52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Blum
    #840
  • biliard10
    #839
    bocs a 2 hsz ért de 1 jo multiplayer rendszer csinálhatnának CB radioval és még lehesen sétálni utcán beszélhetni emberekel meg ilyesmik hogy jobb legyen a game igazam van ? ajtot kinithatod TDU kamin megtekintés vásárlás ellöt meg ilyesmiket csinálhatnának ja és a mercis képen már a pali már kisseb a feje sztwem ugy láttok

    U.i. az also képen a háttérbe nézzetek bele a grafika is javvul lassan
  • biliard10
    #838
    na ez a merci csodálatos és mintha a grafikán is dobtak volna 1 kicsit király game lesz
  • vajo
    #837
    Legközelebb hanyagold az ilyen képeket légyszíves. köszi.

    Más:

    Szerintem most készül a Merci interior is.. :D
  • Kistódi
    #836
    Nem viccelek
  • Blum
    #835
    Na,ez fasza!
  • Kistódi
    #833
    ÚÚÚ az király lesz mert faterom am is most új mercivel jár decemberben megkapja a volvót a legújabbat.
  • vajo
    #832
    Na és akkor itt az angol is. Röviden, tömören a lényeget írom csak le.

    Nekünk még sok dolgot kell csinálnunk, hogy befejezzük az Euro Truck Simulator 2-t, de boldogok vagyunk, hogy megmutathatjuk nektek az eddig munkákat, képeket itt a blogunkon.

    Sok erőfesztést teszünk az új 3D-s épületekért, újra kell őket modellezni. Lesznek azonban a régebbi játékokból is átvett termékek, de nem sok. Lesz több traktor, (kamion), pótkocsik, több kamion a forgalomban, új épületek és növények.

    Itt van néhány kép, az új kamionról. A tárgyalásokkal kapcsolatban eléggé optimistának érezzük magunkat, Reméljük hogy sikerül sikeresen tárgyalni a cégekkel, hogy minnél több márka legyen a játékban.


    We still have a long way to go to complete Euro Truck Simulator 2, but we are happy to show you the progress that we are making here on our blog.

    Major effort is going into building quite a lot of all new 3D assets for the new game. There will be some re-use from older generation games, but a lot of things are going to be new - several tractors, certain trailers and cargoes, larger fleet of ambient traffic cars, buildings, vegetation...

    Here is a few images from another re-built truck. Keep your fingers crossed that we are allowed eventually to ship this model the way it's been built. We feel quite optimistic about our negotiations with several truck manufacturers that we are currently involved in - let's hope that we can conclude the talks successfully so that there would be more of real world brands represented in the game.
  • vajo
    #831
    Bocs a sok hsz-ért, de pár infó, késöbb hozom az angolt is, csak lefordítom..de addig itt a holland...:

    Az SCS Software kiadta a legújabb Mercedes Actros fényképeit a játékból. Valamint mindent elkövetnek a legjobb minőségért, fokozzák az új 3D modelleket, vagyis új, szebb, élethűbb teherautók, pótkocsik, rakomány, áruk, autók, épületek, növények, fák, rakodók lesznek.

    Eredeti:
    SCS Software heeft screenshots vrijgegeven van de nieuwe Mercedes truck. Tevens melden zij dat ze zoveel mogelijk nieuwe 3D-modellen maken van zowel; trucks, trailers, vrachten, auto's, gebouwen, bomen etc.
  • kutizsolt
    #830
    nagyon jo lex
  • vajo
    #829
    Itt van még egy kép!


  • vajo
    #828
    Überkirályúlfasza...
    SCS végre csinál valami jót, csak attól félek, hogy majd mire kiadják, azokból a jelekből megint Valiant lesz .... De remélem hogy nem..
  • trucksimfan
    #827
    jogos, elnézést kívánok
  • yokel
    #826
    A 3. kép szted honnan van? Az lesz a "gyári"!
    Ez ETS2 topik, nem ETS/GTS...
  • trucksimfan
    #825
    dobhattál volna még oda egy eredeti, a játékban gyárilag benne lévő kamion képét is
  • trucksimfan
    #824
    azért ez már dobja az ívet.
    Remélem azt a problémát kiküszöbölik ami az előző részeknél volt (grafika minőségéhez képest indokolatlanul megfingatja a gépet) Bár asszem ezzel kapcsolatban valakinek már volt egy HSZ-e, hogy most ezt megoldották.
  • yokel
    #823
    Kis összehasonlítás:

  • yokel
    #822
    Újabb képek érkeztek, ezúttal mercikről...







