52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • SnyperD
    #799
    Jaja. Végül is ezen akadtam ki a fék miatt a jobboldali sávba megyek és ott előttem a forgalom valami érdekes módón 90km/h ról 1 másodperc alatt lefékeznek
  • Falkon
    #798
    És sokkal-sokkal jobb fizika, meg nem ilyen gyökér Al-ok.
  • SnyperD
    #797
    Ment nekik az üzi :)

    Írtam hogy legyen jobboldalt +2 tükör, jobb fékek, max sebesség 90km/h és h lassabban gyorsuljon a kamion.
  • thomasz05
    #796
    hát akkor anyi csak nemakartam túl keveset írni
  • vajo
    #795
    Szerintem meg csak 10% alatt.
  • thomasz05
    #794
    hát írj nekik üzit de szerintem még az egész játék csak 40-60% között van
  • SnyperD
    #793
    Nos szerintem a féken lenni mit javítani.
    Szerintetek reálisan működik v lehetne mit javítani még?
  • thomasz05
    #792
  • kutizsolt
    #791
    kosz
  • vajo
    #790
    Ez nem MSFS! XD ne várjunk ilyen komoly dolgokat, de tény, hogy jobb lenne.
  • thomasz05
    #789
    http://blog.scssoft.com/
  • trucksimfan
    #788
    Na nem volna rossz. Amit én nagyon hiányoltam (persze Magyarországon kívül) az a skandináv régió (Dánia, Norvégia, Svédország, esetleg komppal Izland elérhetősége) vagy pl. Skócia, Írország, meg Olaszban a szigetek (Szicília, Szardínia) csak hogy teljes legyen a (tér)kép. Meg ugye szomszédaink, valamint a balkán országai.
    Ja, meg a kamion kis apróságainak működtetése is sokat dobna a dolgon (lehúzható ablakok, mozgatható tükrök, zenehallgatáskor -mp3- kiírná a rádió a zeneszám címét) stb. Defekt lehetőség, sok km-t futott szekereknél 1-2 meghibásodás néha... ha már szimulátor
  • kutizsolt
    #787
    azt az oldalt valaki le adna ahonan toltitek a kepeket
  • nenus
    #786
    nincs benne mod xD alap bugja a játéknak... megy egyenes úton, és kivág elé 1 másik, és ott áll az örökkévalóságig... ráadásul ha kamion karambolozik akkor arra is van ideje a sofőrnek hogy leakassza a pótkocsit...nevetséges dolgok vannak az alap játékban is ...
  • thomasz05
    #785
    hát én is tudok balesetet okozni!XD amugy meg azt utálom ets1.ben hogy megyek és hajt föl a pályára a buzi és nemhogy lassítana van valami hanem rámhuzza a kormányt aztán megy tovább nekem meg összetörte a gépet
  • Forolto
    #784
    Az meg milyen mod?:P Egy videot láttam,ahol két kamion karambolozott és mintha hírtelen a emergency 4be csöppentem volna ott termett a rendőrség a tűzoltóság mentők.:D
  • nenus
    #783
    nálam gts-ben van rendesen
  • vajo
    #782
    Esetleg néha lenne baleset....
  • thomasz05
    #781
    akkor bocsánat... nemtudtam
  • Buszosman
    #780
    Jaja meg azt kéne felírni facebookra , hogy igen ne csak ez legyen hogy elindulunk a városból egész végig autópálya max 1-2 mellékút aztán beérkezünk a városba ahova vittük a rakományt.Legyenek kis városok amin át kell menni.Mit tom én legyyen 4-5 lámpa az kész meg pihenőhely depó nem iskell de lehet hogy nagyobb város amin áttmész és ott legyen.
    Sztem ez jó ötlet és nem esz unalmas hogy csak autópályán mész végig.
  • tamás98
    #779
    Az jó lenne!Meg az is ha bele raknák Magyarországot is.
  • vajo
    #778
    Hát már hogyne lenne??? XD Ezzel kezdték az informálást, hogy hatalmas térképet fognak építeni.( Ha minden igaz, akkor az ETS alap mapjánál is nagyobb lesz!)
  • thomasz05
    #777
    télleg jó lenne nagyobb mapde hát egyenlőre még nincs semmi infó a mapról sajna:S
  • trucksimfan
    #776
    Ja, én tutira megveszem a játékot. Nem csak azért mert húmegha, hanem mert vannak elvek... Szerintem senki se szeretné, ha a nagyon szépen megépített, sok munkaórát és pénzt felemésztő autóját el akarja adni, és ellopják miközben árulja...
    Ha kíváncsi vagy rá, próbáld ki (kérd kölcsön, vagy töltsd le) de ha tetszik VEDD MEG!!!
  • trucksimfan
    #775
    Na hali
    Sokminden elhangzott a legutóbbi HSZ-em óta. Szinte mindegyikkel egyetértek.
    Egy dolgot nem láttam megemlítve:
    a MAP kérdését. Kicsit nagyobb (több ország) és részletesebb (ne csak a jó öreg autobahn és 1-2 mellékút) térkép kéne. Pl én a Rig'n'Roll-ban nem egyszer eltévedtem :) De a 18WoS Am. Long Houlban is elég szép méretűek a városok. 1 szónak is 100 a vége, kicsit összetettebb és nagyobb úthálózat az nem ártana.
  • vajo
    #774
    De azért elég szar, amikor beállsz a parkolóba azt egy ilyen csotrogány áll melletted..van benne egy ülést oszt cső.. XD Meg mint pl Gumikacsa is írta, hogy ő alap játékkal játszik mód nélkül. Akkor ő egy ilyen ratyi kamiont nézegessen? nanemááá ..:D
  • nenus
    #773
    meg most a kamionokkal felesleges foglalkozni, mert úgyis agyon modolják a játékot
  • vajo
    #772
    ETS2: Euro Truck Simulator 2 :D
  • arpipapa
    #771
    áhhá,értem már
    köszi
  • DIESEL DOG #770
    KOTR: King Of The Road
    RnR: Rig 'n' Roll
    ETS: Euro Truck Simulator
    ATS: Austrian Truck Simulator
    GTS: German Truck Simulator
    UKTS: United Kingdom Truck Simulator
    18 WoS PttM: 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal
    18 WoS ALH: 18 Wheels of Steel: American Long Haul
    18 WoS ET: 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker
  • arpipapa
    #769
    Sziasztok.
    VAlaki elmondaná hogy mit jelentenek az ilyenek mint pl.:
    GTS?? JAh az a German Truck simulator nem?xd rájöttem..
    Meg még vannak ilyen röviditések..
    valaki legyenszives nekem leirni hogy melyik mit jelent?
    köszönöm..
  • gumikacsa
    #768
    egyrészt mér megint apróságon vagytok felakadva, másrészt még szerintem sincs kész, harmadrészt azt mondták, 2011-ben fog megjelenni, és nem az elején.
  • vajo
    #767
    GTS-be se volt, ETS-be se... Tuti nem lesz ebbe se...
  • Atikah
    #766
    azt honnan veszed h kész van már?? 2011 még elég messze van
  • vajo
    #765

