12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Prof William
    #5453
    Akkora szerencséd nem lesz. Gyerek az kell a sorozatba mindig. :) Sőt sztem majd Carlban fogják megtalálni a zombizmus ellenszerét és ő menti majd meg a világot.
  • Zenszkij
    #5452
    Hasonlóak az érzéseim, a végén már a harmadik évadot is untam, és szerintem nem jó dolog, ha annak szurkolok, hogy valaki dögöljön már meg a csapatból, és ne drámázzon tovább, erre megölik a legjobb karaktert. Aki ezt a Carlt meg elviseli az nézegesse a 4. évadot, majd visszatérek, ha a zombik végre lekapják azt az infantilis kalapot a fejéről és felzabálják a belét.
  • Szolnokboy1
    #5451
    mert minden évadban (sőt néha évad közepén) cserélődnek az írók meg showrunnerek, és mindig feléled a remény, hátha kihoznak belőle valami fogyaszthatót, de mindig befürdök... a 4. évadot szerintem már nem fogom nézni, max ha pozitívak lesznek a visszajelzések.
  • Lantee
    #5450
    Én simán Alexandrában vásároltam őket.
  • ForzaInter
    #5449
    lesz elvileg majd 3-4 rész az évadban ami a kormányzóról fog szólni. a hírek szerint flashback részek lesznek, könyvet veszik alapul.
  • ForzaInter
    #5448
    innét:
    Kormányzó színre lép
    A woodbury-be vezető út
  • ForzaInter
    #5447
    az elsőt olvastam. jó volt, a vége az ütött mint az ipari áram:D

    majd nemsokára jön a 3 és egyben utolsó könyv, de még csak angolul jelent meg.
  • The Sopranos
    #5446
    Hol lehet megvásárolni és mennyibe kerül? Barátnőmmel nagy funok vagyunk, meglepném vele.
  • Lantee
    #5445
    Csak egy kis infó:

    Megvettem mindkét elérhető "The Walking Dead" könyvet, és valami rohadt jók. "A Kormányzó Színrelép" az első rész, ehhez lazán kötődik "A Woodburybe Vezető Út", bár ez utóbbival még nem végeztem.

    Aki szeret olvasni, annak mindenképpen ajánlom!
  • Austin Bailey
    #5444
    szerintem azért, mert ha ezt drámasorozatnak tekitjük, akkor nagyon gagyi.
  • IXEMGabeo
    #5443
    drámaiság leginkább az 1. évadban volt jelen. Volt olyan epizód amikor végig csak beszélgettek és érzelgősködtek aztán a legvégén támadták meg a táborukat...milyen durva fordulat volt:)
  • ForzaInter
    #5442
    Akkor miért nézed?:D
    Tényleg nem a legjobb dráma, és 1-2 színész sem a legjobb, de összeségében sztem egy jó sorozat. Persze olyan sorozatoknak a nyomába sem ér mint a Breaking Bad, Sons of Anarchy vagy mondjuk a Boardwalk Empire.
  • Szolnokboy1
    #5441
    én alapvetően nagyon szeretem a dráma sorozatokat, de csak akkor ha jól van írva és jók a színészek. ez esetben egyik tényező sem állja meg a helyét...
  • ForzaInter
    #5440
    Dráma nem egyenlő a szappanoperával.. Nem értem én se miért van kiakadva még mindig sok ember. Ahogy már előttem írták, ez egy dráma sorozat elsősorban, ahogy a képregény is amiből készült.. Akcio meg zombihent amúgy már volt bőven a 3. évadban..
  • Zenszkij
    #5439
    én a következő évadot már lehet nem nézem, elegem van a drámából, ha azt akarok megnézek egy brazil hulladékot
  • precision
    #5438
    az a "baj", hogy ez elsősorban dráma, és másodlagosan véres kibelezős zombis hent film... AMC sorozat :)
  • Fenrir
    #5437
    Pedig ez eléggé gyakori eset, szinte minden ilyen filmben vagy játékban egy idő után inkább az élőktől kell jobban tartani mint a holtaktól. A holtak szándéka ismert és elég jól kezelhetőek egy kis odafigyeléssel.
  • Tikal #5436
    :)
  • Pares
    #5435
    Sajnos a harmadik évad végére a zombik teljesen ártalmatlan jószágokká degradálódtak... Olyannyira, hogy az embereknek a legnagyobb ellensége ismét az ember lett, ami egy vicc, ha a sorozat tematikáját nézzük... Remélem ezen változtatnak.
  • IXEMGabeo
    #5434
    látom kommenteltél a comment.blogra is:)
  • IXEMGabeo
    #5433
    direkt idegesítesz ezzel, hogy már te is a nyomozós sorozatok közé veszed?:DDDD hogy képzeled ezt
  • Prof William
    #5432
    Infók a 4-ik évadról...

    Véleményem...

    "Végre a zombiktól is lehet félni majd, újfajta walkerek jönnek, akikkel nem lehet csak úgy elbánni."

    Remélem nem hozzák be mostani játékokban a Left4Deaddal kezdődő és azóta annyira elterjedt "Vannak a sima zombik és vannak a special infectedek" sémát.

