52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • szaboz80
    #48410
    Másnál is van ez a jelenség, a készítők tudnak róla, javítják. FORRÁS
  • gyo76zo
    #48409
    Az uj Promods-ban bekerult Romania is,Arad varosaban nekem lefagy a jatek csak a Promods modok van aktivalva.Ahogy beertem Aradra lefagyot,probaltam onan indulni ket helyrol is de lefagy azonnal.Masnal is jelentkezik a hiba?
  • szaboz80
    #48408
    Köszi! Hamarosan ránézek... :)
  • steamtrain
    #48407
    Már tölthető is a 2.0! :)
  • hotwheels
    #48406


  • szaboz80
    #48405
    Ha ennyire belemegyünk:

    A Promods is használható Oroszországgal.
    A TSM nagy területet fed le, de a városok közel másolatai egymásnak. Afrika olyan egyhangú, hogy simán elalszik az ember.
    A Promods kisebb területet fed le és csak Európába megy. Azonban a városok egyediek, szépek. +1: Van benne havas táj és az észak-nyugati szigeteken is lehet autózni. Ez a map méretre nagyobb és erőforrásigényesebb. Most készül/kész a 2.0, ahol több eredeti országot újramodelleztek.
    Utoljára szerkesztette: szaboz80, 2015.12.26. 16:59:12
  • Axtros
    #48404
    A TSM használható a Rus Map-el összekötve. Szerintem ez már úgy ahogy lefedi európát, és aránylag változatos is.
  • bajusza
    #48403
    nekem a Hungary Map v0.9.26 és Rus Map v1.5.1
  • szaboz80
    #48402
    Erre nincs egyértelmű válasz, mindenkinek más és más...
  • fcbarcelona1
    #48401
    Szeintetek melyik a jobb a promods map vagy a tsm map?
  • Fenimor
    #48400
    Köszönöm a segítségedet, néha nem látom a fától az erdőt!
  • Tano
    #48399
    Duplán kattintasz rá, vagy az oszlop mellett balra lévő balra mutató nyilra kattintva is kiveszi a listából.
  • Fenimor
    #48398
    Szép estét! Kérdésem lenne a szakértő urakhoz! A modkezelő, prioritás listából, szeretném eltávolítani a piros felkiáltó jellel ellátott néhai (törölt) mod bejegyzéseket, ha' ez egyáltalán lehetséges! Ha valaki tudna erre gyógyírt azt előre is köszönöm!
  • Fenimor
    #48397
    Ha elmúltak az ünnepek majd leszedi a steam, addig próbálj átlendülni a dolgon!
  • Hunter of Deer
    #48396
    Játékban minden ultrán és mégis mintha még kicsit recés lenne....
  • Bukephalos
    #48395
    A jövő évi ajándék kívánság:



    Boldog ünnepeket!
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2015.12.24. 16:20:54
  • Papa51
    #48394
    Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek!
  • Axtros
    #48393
    Szerintem ha átírod a dátumot a windows-ba mondjuk december 1-re, akkor el fog tűnni. (Csak azért gondolom, mert sok más program a futtató gép dátumát veszi figyelembe, ha karácsonyi (vagy más dátumhoz kötött megjelenítést / funkcionalitást) kell indítania.)
    Egyébként szerintem nem problémás ez a menügrafika, ötletes.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2015.12.24. 12:35:59
  • bajusza
    #48392
    Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Minden Forumozónak!
  • Wernher
    #48391
    Engem iszonyatosan irritál, el kellene tüntetni valahogyan. A régi megjelenést akarom látni nem ezt a sz.rt karácsonyfával meg dobozokkal.
  • SimaSuna #48390
    szerintem a menüben lévőre gondol.

    igazából kb 2 percig se látja, mert elindítja a játékot és játszik...nem értem mi baja van vele...
  • Bazsio
    #48389
    Milyen karácsonyi buzuást?
  • Wernher
    #48388
    Sziasztok. Nem látok az idegtől! Valakinek van tippje hogyan lehet ezt a karácsonyi buzu.ást eltüntetni a játékból???
  • steweee
    #48387
    mondjuk ez igaz. én RPG fan vagyok, autósban inkább a pörgős rallist és túraautóst szeretem. de am ez is nagyon tetszik, csak nem ölök bele annyi játékórát. az örökranglistán nekem a heroes 1-2-3, operation flashpoint, dodge viper racing, laser squad, ufo szerepel.
  • Fenimor
    #48386
    Minden kollégának kellemes ünnepeket!
  • Bazsio
    #48385
    Olvastam, de olyan szemszögből van akik nem szeretik ezt a műfajt, de hát nem vagyunk egyformák ez van. Ez olyan mintha én írnék egy ilyen cikket a MMORPG játékokról, hogy milyen értelmetlenek de attól még profi művek.
  • steweee
    #48384
    1általán nem rossz játék, csak hamar egyhangúvá tud válni sajnos

    https://sg.hu/cikkek/116394/miert-nem-sikeresek-a-kamionos-jatekok
  • fcbarcelona1
    #48383
    Köszönöm a segítséget :)
  • kukubenko66
    #48382
    Szia.
    Itt a winter mod topikja és a letöltött csomag readme fájljában is vannak fontos infók a használatról.

    http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=168927

    Egyik ilyen hogy a grafikai beállításoknál a fű megjelenítést ki kell kapcsolni.
    Modkezelőben a BASE scs-t és a többi 3 ADDON közül az egyiket kell aktiválni, nem mind a 3-at. Az ADDON-nak a BASE fölé kell kerülnie, hogy magasabb prioritást kapjon.
    Lényegében a modkezelőben legfelül legyen a kiválasztott ADDON, alatta a BASE, aztán jöhet az összes többi mod.

    Utoljára szerkesztette: kukubenko66, 2015.12.23. 15:59:53
  • Hunter of Deer
    #48381
    Így van. Én is ma vettem meg a High Power Cargot + 4 festést 1 packban 2,7€-ért. Ezen kívül már úgyis minden megvan, kivéve pár festés ami nem nagyon izgat :) Gumi mod jöhetne már.
  • fcbarcelona1
    #48380
    De nincs hó az utakon
  • smog15
    #48379
    Steam-n ismét akciós az összes SCS cucc ha jól láttam :)
  • Wh1te
    #48378
    Mert takarja a hó
    Utoljára szerkesztette: Wh1te, 2015.12.22. 23:13:00
  • fcbarcelona1
    #48377
    Sziasztok miért van az, hogy letöltöttem a complete winter mondot és valamiért nincsennek festések az utakon.
  • DIESEL DOG #48376
    Régen jártam erre... hozok pár képet... :)

  • gomze
    #48375
    Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

  • akos25
    #48374



  • BalintkaV8
    #48373
    Mosást vállalok! :) :D
  • akos25
    #48372
  • joceruza
    #48371
    Egy kis segítségre lenne szükségem!

    # -- TIRE NOISES --
    sound_noise_data: .was0
    {
    name: "/sound/truck/noises/tires/asphalt_int_01.ogg"
    looped: true

    min_speed: 5.0
    max_speed: 35.0
    pitch_reference: 20.0
    volume: 1.6

    Ha túl hangos a gumi,akkor a volume értéket le vagy fel kell módosítani?