    Egy hiba első, második, harmadik ránézésre..Lehet, hogy hülyeség megint, de nem biztos.!

    A fülke külső nézetből megint kihalt! Se ágy, Se semmi. Egy szar műszerfal és két fos ülés.
  • vajo
    #764
    Jogos. Én az ETS-t vettem meg. Nem is tetszett az idő múlásával annyira. Aztán a GTS meg dettó ETS+új textúrák meg egy két új. Ezért nem érte meg, hogy megvegyem. De ETS2-t megfogom venni, azért is mert jó lesz, meg legalább egy "pinahuszárnak" legyen meg eredetibe :D Mindenkinek meg kéne venni, azt akkor lehet írni, hogy ilyent tegyenek bele, meg olyant. A vadászos meg hááát...inkább hagyjuk. Hülye ötlet volt xD
  • gumikacsa
    #763
    Ez most megint hülyeség. 5-7 dolgozik a projekten, ők nem foglalkoznak mással, gondolom, másik 5-7 a másik játékkal.

    Na meg az hogy nekünk mondjuk az lenne a jó, hogy csak ezt csinálják, a vadászos játék kedvelői azt mondják, hogy mi a francér baszakodnak egy szar kamionos játékkal, miért nem csak a vadászost fejlesztik. Ahogy lentebb is írták már. Bár, az a vadászos játék annyira kaki, hogy lehet, 2-3 ember is elég azt összerakni. És szerintem érezhető, hogy a kamionos játékokkal foglalkoznak jobban.

    Ám a lényeg nem is itt van, hanem, ahol az scs is leírta, a warezt kellene kerülni. Pl., ha itt is szétnéznénk a rengeteg kis pinahuszár háza táján, akik az ETS, GTS topikban nyomják, nem tudom, lenne-e 10%, akinek eredetibe megvan a játék.
    Mert hát hiába hurrog valaki, hogy hát ő nem fog kiadni pénzt érte, mert alig változik a játék az előzőhöz képest, akkor viszont ne várjon fejlődést sem.
  • vajo
    #762
    lemaradt: Áldozat nélkül nincs győzelem. :D (Az ősi Witwicky mottó xD)
  • vajo
    #761
    De az SCS nem EA, hogy egyszerre gyárthat Medal of Honort, NFS-t, FIFA-t, SIMS-et stb.. Koncentrálnának 1-re, de arra nagyon, lehet megérné!
  • Szobi30
    #760
    de aki meg a Hunter izét szereti, az lehet h épp azt mondja h ezt hagyják a fenébe...szóval inkább ne írkáljunk ilyeneket :)