    Bár azért megnézném, ahogy Carl elordítja magát hogy BOOOMEEER!

  • Tikal #5431
    valóban a te dolgod milyen hangulatod van, de onnantól, hogy ilyen hangulatban irsz ide, már mindenki dolga is :)
  • Tikal #5430
    majd meglátjuk hol lesz a TWD története a 7 évadnál, gyanítom ez is önmaga paródiájába fog fulladni, ugye a jeleket már látni, milyen jó is volt a farmon :))
  • Tikal #5429
    szereted a misztikumot meg a meséket, ezzel kellett volna kezdeni :)
  • Tikal #5428
    Dexter mondjuk nincs egy lapon a CSI meg hasonlokkal amiket soroltál... dexter mint nyomozos sorozat? :)
  • Tikal #5427
    pont a három sokkal job sorozatot soroltad fel :DD The Killing első két évad zseniális, breaking bad bármelyik epizodja jobb az egész walking dead-nél, flame on :D
  • R4ng3r
    #5426
    Szívemből szóltál
  • Austin Bailey
    #5425
    amitől nekem herótom van, az a sok kibaszott helyszínelőeől meg hülye betűs különleges egységről, halottkémről, hullamosóról, titkorendőrálruhásparanormális osztagról szóló hihetetlenül gagyi unalmas sorozat, amiben a számítógép kidobja, hogy x koordináták 20 km-es körzetében ki vásárolt az elmúlt 20 évben barnás kabátot, aminek a darabjait az öngyilkos hulla vékonybelében találták sörtéjével kifelé, tehát biztosan nem öngyilkosság volt, és a végén az ikertestvére, a volt felesége meg a régi haragosának a skizofrén gyereke a tettes, aki bosszút akart állni a családért. Ennél jobban már csak a végtelen magyar emberiség elleni bűnöket utálom, mint pl Barátok közt, meg a budapestes szarság, amiben mindenki erőszakos és csak üvöltözni tudnak egymással, de minimum mindenen felháborodni. Ezekhez képest a Walking Dead egy rohadt jó sorozat. Ezeket a fentieket annyira utálom, hogy még a Glee-t is jobban megnézem, mint egy ilyen rohadék helyszínelős szart.
  • IXEMGabeo
    #5424
    Írtam az előbb, hogy nem a nyomozós sorozatok közé soroltam pusztán azokat soroltam fel, amiket semmi szín alatt nem néznék meg. Ha észre vetted volna a Houset is odaírtam...Olvass a sorok közé az meg, hogy nyers hangulatom van az én dolgom
  • Monoton
    #5423
    Nekem az NCIS a kedvencem
  • G_ArchAngel #5422
    A Dexter a kedvenc sorozatom volt, de az utobbi 2 evad csak onmaga ismetlese, klisekkel agyontomve.
  • jazzy
    #5421
    Engem nem zavar, hogy neked nem tetszik, de mi lenne ha nem ""szemét" meg nyomozós szarság"-oznád le? Lehet ésszel is kritizálni, illetve kritizálni úgy kell, hogy több infod van, mint 1 fél rész.

    De a te dolgod. A Walking Dead jó sorozat, én is szeretem, de a közelébe se ér pár ""szemét" meg nyomozós szarság"-nak.
  • IXEMGabeo
    #5420
    Dehogynem a főszereplő faszi hol dolgozik benne? hol máshol, mint a rendőrségnél és valami sorozatgyilkos.

    Legalább is amikor először láttam belőle valamit akkor így volt azóta nem tudom mi van:)

    Kár is ezen vitázni nem tetszett és kész hiába 9-es osztályzatú az imdb-n marhára nem érdekel
  • jazzy
    #5419
    Dexter mint populista amerikai átlagsorozat? Még jobban megmagyaráztad, ha az előző után nem most már biztosra veszem, hogy életedben nem láttál belőle részt.
  • IXEMGabeo
    #5418
    általánosítottam...

    nem oda szándékoztam sorolni, csak sok a populista amerikai átlagsorozat amik a vízcsapból is folynak...

    Breaking Badre pedig egy szót sem szóltam. Aki szereti nézze, de én a Dr Csont, Dexter és House féle sorozatokat 5 perc után otthagytam, mert más az ízlésem...

    Lost, Hősök, Supernatural és az ilyesmi túlélésre menő szériák, történetek jönnek be.
  • jazzy
    #5417
    Dexter meg Breaking Bad van lehúzva 1 Walking Dead topicban, wow, ez már szint.
  • Neoncsoves
    #5416
    Dexter nyomozós szarság?
  • IXEMGabeo
    #5415
    sok amerikai "szemét" meg nyomozós szarság mellett, ami lerágott csont bőven felüdülés egy ilyen jellegű sorozat...

    CSI, NCIS, Dexter meg Dr. House herótom van ezektől:D
  • G_ArchAngel #5414
    Ideznelek: "de számomra"

    Szamomra meg BB unalmas, Dexter onmaga parodiaja lett az evek soran, TK-tol meg megorultem, hogy allandoan esett az eso es nyomozo csajt is fel birtam volna rugni, legalabb akkora idiota, mint Homeland-es szoke. Azt is kaszaltam.