52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • vajo
    #880
    Menny a forum fő oldalra...ott számolja. Vagy írj annak akitől kaptad.
  • Tomika boy
    #879
    Aha Aranka!
    Amugy Hozé!!Huzzá haza házi sörééé XD
    Na hali:)
  • nenus
    #878
    Csá

    [apro]megfelel?
  • Tomika boy
    #877
    Nekem nem is irsz??-.- XD
    Na off vége mert Vajo bácsi elfenekel:D
  • nenus
    #876
    még mindig nem vették le -.-" de már tök jó hogy lassan 1 hónapja ott van
  • vajo
    #875
    jah..Neked már megint karóid vannak???vagy még mindig?
  • nenus
    #874
    a 3. kép alapján nagyon c..ány szimulátoros
  • Tomika boy
    #873
    Háj brájen
  • vajo
    #872
    Már tudjuk..de azért kösz az infót.
  • biliard10
    #871
    create a female driver option for ETS2

    Csinálhatsz nöt is XD
  • gumikacsa
    #870
    Ez valószínűleg így van, főleg hogy az ETS2 a fő projekt
  • vajo
    #869
    Akkor nem jól értelmeztem. De ha az ET-ben fejlesztik az AI-t, akkor gondolom ETS2-be is fogják. :D Remélem.
  • gumikacsa
    #868
    Üdv!

    Nem vagyok túl jó angolból (sőt, kicsit sem vagyok jó), de ahogy én kivettem, erről szó sincs, hogy a játékot a Valusoft fejlesztené. Ahogy én értelmeztem azt írják: A játékot ők fejlesztik, a valusoft megrendelésére, és a valusoft szabta igények szerint (vagyis a valusoft megrendelte, leírta, milyen legyen, és fizet érte, ezért dolgoznak ezen is, nem csak az ETS2-n).

    Most is leírják, hogy nem ez a fő projekt, 2011 legelején megjelenik. Ez inkább az előző részhez hasonlóan arcade játék lesz. Két új pályát fog tartalmazni, és a régieket is kibővítik. Új fizikai rendszer, átdolgozott AI.
  • yokel
    #867
    Azért sín autó, mert így csinálták meg az editorba a prefab-okat.
    A zöld vonalak mentén mennek az Ai-k, és ehhez sztem nem is fognak nyúlni, mert akkor gyakorlatilag tervezhetik újra az egész editor felépítését...

    Am, mi lett a bannerrel, sztem ez a halvány merci bal oldalt csak zavaró tényező lett, mert a változás ami a lényeg lenne (új modell) így nem lehet látni, ergo nincs értelme oda betenni, de ezt csak megjegyeztem.
  • DIESEL DOG #866
    Azért azt se, arra is volt már példa még a Haulin-ban. Emlékszem rá amikor hajtottam volna fel a kamionnal az autópályára és mellém ért az AI, valahogy mintha túl közel került volna, egyszerűen valami kajakra hozzám vágta. Hát... XD
  • vajo
    #865
    Mágnes autó lesz belőlük :D
  • DIESEL DOG #864
    Ebben a kamionos játékszériában az AI az a tipikus sin autó. Mintha egy vágányon haladna mindegyik AI...
    Remélem ezt orvosolják a jövőben.
  • tuzfal3
    #863
    Jók lettek a módosítások a tápicon:D
  • Prémium driver
    #862
    Elsőbbséget sem adnak amikor ki van téve a tábla nekik és még van pár érdekes helyzet :D
  • Stig95
    #861
    Reméld is Vajo és én is remélem meg sokan mások is az az AI az valami katasztrofális népség!Jobb lett volna szerintem ha bele se kerültek a játékba
  • Falkon
    #860
    Az nem lenne rossz!
  • Blum
    #859
    Na,ez jó hír!
  • vajo
    #858
    Jó hír van papik!!!

    Az SCS azt írta, hogy fejlesztik a Mesterséges Inteligenciát a játékban....
    Legalább a hülye AI-któl megszabadulunk...remélem :D
  • AudiQuattro
    #857
    jah :O kösz az infot :)
  • vajo
    #856
    Tévedni tetszik. Az SCS Software az Extreme Trucker fejlesztését átadta a Valusoftnak, így az SCS az ETS2-re tud koncentrálni.
  • AudiQuattro
    #855
    Behalok,időpazarlás,ezt a munkát ets 2 be fektetnék má rég jo lenne...
  • nenus
    #854
    az a fás pót szerintem jó :D
  • Gell97 kolega
    #853
    a 2. képen a volvóó az vmi borzasztó..
  • vajo
    #852
    És még pár... XD








    Na már jobban tetszik ez is... Szerintem ETS2-is hasonló kaliber lesz táj szempontból, de remélem azért jobb lesz!
  • vajo
    #851
    Amúgy itt van pár új kép az Extreme Trucker 2-ből is :D

    Na ez már azért elég gyér!





  • Blum
    #850
    Igen,ez már egész jó!
  • vajo
    #849
    Hát az elég gyér igaz.. XD

    De itt a Mercin nem olyan rossz..

  • Blum
    #848
    Azért remélem,hogy az alvázra,meg a gép hátsó részére odafigyelnek majd jobban. Mert megnézed GTS-ben is...pff -.-
  • vajo
    #847
    a DAF-nál a belső fülke kidolgozása legyen jó, és akkor kapnak licencet. Ez meg is volt, és az iveconál is ez volt a szempont, de az scs mindent a man-ra alapozott, így visszavonta a daf és az iveco, de most meglesz, és szerintem mindent újrafognak modellezni..még a daf interiort, és az exteriort is.!
  • Szobi30
    #846
    mondjuk azt is újratervezhetnék egy picit :)
    nem azért, mert elég jó, de ez a merci után, aztis megcsinálhatnák még jobban :)
    és valószínűleg akkor megkapnák a licenszet is:)
  • gumikacsa
    #845
    Gyanitom, azért ilyen precizek a kamionokkal, mert a licenszekre hajtanak. És ahhoz azért normális modellek kellenek, ha nem akarnak úgy járni, mint a GTS-nél a DAF-al.
  • vajo
    #844
    Amúgy az SCS-é még a valósnál is szebb. Csak a légkürt hiányzik róla, de úgyis tuningolható lesz a kamion, majd szépre megcsinálom a mergát. :D De szerintem MP2-es nem lesz benne tuti.. :S
  • Penge88
    #843
    Úr Isten! Javaslom, hogy a nyelvtan órákat ne hanyagold!
  • vajo
    #842
    Valaki még online kocsmázni is akarna...
  • Falkon
    #841
    Hajlamosak vagytok elfelejteni, hogy ez nem egy Gta. Ez a sétálgatás teljesen felesleges. A kiszállás max. tankolásnál kéne. De szerintem felesleges.
    Jobb irányítás, sok kamion, pót, szép grafika kell. Ennyi.