28
  • Mat666
    #28
    "mert ha nem fizet érte nem mondhatja ki hogy szar? Tudod normális azért fizet csak ami jó. Ha szar nem fizet érte, és nyugodtan fikázhatja."

    És mit vettél meg azok közül amit eloptál és jó volt?
  • TreDoR
    #27
    "Egyébként a Doom fenn van a gépemen, úgyhogy nyasgem." :)
  • dronkZero
    #26
    Azt írom, hogy _UFÓS_ körökre osztott stratégiából van annyi, mint a szemét. Mutass még egy rétegjátékot, aminek ennyi remake-je meg "spirituális folytatása" van...
    Ja, három évesek, és már nem számítanak csillivillinek? Hát, barátom, ha a grafikára rejszolsz, akkor meg pont neked való az FPS X-COM. Az biztos szép lesz, meg modern.

    Egyébként a Doom fenn van a gépemen, úgyhogy nyasgem.
  • TreDoR
    #25
    Hülyeségeket irogatsz, először azt állítod, körökre osztott stratégiából annyi van mint a szemét, utána meg ideb*szol pár játékot 2007 előttről (azóta is már eltelt 3 év). Jah, persze régebben sok volt, nemcsak az UFO/X-com sorozat.

    FPS-t is felesleges manapság kiadni, játszhatsz a DOOM 1-el is ha gondolod.
  • dronkZero
    #24
    -1 "szerintem" :P
  • dronkZero
    #23
    Ja, nyilván, ez is egy olyan téma, mint a foci vagy az NFS, hogy évente kell belőle egy új, nem? Az baszna csak be igazán, ha évente lenne UFO...

    UFO: Enemy Unknown - 1994
    X-COM: Terror From The Deep - 1995
    X-COM: Apocalypse - 1997
    UFO: Aftermath - 2003
    UFO: Aftershock - 2005
    UFO: Afterlight - 2007
    UFO: Alien Invasion - 2007
    UFO: Extraterrestials - 2007
    Project Xenocide - még nincs kész

    Ha ezek közül nem találsz megfelelőt, akkor szerintem nem a világgal van a gond szerintem...
  • TreDoR
    #22
    "Ha körökre osztott stratégia kell, akkor találni annyit, hogy Dunát lehet vele rekeszteni, meg ott van még az eredeti is"

    Tudnál mondani 3db-ot ami az elmúlt 1 évben jött ki? Egyébként meg FPS-ből aztán tényleg olyan kevés van, hogy kénytelenek voltak az XCOM-ot is arra csinálni, mert különben kihalt volna ez a stílus.
  • dronkZero
    #21
    Egyébként meg sztem nagyon jó lesz ez az '50-es évek fíling, akkor volt a nagy ufóláz, Roswell, elrablás-sztorik, űrverseny eleje Szputnyikkal, meg ilyesmi.

    Mondjuk az arcok inkább tűnnek bekattant postai alkalmazottaknak, mint MIB-nek, de sebaj.
  • dronkZero
    #20
    Nemtom, mifaszt rinyáltok. Az UFO a legdurvábban feldolgozott, remakelt játék. Ha körökre osztott stratégia kell, akkor találni annyit, hogy Dunát lehet vele rekeszteni, meg ott van még az eredeti is.

    Ez egy FPS(TPS?) lesz, X-COM névvel, azt' annyi. Ha kategóriájában jó, akkor semmi gond, ha meg hulladék, akkor meg úgyis le van szarva, hogy X-COMnak hívják. Az Enforcer is kb 5 percet töltött a gépemen, pedig az is X-COM, de az hulladékszarfos volt.
  • Skynet
    #19
    Na az nem zavarna,igen érdekesnek találnám,és szórakoztatónak.
  • CybeRick
    #18
    Skynet - akkor téged az sem zavarna, ha kijönne pl egy Need for speed című játék, amiben egy birodalmi lépegetővel kell farm szimulátort játszani.
    Nem ok nélkül írtam ezt: "Köszönőviszonyban sincs az eredetivel."
    Értem én hogy már mindenből FPS-t kell gyártani, de akkor is... Akkor inkább lenne taktikai fps. Nem egy gagyi shooter.
  • TreDoR
    #17
    Hátja, még a pókembernek is több köze van ehhez, mint az X-COM-nak. Abban legalább van pár ilyen szimbionta.
  • Tassadar22
    #16
    http://nerfnow.com/comic/image/283
  • lee56
    #15
    mármint az első két XCOM játékban ilyen nem volt, honnan szedték ezt, az x-aktákból? :)
  • lee56
    #14
    Inkább az ufo sorotzatbó csinálnának FPS-t, inkább vadásznék snakemanokra mint olajpacákra, vagy miajóistenaz :D
  • Carbine
    #13
    Körökre osztott taktikai játék, nem stratégiai. A stratégiai része real time volt.
    Én se látok semmi hasonlóságot az eddigi XCOM-ok és e között az "alkotás" között. Eleve ez az 50'-es évekbeli környezet furán hat.
    Nem mondanám erre a produktumra, hogy szar, vagy jó, mivel nem próbáltam, mindösszesen annyit mondok... akinek pont ilyen kell, annak melegen ajánlom.
  • TreDoR
    #12
    Hol van az megírva, hogy egy körökre osztott stratégiának izometrikus nézetűnek kell lennie... Heroes 5 sem volt az.
  • vasziszdasz
    #11
    Ha venni nem is, de letölteni talán. A gfx sztem nem gáz, legalábbis ekkora méretben nem látszik rajta, a körökre osztott játékstílusra meg manapság egyre kevesebben vevők. Szép volt, jó volt az UFO anno, de ma már én se venném kézbe azt a 320x200-as izometrikus "csodagrafikát". Ez van.
  • TreDoR
    #10
    Irkáltok itt hülyeségeket. Nyomatjátok, hogy bár nem olyan mint a régi, de attól még jó FPS lesz. Megnézte egyáltalán valaki a videót? Ilyen ocsmány graffal évek óta nem jött már ki FPS. Ki fogja ezt venni? X-COM fanok nem, mert köze nincs a régi UFO szériához. FPS fanok nem, mert ránéznek és elhánnyák magukat. Még a Blacksite Area 51-t is mindenki leszarta, az ennél fényévekkel jobban nézett ki, pedig nem mai játék.
  • Skynet
    #9
    Ez az új xcom nagyon gáz...
    Ez az új xcom egy fos...

