550
Dungeon Siege 3
  • Wreck86
    #550
    Picit késve, de igen ,akkor. :)
  • cikasz
    #549
    Sziasztok. A DLC-knek mikor érdemes nekiugrani? Ha az alapot végigvitte az ember?
  • Wreck86
    #548
    Úristen, mivé lett a DS1 után a játékszéria! :S
  • NiGhTM4R3
    #547
    Srácok van ötlete valakinek, hogy mit kell tenni ezek az automatizált lépegetők ellen? (autonomie vagy mi a nevük)

    A DLC-vel játszom 25. szintű harcos karakterrel és esélyem sincs ellenük, ha közel jönnek a tűzokádás elől eltudok ugrani de mikor ilyen plazmát lőnek ki rám az leveszi rögtön a fél életemet. 3 lépegető küldi rám a plazmát miközben a minibosst csapkodom.. ezt a szarságot, hogy nincsenek italok ebben a játékban
  • grebber
    #546
    Vagyétek vigyétek most csak $4,99 ~ 1100FT
  • YakHead
    #545
    Hálás köszönetem haver. Pedig jártam a Steam fórumán, de nem akadtam rá. Biztos rosszul kerestem. Köszi még egyszer.
  • Világpolgár
    #544
    Van.
  • YakHead
    #543
    Steam-en megvettem a komplett DS szériát. Felraktam a DS3-at és az Istenért nem indul el. Vagyis elindul, megy a főcím bejön az egérkurzor aztán egyszerűen leáll. Néztem Steam fórumon is ott is előjött pár embernek a probléma, de megoldást nem találtak rá. Valakinek van valami ötlete?
  • steweee
    #542
    vki elmondja hoyg lehet működésre bírni a nem bolti verziót ?
  • CAC
    #541
    Sajna nem találtam meg.
    Ugyebár a játékot végigvittem, igy nekem a 2. megoldás lenne célravezető.
    " 2) Alternate entrance in Causeway Hub after completing Spire. Load "Endgame Autosave" if past this point (finished?). Plus watch for blue exclamation mark (!) for starting point of DLC quest line."

    A Causeway egyik végén egy kapu van, ha visszatöltöm az endgame.sav-ot, a másik végén meg a Chapterhouse, amit épp ostromolnak. Tulképpen visszakerültem az időben, mintha nem csináltam volna még meg az utolsó pár questet.

    Valami elkerülte volna a figyelmem?
  • CAC
    #540
    Köszi! Megnézem.
  • gosumofo
    #539
    "1) Start at Grand Chapterhouse in Stonebridge after reclaiming the Chapterhouse for Legion. Talk to Oswalt in entrance hall. 2) Alternate entrance in Causeway Hub after completing Spire. Load "Endgame Autosave" if past this point (finished?). Plus watch for blue exclamation mark (!) for starting point of DLC quest line.
    "
  • CAC
    #538
    Szívesen!
    Én a kiegészítőjét próbálnám ki, de eddig még nem sikerült működésre bírnom.
    Kár, hogy ennyire pang ez a topic.
  • krisztajo
    #537
    Szia! Köszönöm a választ, biztos én vagyok nagyon láma, de nem jöttem rá.
    Én a billentyűket próbálgattam nem az egeret.
    Igazán az bosszantott, hogy a segítségek között sem találtam erről semmit.
    De végül is már mindegy, azóta már be is fejeztem a játékot.
  • CAC
    #536
    Szevasz!

    Szerintem már rájöttél magadtól is. :)
    Ritkán nézek ide be, mert nemigen pörög a topic. ...szóval simán jobb egérgomb a tetemen, és feltámasztod az ally-d.
  • krisztajo
    #535
    Sziasztok!
    Egy kis segítség kéne, én még csak most kezdtem játszani az első társam is csak nem rég van velem.
    Biztos nagyon láma kérdés, de hogyan lehet meggyógyítani ha elesik, milyen billentyűvel?
    Vagy csak Ö tud meggyógyítani engem?
  • grebber
    #534
    Game.co.uk Dungeon Siege 3 4,99font!
  • CAC
    #533
    Leszedtem a DLC-t. Fel is installáltam. A benne lévő plusz terület miképp érhető el?
  • CAC
    #532
    Ha bemész a terembe, akkor jobbra lesz egy zárka egy fogollyal. Vele kell beszélni, ha jól emlékszem.
  • barca1615
    #531
    ÉN is ott akadtam el:) Valaki tud valami megoldást?
  • NiGhTM4R3
    #530
    Srácok, elakadtam

    A Majority Rules-t csináltam végig, ahol 2 szavazatot kell gyűjteni. Meg van a két szavazat, a sárga nyíl odavezet a terem közepén álló férfihez (Mayor Grimmelhaus?) de nem ad új küldetést, vagy nem fejezi be a jelenlegit

    A küldetéslistában már csak a fő küldetésem van, meg ez. Most mi van?
  • CAC
    #529
    Októberre ígértek egy DLC-t. Arról van már valami hír?
  • littleNorbi
    #528
    Az invertory-ba miért csak transmute van, miért nem tudom használni a cuccokat?
  • MaRee
    #527
    Rajanni ellen tudtok valami jó módszert? Kezd az agyamra menni, már tizedjére kezdem újra. Mindig a második formával van baj, a társam meghal én meg nem tudom éleszteni, mert én is meghalok.Nincs valami különleges sebzés vagy fegyvertípus vagy akármi, ami jobban sebzi? Lucas-szal vagyok.
  • CAC
    #526
    Nos, tegnap végigvittem a játékot. Csakis pozitívan tudok róla nyilatkozni.
    Az elején nekem némileg átláthatatlan volt az egész, de hamar bele lehetett tanulni. Kicsit úgy voltam vele, hogy "ááá, megint egy hekkendszlesss". Gondoltam kicsit játszom vele -mert az első 2 rész tetszett-, aztán uninstall. Ám idővel magával ragadott a játék, és végül 3 alkalom alatt végigvittem.

