52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • vajo
    #759
    Majd leírjuk a blogjukba, hogy hadják a fenébe ezt a halál hunter kinyírom a vaddisznót szarvassal munkájukat aztán foglalkozzanak csak ezzel az egyel, mert ha tényleg 5-7-en vannak, akkor nem kéne egyszerre Fishing sim-et, meg Hunting unlimited(kipróbáltam..nagy szar) 2011-et csinálni na meg az ETS2-t. 3-at egyszerre nem lehet.
  • yokel
    #758
    Azért azt ne felejtsük el, h amint azt írták a blogjukba is, ő náluk nincs több száz programozó, grafikus, mindössze 5-7 ember dolgozik a projekten. Ne várjuk azt, h 2 hónap alatt újra tervezik az egész játékot. A városon pl. látszik, h még hozzá se nyúltak, már ha ahhoz hozzá fognak-e egyáltalán.
    Messze van még jövő tavasz (minimum), addig sok minden kiderülhet még a játékról, de egy biztos, nagy ugrás lesz most GTS/ATS után, mivel sejteni lehet, h ETS2be visszatesznek olyan dolgokat amik a régebbi 18wos játékokba benne volt, és látszik rajtuk, h tényleg próbálnak olyan dolgokat majd beletenni amit a trucksim közösség szeretne, de azt már többször jelezték, h csodákra nem képesek, mivel egész egyszerűen nincs rá elég ember, se pénz.
    De sztem már most látszik, h próbálják minnél szebbre/jobbra megcsinálni a cuccost, ami dicsérendő...

    #746: " lehet majd punást is választani sofőrnek"
    Hát ezen akkorát röhögtem, h csak na, de tény, h akarnak valóban ilyen opciót a SCSnél.
  • DIESEL DOG #757
    Warez FTW! :D
  • vajo
    #756
    Mindegy...akármekkora szar is lesz, én megfogom venni és támogatom az SCS-t hogy majd 2015-re kiadjanak végre egy Shift szintű ETS6-ot :D:D
  • DIESEL DOG #755
    Ugyan az még messze van. A múltkor nem véletlen emlitettem azt hogy ezek a képek még csak az első szkeccsek, sok dolog változhat és fog is még változni addig.
  • vajo
    #754
    Hát 2011 Májusára csak elkészülnek vele...
  • gumikacsa
    #753
    gyanítom, nincs még kész teljesen az exterior
  • vajo
    #752
    télleg.. XD
  • nenus
    #751
    mert maradt ugyan az
  • vajo
    #750
    Amúgy a Scaniaról miért nincsen vajon külső kép?
  • nenus
    #749
    szépek ezek a képek, de ezeket látván van 1 olyan érzésem hogy nem fognak a grafikán javítani :/ mert gondolom ha azt javították volna az lett volna a legelső.. de bízzunk a legjobbakban
  • vajo
    #748
    Ne izguljatok ezen, nem így lesz kiadva :D
  • Robertoo21
    #747
    nagyon jó lesz...nem akarok kötekedni, de a volvo zöld...a scania interiornál a visszapillantókban is zöld a kamion...:D
  • gumikacsa
    #746
    Na, alakul ez, bár a pali egy picit mintha nagy lenne... de majd igazítják még gondolom. Ha jól értelmeztem, lehet majd punást is választani sofőrnek... Nem mint ha nem lenne mindegy végül is..
  • kobi14
    #745
    Szép képek
  • Forolto
    #744
    ül na.:) Szerintem picit elméretezték a pasit a műszerfalhoz.:D
  • Forolto
    #743
    Mondjuk e térde elég közel van a műszerfalhoz,hol kényelmes ez?
    A másik,ugy ól,mint aki karót nyelt.:D
  • vajo
    #742
    Hol van a volvóba scania? xD
  • Blum
    #741
    Scania beltér mit keres a Volvoban? :D
  • hungaryws
    #740




  • v43 001
    #739
    Jó lenne ha azt is meg tudnák oldani ha szembe süt a nap akkor alig lehessen látni mint a valóságban.. meg hát az az eső ami eddig volt... :S
  • vajo
    #738
    dede.. Maya 3D (legalábbis az SCS ezzel dolgozik.) ha pedig a rendes képekre gondolsz, akkor általában 3DSMax. De a Volvo-s kép pl, valódi, csak PS-el kivan fehérítve a környezet.
  • tuzfal3
    #737
    Azt nem lehet tudni hogy milyen programmal csinálják ezeket?
  • vajo
    #736


    Vajon ilyen lesz? :D
  • szabii98
    #735

    +sztem bőven megússzuk Scania embléma nélkül is ezért méég ne sírjatok annyit.
  • gumikacsa
    #734
    "és ez így elég tré ezzel az üléssel." ... már megint baromságokon vagytok felakadva. Teljesen jó az a belső úgy ahogy van. Fölösleges ilyen dolgokkal túlbonyolítani a fejlesztést, lassítani a játékot. Persze ahogy Vajo mondja, akinek nem tetszik, majd cseréli...

    Egyébként nekem most a GTS van fent a gépen, osztrák kiegészítővel megtoldva. Szinte minden nap megyek egy két kört, csak így pihenés képen, amíg az asszony kulturálódik a barátok közt-el..... De én ebben a részben már nem cseréltem le semmit, igaz, csak a 3 új géppel játszom. Szóval arra akarok kilyukadni, hogy én tökéletesen megvagyok addonok nélkül is, ez a rész már elég jó alapból. És ha kijön az ETS 2, ahogy eddig kinéz, pláne megleszek addonok nélkül. Na, azért ha valami finomság akad a 70-es, 80-as évekből.....
  • vajo
    #733
    Nagy valószínűséggel, ezt a belsőt már így fogják hagyni, és ez így elég tré ezzel az üléssel. Majd cserélem max ha nem tetszik... ami egyértelmű, mert nem tetszik :D:D
  • DIESEL DOG #732
    Szvsz ezek még csak az első szkeccsek, lehet ez még jobb, nem kell még temetni a játékot...
  • Stig95
    #731
    Azok az ülések tényleg trék! Jobban oda kéne figyelniük a részletekre mer azoktól a részletektől lesz a játék valósághűbb.
  • vajo
    #730
  • vajo
    #729




    Van egy kicsike hasonlóság. Amúgy szerintem ez tuti, hogy megint az Exkluzív fülke lesz...

    PL:

    Az ülések sztem kakik. A műszerfal nincsen bedöntve. meg stb, stb..
  • vajo
    #728
    :D
  • Sóschips
    #727
    jó gyerek vagy te a magad módján
  • vajo
    #726
    A franciák is :D De a Vajo még új nekik. :):)
  • szabii98
    #725
    Hát a németek alaposan megjegyezték xD
  • vajo
    #724
    Én is...kiráz tőle a hideg :P
  • DIESEL DOG #723
    Ezt a nevet is régen hallottam már... :D
  • vajo
    #722
    Az a csúnya Contrecast bácsi.. :D
  • DIESEL DOG #721
    Tudnék mesélni ne aggódj, mialatt anno az ETS topikban én voltam a házigazda sokszor meggyűlt Vajo-val a bajom, de igazából Yokel leirt mindent amit tudni kell.

    Mindenki képes változni...
  • Stig95
    #720
    Nem is tudtam hogy vajo ilyen "rossz kisgyerek" volt. ---> Ebből következik hogy vajo megváltozott. Ez teljesen új nekem!