52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Szabi #48210
    nekem már túlzás, de jól néz ki a belső
  • SimaSuna #48209
    Highway to the dangerzone...
    (80km/h, eső, mögöttünk 30.000L gázolaj...)
  • LiTTLee
    #48208
    Cheat Engine koma,hasznodra válik
  • cxaxoxc
    #48207
    Jó kérdés. Nekem mindenesetre épp kapóra jött
  • Puhos
    #48206
    Irány Kerekegyháza
  • Hunter of Deer
    #48205
    Indulás

    45t
  • Bukephalos
    #48204
    HunMap-hoz mindenképp kell az új profil.
  • CzUKi
    #48203
    Halihó !
    Srácok, ha most át szeretnék váltani a Hun map-ra, akkor van valami lehetőség arra, hogy a már meglévő profilomat használjam, vagy mindenképpen újat kell csinálnom ? Mert most elkezdtem, de elég unalmas így új profillal, pénz nélkül a játék.
    Köszi előre is a válaszokat :D
  • Bukephalos
    #48202
    Akkor pár helyen még kapható! Rendes a Tescotól, hogy ilyen sokáig akcióban tartja! Raktár kisöprés lenne?
  • bajusza
    #48201
    Sikerült felborítanom a gépet ("gyári" Renault Premium SióTrans festéssel), épp a trélért gurultam.

  • bajusza
    #48200
    Nagyon dogos.
  • cxaxoxc
    #48199
    Ma bementem útban hazafelé a boltba kenyérért, és Skandinávia DLC-vel tértem haza Siessetek, mert Kelenföldön a Budafoki út/Hengermalom út kereszteződésénél lévő Tesco-ból az utolsó előttit hoztam el! 50%-os kedvezménnyel 1990Ft volt. Ha valakit a Going East DLC hozna lázba az is van, szintúgy 50% kedvezménnyel, azaz 1490Ft-ért (ha pontosan emlékszem még). Ez utóbbiból még legalább 4-et láttam a polcon.

    (U.i.: Csak hogy mindenkit megnyugtassak: azért a kenyeret sem felejtettem el végül)
  • SimaSuna #48198
    Ha elindul DörtiMörszi :)

  • Pofozos
    #48197
    Nagyon szép :D lehet csatlakozni a céghez ? :D
  • smog15
    #48196
    Egyik sem olyan szép és jó mint az ETS2 szerintem. Scania Truck Driving és a Trucks an Trailers csak parkolgatós, ügyességi játék.
  • steweee
    #48195
    találtam pár jónak tűnő hasonló stílusút. mielőtt megszerzem, vkinek vmi tapasztalata van vmelyikről :?

    Pickup Truck Racing 3D

    Truck Racing

    Scania Truck Driving

    Truck Racing by Renault Trucks

    Monster Truck Racing - Extreme Offroad

    Jeremy McGrath's Offroad

    trucks and trailers

    Special Transport Simulator 2013

    Rig 'n' Roll
  • steweee
    #48194
    ettől újabb vagy jobb az american t.s. ? vagy csak mások benne az útvonalak és a kamionok
  • CzUKi
    #48193
    Új lámpákkal



    by Ákos , on Flickr
    Utoljára szerkesztette: CzUKi, 2015.11.15. 21:52:50
  • vajo
    #48192
    Egy kis off. Kamionos videó.
  • Pofozos
    #48191
    Sziasztok pár kép.. Nagyon szépek Vagytok :D


  • atis0418
    #48190
    Orosz - Portugál fuvar: 4205 Km :D

  • Puhos
    #48189
    Köszi szépen.
  • norbee46
    #48188
    Köszönjük!
  • Desert
    #48187
    Azok a biztonsági mentések, nyugodtan törölhetőek.
  • norbee46
    #48186
    Na ez engem is érdekelne!
  • Puhos
    #48185
    Hali!

    A játék mappájában lévő régebbi verziókhoz tartozó profil mappák törölhetők (profiles1.21.1s.bak)?
  • kamionos dzsó
    #48184
    Alakul a gépezet :)
  • kobi14
    #48183
    Scania pipa.
  • DIESEL DOG #48182
    Egy kis apróság... ;)
  • Bukephalos
    #48181
    A szombathelyi nagy tescoban kora reggel még volt. Gondolom, fogytán van, múlt hét óta, mikor feltetted a hírt, már azért vehettek belőle jócskán
  • Mandoki72
    #48180
  • macleody
    #48179
    Nem mindegyikben. Haver a karcagiban nem talált egy árva darabot sem.
  • Bukephalos
    #48178
    Tescoban még mindig 50%-s akció van mind az alapjátékra, mind a GoingEast, mind a Scandi DLC-re! Hajrá!!!
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2015.11.14. 16:22:20
  • kobi14
    #48177
    Indulás
  • Puhos
    #48176
    Warezba ne is várj segítséget
  • Axtros
    #48175
    Jelenleg ebben a kategóriában és műfajban ez a legjobb. Majd ha kijön az ATS, akkor talán az lesz - igaz, némiképp "másvilágban" - de jelenleg az ETS2 a legjobb.
  • steweee
    #48174
    nagyon klassz a játék, igaz nem nagyon volt időm még csak pár fuvarra vele. legutóbb az 18 wheels of steel-el toltam hasonló műfajban jópár éve. kérdésem, hogy van e még vmi hasonló ebben a kategóriában, amit érdemes azért kipróbálni, vagy maradjak csak nyugodtan ennél, mert ez a legjobb ? :)
  • DIESEL DOG #48173
    Egy kicsit hozzápiszkáltam a TomTom navigátor modhoz... kapott egy sima egyszerű küllemet, meg "valósághű" hátteret. A játékban található alap kamionokon kívül működik az RJL féle Scania modokkal is, meg a MADster féle MAN TGX moddal is. Ohaha féle Volvo FH-val még nem próbáltam, ergo még work in progress... tehát... :)

  • ekepityu88
    #48172
    sziasztok olyan problémám lene hogy az ets 2 be bene van atruck sim map és nem tölt be nekem hiába csinálok új profilt 1.21 es verziót használok és tört verziós játékot eddig betöltöt hibátlanul
  • SimaSuna #48171
    Ááá, azt kihagynám :)
    De így most legalább tényleg egyedi és nem tucatjárgány :D