    Nem is oly sokkal lejjebb láttam, hogy páran próbálják a DA2-vel összehasonlítani. Azt is végigvittem több karakterrel is, s mivel egyik univerzumnak sem vagyok fanja, azt hiszem objektíven nyilatkozhatom, hogy szerintem a DS3 érezhetően jobb. Itt nem volt olyan, hogy fizikai fájdalmat okozott az adott helyre 40edszerre is visszamenni. Annyira hangulatos volt az egész (környezet, hangok, szereplők), hogy abszolút nem bántam, hogy ismét egy adott helyen kell barangolnom.

    A történet is szépen kidolgozott volt. A vége pedig kellően epikus. Sokan ezt hiányolták a DA2-ből. Külön jó pont a terjedelmes epilógus. Szép, kerek lezárást adva a játéknak.

    Szóval a műfaj szerelmeseinek én csak is ajánlani tudom!

    Én normal-on toltam. 29-es szinten fejeztem be. Van valami maximum? Sajna elrontottam, mert a Meisterek helyett első körben felmentem a Királynőt megvédeni. Ezért volt olyan, hogy visszatérvén az automaták közé, nem kaptam már XP-t a harcokért (csak a küldetésért), így biztos elestem némi tapasztalati ponttól.
  • CAC
    #525
    Csak történelmi utalások.
  • Gabe19
    #524
    Ennek a játéknak van köze az 1-hez vagy a 2-höz?
  • koppim
    #523
    Ez csak XBOX-os kontrollerrel megy, mert nekem a Logitec-el nem működik.
  • Tibbor
    #522
    A billentyűzetkiosztást javító frissítés már letölthető valahonnan?

    Nemrég kezdtem a játékot, egérrel és billentyűzettel.Akik szintén az alapkiosztással játszanak (ami egyszerűen borzalmas), azoknak segítségképpen néhány billentyű funkcióját leírom ide.Nem volt könnyű megtalálni a neten, de sikerült:

    Battle stance váltás: Q
    Inventory: F
    Küldetéslista: X
    Kijelölt küldetés követése: R
    Speciális képességek: 1, 2, 3
    Kimaxolt speciális képességek: bal SHIFT+1, 2, 3
    Interakció: E

    Lehet, hogy a fenti listát többen fölöslegesnek találják majd, de sokan elsiklanak az oktató tippek fölött, vagy egyszerűen el se olvassák azokat, utána meg keresgélnek a klaviatúrán.
  • grebber
    #521
    DS 3 limited kevesebb mint 5000FT-ért! (zavvi)
  • IMYke2.0.0.0
    #520
    Köszi az infót, már szerzem is be.
  • grebber
    #519
    Dungeon Siege III Update 1 info:

    - Keybinding has now been implemented into Dungeon Siege III
    - Added two new controls that will allow the players to move left or right. This is included on the keybinding screen.
    - Fixes an issue where the gamepad would default to on, even if you have no gamepad plugged in.
    - Fixed an issue in Multiplayer where if either the host or the client is using a gamepad and are playing with someone who is using the mouse/keyboard, the host hangs when switching to the ending cutscene.
    - Fixed an issue with certain graphic cards where it would occasionally display large black pixels in the middle of the screen.
    - Fixed a potential crash when players try to reconnect after disconnecting during a conversation.
    - We've implemented a fix that will revert the A/D reversed issue for people that are still reporting this issue.
    - Fixed a potential crash when players would join a Multiplayer game in a certain order.
  • TopGun
    #518
    Koszi! megnezem :)
  • FSpofon
    #517
    DS3 steam key 3000Ft alatt még pár órán át.
  • Calver
    #516
    röviden: így
    hozzá nem árt Call of the Hunt (sebzés+agi), valamint gyógyítóerő kimaxolva életszívásra. sima első rifle képzettség kifejlesztve meg alapvetés. pisztolyok elég gyérek, abból egy dolgot érdemes kitápolni, ami lassítja és hátralöki az ellenfelet (második).
  • TopGun
    #515
    Koszi! Engem szemely szerint az erdekel, hogy Katrina-t hogy erdemes fejleszteni? mire erdemesebb pontokat pakolni? Most ott tartok, amikor a robotok keszitojet? kell lenyomni, van 4 torony, amibol folyamatosan jonnek elo a robotok, kozben a boss is nyomja erosen a spelljeit, na itt nagyon nem boldogulok, nem tudok rajonni, a kovetendo taktikara :( folyton behalunk Anjali-val!
  • lolSL
    #514
    Keybinding has now been implemented into Dungeon Siege III
  • BoneDragon
    #513
    igazából a dvd-n lévő kód érdekelne, semmi más. De ugye azt nem lehet letölteni...
  • sherlock1
    #512
    nem, a teljest le lehet tölteni bárhonnan, vagy boltba is kb ugyanannyiba kerül, mint a magazin, a dvdjük többi része meg kit izgat.
  • BoneDragon
    #511
    Ezeknek a dvd-jét nem lehet leszedni valahonnan?
    Kéne az a WoT promóciós kód. :)