
    #704
    en vagyok magyarorszagi hogy urizaljak
  • DIESEL DOG #703
    Hát nem lenne rossz...
  • Szobi30
    #702
    tanulj már meg írni PLS...

    #700:szép álom...mellesleg TÉK-ed volt ;)
  • kutizsolt
    #701
    pfff mar a volvot tesztelike h nezzem meg hogy milyen a belseje:P:D
  • vajo
    #700


    Ilyen grafika kéne. :D
  • kutizsolt
    #699
    bocs de 90 es 91 elozeskor egy percen at
  • vajo
    #698
    Még sehol.
  • Gerypapa 95
    #697
    és szerinted van olyan kamion ami leszabályoz 84-nél ? minden sofőr amelyik szervizbe megy egyböl a gépre rakatja és 88-ra húzzák
  • kutizsolt
    #696
    az meg hol van es mit kell atirni
  • vajo
    #695
    Szerintem felesleges. Majd átírod a chasis fájlokat, aztán kész.

    És légyszíves a magyar helyesírásnak megfelelően írjál. Köszi.
  • gumikacsa
    #694
    Hö?

    Még a rábák is jobban kotornak, nemhogy a mai kamionok... (tudom, le vannak szabályozva, de akkor is...)
  • kutizsolt
    #693
    scs-nek
  • kutizsolt
    #692
    valaki az scs meg irna hogy a kamionok vegsebesege 84-89-92km/h legyen (szeriankent)
  • Szobi30
    #691
    még nagyon keveset lehet róla tudni...de amit eddig tudunk, azok alapján jó :)
  • 5martin85
    #690
    Sziasztok!
    Ez most egy új euro truck lesz?
    Ez milyen lesz?
  • gumikacsa
    #689
    Ez annak fényében főleg érthetetlen, hogy a modderek úgyis telenyomják a játékot szebnél szebb pótokkal...
  • nenus
    #688
    le vannak a pótok is licenszelve..rajta van a schmitz logo mindegyiken...meg ez megint egy marha nagy hülyeség h azok is legyenek licenszelve...meg amúgy is az xD
    nem tökmind1 mi van ráírva?
  • gomze
    #687
    Jó lenne ha az ETS2-ben a pótkocsik is megkapnák a licenceket,és valósághűbben megcsinálnák őket, de abból semmi nem lesz szerintem, mert eddig sem foglalkozott vele az SCS, és úgy néz ki hogy egy darabig nem is fog.
  • vajo
    #686

    This asset still has not been textured obviously, so it's just displayed with basic shading. With the help of hi-res photos that we took in Hannover a few weeks ago, texturing it should not be such a big problem hopefully.

    One of the comments from a previous post raised the question if we have all the brands licensed already. Sadly, we don't yet - it's a long process with uncertain result. We are trying to talk to the "big guys" of the truck industry now, keep your fingers crossed for us!

    At the moment, the work on any truck models that we do is based on the assumption that we will eventually persuade the brands owners to be officially involved. However, we may end up the same way as before releasing Euro Truck or German Truck/UK Truck generation games, and have to hastily remove all the brands and all the real names shortly before release so that we don't risk being sued.

    Well if this blog happens to be followed by anyone with access to employees or even decision makers in the transportation industry and you can help us connect, or if you have any tips of whom to contact about brand licensing, we would certainly appreciate hearing your suggestions.


    Csak a végét írom le magyarul:

    Nos, az SCS szotver szeretné megkérni azokat a rajongókat, akik tudnak nekik segíteni abban, hogy eredeti licenceket kapjanak a kamionok, vagy ennek elérésében segíteni tudnak, azok írjanak neki. (nem pont ilyen szavakkal írták.)
  • vajo
    #685
    Tárgyalnak a licencekről.
  • szabii98
    #684
    Nem lenne rossz, pláne ha licensz-t szereznének...
  • nenus
    #683
    csak lenne highpolybb :D de am fasza
  • Szobi30
    #682
    jaja...én már csak arra leszek kíváncsi, hogy a DAF/MAN/Iveco fülkéket is újratervezik e, vagy azok maradnak a régiek...
    bár a DAF-ra igazán rakhatnának rámpatükröket :D

    és igaz ez nemide tartozik, de úgylátom h írnak egy utolsó patch-ról a GTS-hez...vagy ATS-hez :)
  • vajo
    #681
    Készülő Volvo fülke. :D fasza lesz, csak texteljék már fel :D



  • kobi14
    #680