52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • DIESEL DOG #48050
    Szerintem ismerősen hangzik a topik látogatóinak a sewer mod. Már az ETS első részében is volt, sokan használták is és használják is. Úgy gondoltam hogy összehozok egy modot a Hungary maphoz is, itthon használatos csatornafedelek textúráiból. Egyelőre csak két aktivációs pont textúráját cseréltem le az egyik az üzemanyagtöltő állomásokon a másik pedig a szervizeknél és telephelyeknél található. Ha lesz időm akkor a héten nyakamba veszem a várost meg a fényképezőgépet aztán csinálok pár nagy felbontású képet a modhoz.

    Az eredeti modhoz képest nagyobb felbontású textúrákat fog használni a "sewer mod for hungary map". :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A telephelyek és szervizek előtti aktivációs pont.




    Ez pedig a töltőállomások aktivációs pontja.





    Smog15: Köszi, még finomítani kell rajta kicsit. De igen hajlamos jobban használni a PC erőforrásait.

    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2015.10.26. 21:48:51
  • Desert
    #48049
    konzolvilag.hu
    Árukeresőn kerestem akkor dobta ki.
  • smog15
    #48048
    Jó lett a mod igaz még csak este mentem, annyit vettem észre, hogy pár fps-el kevesebb van.
  • macleody
    #48047
    Úgy emlékszem 20€ körül vettem akciósan a skandit, going east, high power cargo pack, meg egy csomó festéssel együtt.
  • Bukephalos
    #48046
    Hol láttad ennyiért? Mert én bárhol néztem, a többiek által említett 3-4.000 Ft-t kostálta mindenütt!
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2015.10.26. 17:08:31
  • SimaSuna #48045
    ha jól tudom van valami új patch hozzá, amivel nem vöröslik a textúra hiány..
  • smog15
    #48044
    Már nem tudom melyik boltból vettem a skandi dlc-t de 4000-ért házhoz hozták megjelenés napján :D Most MediaMarkt-ba meg CDGalaxis-ba 4000.-
  • atis0418
    #48043
    Üdv! Mióta frissítettem a játékot az 1.21-es verzióra, továbbra is használom a TruckSim Map 6 modot és azóta sok benzinkút, hegy tetőn valami szobor, vagy emlékmű, valamint most először jártam északon és ekkora területen nem talál textúrát, minden nagyobb benzinkút+pihenő ilyen. Én rontottam el valamit, vagy valami mod csinálhatja?
  • hotwheels
    #48042


  • PetiM44
    #48041
    Szerintem teljesen érthető az álláspontod, 18 euró valóban sok érte. 3000 forintért nem hiszem, hogy árulják, de én a Media Marktban 4000-ért vettem meg. Az alapjáték árához viszonyítva az is sok, de ha belegondolok, hogy a repülős és vonatos kiegészítőkért mennyit kérnek el mostanság, szerintem az egy korrekt ár.

    Karácsonykor szokott lenni Steamen leárazás, arra esetleg érdemes lehet várni, de nekem egyszerűbb boltban megvenni, úgyhogy én ezért döntöttem amellett.
  • cxaxoxc
    #48040
    Hallani nem hallottam, de bízom benne, hogy kicsit leértékelik. Mondjuk úgy a felére Kövezzetek meg, de ennyit szerintem nem ér meg. Szépnek nagyon szép, de annyit nem ad hozzá, hogy kiadjak érte kb. 5.600Ft-ot. Olyan 3000Ft környékén (+- 500Ft) már nem gondolkoznék sokat rajta.
  • Desert
    #48039
    Legutóbb 09.26 volt 2000Ft.
  • Bukephalos
    #48038
    Van ez a belső kis kütyü kiegészítő (DLC CABIN ACCESORIES) azt kell megvenni.


    cxaxoxc!
    Hallottál netán valamit? Várható, hogy leárazzák a Scandit karácsony környékén? 2-3 eu esetén én is beruháznák rá!
  • cxaxoxc
    #48037
    Igen, azt hiszem a következő verziótól. De nem nagy baj, úgyis tervezem a DLC megvásárlását, csak várok vele a karácsonyi akciókig, hátha megkapom olcsóbban Addig meg nem frissítem legfeljebb.

    Apropó! Milyen grafikai módokat használtok? Egyáltalán használtok valamit? Én jelenleg csak valami reálisabb növényzet módot használok (a nevét most így fejből nem tudom megmondani), de kíváncsi lennék ki mit használ, hátha még jobban fel lehetne dobni a kinézetet
  • stancy
    #48036
    Nektek hogy működnek a belső kis kütyük? ilyen zászló, meg pohár..stb. Egyszerűen képtelen vagyok beüzemelni. már vagy 10 féle csomagot leszedtem. de nem akarodzik.

    1.21em van, és magyar map. bár a normál eu-ban sem látszik, csak a pontok hogy ide rakd, de aztán semmi.
  • ronso
    #48035

  • holecsko10
    #48034
    A legújabb szerzeményem :)

  • Bukephalos
    #48033
    Nagyon szívesen! Sajna hamarosan már a TSM is igényelni fogja a Scandit..
  • cxaxoxc
    #48032
    Köszi a választ! Nem tudtam, hogy már igényli az új DLC-t Akkor marad a TSM + Russian Open Spaces páros.