    Tényleg ennyire begyöpösödött az emberi értelem hogy két különböző stílusú játékot hasonlítgatunk egymáshoz és kijelentjük hogy az új az szar? A címen kívül semmi köze a régi xcomhoz,így nem is lehet összehasonlítani mert teljesen más a játékmenete és a játékstílusa.
    Eredeti xcomnak volt hangulata,ennek semmi...Az eredeti xcomot felülről irányítottuk startégiai játékként...Ezt hogy lehet összehasonlítani egy FPS-el????:D
    Nem XCOM lenne a címe agyon ajnározná a sok hülye,de a címen nem látnak át az szent,annak stratégiának kell lenni. Bukta,nem az lesz. Ennyi.
    Annó aki az első részt kiröhögte és utálta mert nem jött be a stratégia annak ez bejöhet ha szereti az fps-eket,és sokkal hangulatosabbnak is fogja találni.
  • CybeRick
    #8
    Aki anno végigtolta az első 3 részt, az tudja hogy ez az új X-Com nagyon gáz. Köszönőviszonyban sincs az eredetivel. Az eredeti X-com-ban a játékélmény volt utánozhatatlan. Volt hangulata. Na ennek aztán meg semmi. Ez inkább The Thing-re emlékeztet. Nekem nem fog kelleni. Ennyi. Újabb csalódás.
  • Bounti
    #7
    A videó elég hangulatos, és nem mondanám, hogy rossz játék lesz (a szokásos FPS kliséken belül persze)... ha nem játszottam volna az eredeti sorozattal (majd a reboot verziókkal). Ha nem X-COM név alatt akarnák eladni akkor nem is fikázná senki.

    A magam részéről majd meglátom, hogy érdemes lesz megvenni vagy sem, de az biztos, hogy nem fogom a sorozat többi részének fentartott polcomra rakni. A fiatalabbak (vagy akik nem szeretik a taktikus játékokat) persze mondhatják, hogy ki nem sz.... le, de gondoljatok bele mit mondanátok, ha valaki a Crysis -ból egy csapatalapú taktikai (JÉZUSMÁRIAEZIZOMETRIKUS) portot csinálna...

    És egyetértek sanyicks-el... nyugodtan el lehet mondani a véleményt... erre találták ki a fórumokat...
  • sanyicks
    #6
    mert ha nem fizet érte nem mondhatja ki hogy szar? Tudod normális azért fizet csak ami jó. Ha szar nem fizet érte, és nyugodtan fikázhatja.
  • Bhalage
    #5
    rosszul gondolod barátom

    igen, ez egy szenny, egy nulla, egy szarcsimbók...
    ha 15 éve játszottál volna az xcommal, akkor bólogatnál és nem böfögnél baromságokat..
    gondolom system shockról is max csak hallottál, a bioshock szerinted meg iegy isteni OMG GOTY játék.. hát igen, újszülötteknek minden vicc új. Az öregebbek meg anyáznak inkább:

    ez egy 2Ks agyatlan nullcsinger lovolde, csorgonyalu 10eves xboxtulajoknak..
    esetleg megnézni megnézem majd ha az ára lemegy 3-5E Ft-ra addig felesleges ezzel foglalkozni..

    ja és valszeg több eredeti játékom van mint neked bármikor is lesz -.-
  • nyuny01 #4
    Azt mondod hogy ez egy szenny?Aztán meg végigtolod?Azt hogy?
    Persze gondolom pénzt nem adsz érte,ingyen kijátszod és mellette még fikázod is!Színvonalat azért hozod!

    Erre van igény,csak egyeseknek semmi jó!
  • Seth
    #3
    Hát nekem ez tetszik, hangulatos :)
    A régi részek nem az én világom, soha nem szerettem a stratégiai játékokat.
  • Bhalage
    #2
    hát hihetetlen, hgoy egy ilyen szennyet képesek csinálni XCOM név alatt...

    bassza szája magát a 2k marine, meg akinek ilyen a fejéből kipattant.
    kicsit olyan bioshock érzés.. nagyon szép volt, de itt kimerül

    sztem a technika adott, hgoy olyan XCOM reboot legyen, mint a regi korokre osztoss taktikázós, hgoy mindenki osszefossa magat, ehelyett kapunk egy nagoyn szép, de ... shootert
    baszki

    végig fogom tolni, de ez is cska ilyen egyszer végigtolod azt csáá game lesz.
    ja erre van igény el is felejtettem
  • Jimmyke
    #1
    Inkább X-Files Mulder apja és CSM korából. Az olaj megvan hozzá, csak nem volt ennyire virgonc. :D