    Alakul a molekula!
  • trucksimfan
    #821
    Hehe. Én speciel közelebb vagyok már a 30-hoz mint a 20-hoz, és napokat tudok kamionszimulátor előtt ülni (GTS-ben már majdnem elértem a lehető maxot, mindenhol van cégem, és majdnem mint upgraded, ETS-t végigjátszottam már többször is -modok nélkül, mert majdnem minden mod valahol bugos). Szóval ez abszolút nem korhoz kötött. Szeretnék kamion jogsit szerezni, párszor vezettem már kamiont és nagyon bejön (meg maga a fuvarosok "nomád" élete is), de amíg nincs durván 500.000 Ft-om (C+E jogsi, ADR-ek, PÁV stb) addig marad a párezer forintos kamionszimulátorok világa (megvettem az ETS-t, GTS-t, Rig'n'Roll-t; és tutira megveszem az ETS2-t is, 10ezer fölött csak nem lesz)
  • magyarkolega01
    #820
  • vajo
    #819
    csak üti :D
  • Blum
    #818
    De ő ugye nem rugdossa a lányokat?
  • szabii98
    #817
    Én öcsém(most 8) magának tölti a cuccokat(természetesen mesefilmek...) a torrent accomról, prímán vágja a jelszómat is O_o , a mai világban bármit eltudok képzelni :D
  • Blum
    #816
    Van ncore reg-je :)
  • Immigrants
    #815
    Azért nyugodt szívvel nem engednéd be Ncorod-ra! :D
  • Blum
    #814
    9 éves unokaöcsém keni-vágja a gép témát..:)
  • SnyperD
    #813
    Sajnos a mai fiatalok (én beszélek XD) többet tudnak mint amit kéne
  • vajo
    #812
    De a 8 éves kiccsávó nem tud torrentezni, ha csak nem egy hacker fia.
  • SnyperD
    #811
    Az nem baj :D Amúgy meg idősebbek is sztem játszanak mert ha nem tehetik meg hogy az életbe vezessenek ilyen szépségeket akkor marad a gép és idősebb korosztály inkább megveszi monthogy torrentezzen :)
  • Immigrants
    #810
    Fiukról lenne szó!
  • SnyperD
    #809
    egy 7 éves gyereknek a szabadban kéne játszani és nem otthon ülni :)
    + egy kisgyerek játszon a hello kitty adventures el :D XD
  • Immigrants
    #808
    Nem neked, de egy 7 éves gyereknek nem célszerű egy Hc játékot a kezébe adni! És azért azt se hiszem hogy a játékkal játszó életkor átlagban 20+ (bár egy 15+-ot is megkockáztatok)lenne!
  • vajo
    #807
    Hát ha az editorhoz is lehet szólni, akkor én még a fuvar->cég->város dolgot is egyszerüsíteném, mert bonyolult(nekem nem), és idő igényes a fuvart, céget a városhoz adni.
  • SnyperD
    #806
    Még én is gyerek vagyok (15) Kamionosnak készülök, de nekem is szimuláció kell nem egy need for speed
  • gumikacsa
    #805
    Hát, én most egy kicsit kezdek megint félni, hogy a fontos részét elnagyolják. Mert a friss hírben, ahol megköszönik a sok jó ötletet, megint elmondják, hogy mindent megtesznek, de ne várjunk egy hard core szimulátort, mert félnek, hogy elvesztenék a fő piacukat (gyerekek)...

    Még mindig nem fogom fel, miért nem lehet megcsinálni, hogy választható legyen arcade a gyerekeknek, és a pancseroknak, és szimulátor azoknak, akik szeretnének már egy igazán élethű kamionos játékot.

    Most én is írnék egy kevésbé fontos dolgot, amit szívesen látnék a játékban:
    - Világítást is jobban szétbonthatnák: végre külön gombra dobhatnák a fényszórót, és a tompítottat, jöhetne a ködlámpa, ilyesmik.

    Illetve írnék egy fontosat is, ami modder szempontból fontos:
    - A prefabokat (kereszteződéseket) lehessen a játékhoz hozzáadni, hogy tényleg olyan pályát szerkeszthessen az ember, amilyet szeretne.
  • vajo
    #804
    Az AI-kat én szerintem nem nagyon fogják javítani, max korigálnak rajta egy picit. Valószínű, hogy a belsőket és a térképet fogják jól megcsinálni, esetleg a fizikán csiszolnak valamit.
  • kutizsolt
    #803
    jo hogy megirtad en is ezt akkartam megirni nekuk.
  • thomasz05
    #802
    hát most bizzunk benne :D
  • SnyperD
    #801
    Igazából amit mi akarunk az egy teljesen új valósághű SZIMULÁTOR nem pedig "szimulátor".Nagyon sok aprósággal lehetne javítani dehát ez a pénzen meg rajtuk múlik :( Meg hogy minen kis apróságot amit kérünk berakják-e
  • thomasz05
    #800
    jólvan hár reméljük a legjobbakat