    @Axtros: Neked is köszi
  • Puhos
    #48031

    Hajnalban Székesfehérváron (Diesel féle ősz mód) nálam jól megy.
  • Bazsio
    #48030
    Igen mert a távolság is vele arányos, a városban sokkal reálisabb (1:3) arány és a pályán pl (1:19 vagy 1:17) akkor szerintem logikus hogy az idő is vele megegyező kell legyen, mert ha nem akkor feltűnő vagy zavaró.
  • holecsko10
    #48029
    igen? hm fura hogy 2 éve játszok vele és én nem vettem észre. Minden esetre szerintem nagyon zavaró. Most állítottam be magamnak az alvás szimulálást és át állítottam hogy 4 és fél órát vezethessek és 45 perc pihenőt tudjak tartani az alvással, de így egy nagy marhaság ha úgy pörög az idő mint egy szerencse kerék.
    Azért köszönöm a gyors választ.
  • PetiM44
    #48028
    Senki nem írt el semmit, ez a játék megjelenése óta így van.
  • holecsko10
    #48027
    üdv mindenkinek!

    Észre vettétek hogy akár módolt profillal vagy akár mód mentes profillal játszotok. Városon kívül vagytok csak úgy repül az idő?
    Nekem 1 perc a játékban 3 ms, ha 1 helyben állok akkor meg 20 ms 1 perc.
    Belvárosba meg jól jár az óra ott 20 ms.
    Ezt most az új 1.21.1 javításnak köszönhetjük? Vagy szimplán benézte az egyik scs modder és elírt valahol valamit.
    Válaszotokat előre köszönöm :)
  • Axtros
    #48026
    A RusMap-ot csak kiegészítésként használom, egybekötve a TSM Map-el, illetve a két hivatalos DLC-vel. Így nekem már régóta működik mindenféle fagyás/hiba nélkül, csak időről-időre frissítem hol ezt, hol azt, attól függően, hogy melyikhez jön ki újabb verzió. Továbbá magát a programot is a legfrissebb verzióban használom, sőt, eddig a steam-es béták sem okoztak semmiféle galibát.
  • Bukephalos
    #48025
    RusMap-hoz kell a Scandi DLC, lehet azért fagy neked, mert azzal nem rendelkezel?! Ha ez a helyzet, akkor ajánlom a Russian Open Spaces v2.3 mapot, ahoz elég a Going East. Képeket találsz róla lentebb, kellemes, főként fő-, és mellék utas map, alig van benne autópálya, nagy terület stb.
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2015.10.24. 07:01:34
  • cxaxoxc
    #48024
    És milyen játékverzióval használod? Nálam a legfrissebb verzióval betöltéskor kifagy...
  • DIESEL DOG #48023
    Amennyiben lehetséges akkor a HDR legyen kipipálva, illetve legalább high beállításon legyenek az értékek. De ha bírja a technika akkor mehet ultrán is. ;)
  • norbee46
    #48022
    Sziasztok!
  • CzUKi
    #48021
    Tartállyal bejövősebb


    by Ákos , on Flickr
  • Gerdzso
    #48020
    Köszi! :)
  • Axtros
    #48019
    Ez a RusMap legújabb verziója.
  • SimaSuna #48018
    kíván valami egyedi beállítást?

    fű srűsége, HDR vagy egyéb opció?
  • PetiM44
    #48017
    Legfrisebb Steames verzió. De amúgy lehet, hogy azért nem megy, mert van benne valami Hungary map specifikus dolog, szóval szerintem nincs baj magával a moddal. Csak gondoltam visszajelzek, hogy másokat ennyivel kevesebb meglepetés érjen. :)
  • Gerdzso
    #48016
    Ez milyen térkép mod?
  • Carl Davies
    #48015
    Milyen kormányod van?
  • DIESEL DOG #48014
    Hanyas a játékos verzió száma? Minimum 1.20-as kell hozzá. De jobb ha a legfrissebb 1.21-es alatt fut.
  • CzUKi
    #48013
    Üdv !


    by Ákos Czukovács, on Flickr




    Diesel Dog: Minden elismerésem, szép mod lett. Gratulálok hozzá
    Lehet, hogy letöltöm és letesztelem RusMap-on is
    Utoljára szerkesztette: CzUKi, 2015.10.23. 15:33:12
  • PetiM44
    #48012
    A mod az alap mapon nem működik, a profil és a mentés kiválasztása után "Az Euro Truck Simulator 2 működése leállt" hibaüzenettel kidob.
  • DIESEL DOG #48011
    Ahogyan ígértem itt az ősz mod a Hungary maphoz. Más mapokkal is kompatibilis valószínűleg, de azt nem teszteltem, kifejezetten a Frank007 által készített maphoz lett összerakva. Lehet tölteni az alábbi linken. Adtam hozzá manifest.sii fájlt abban benne van minden fontosabb instrukció a modot illetően. Több moddal együtt is teszteltem hiba, összeférhetetlenség és crash mentesen, de jelezzétek ha valakinél valami nem stimmel. A konzol lehet hogy "obsolote flare data" hibát fog dobni de ezt nyugodtan hagyjátok figyelmen kívül, nem befolyásolja a játék futását, stabilitását. Ahogyan időm engedi foglalkozom vele tovább, csinosítgatom, fejlesztgetem. :)

    Jó gurit hozzá... ;)

    autumn_mod_for_hungary_map.rar - 396.4 MB

    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2015.10.23. 15:06:41