12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • IXEMGabeo
    #6588
    egyszerű...össze kell számolni hány eddigi epizódban szerepelt...

    3. évadban biztos volt vagy 8-10 rész amikor ő volt műsoron itt pedig 3 epizódban tűnt fel tulajdonképp

    majd meglátjuk mi van
  • IXEMGabeo
    #6587
    ezt most nagyon kár volt:D:DDD

    hatalmas öngól, de azért köszi
  • Pares
    #6586
    Én remélem hogy élt még, amikor a zombik elkezdték kiszaggatni a belső szerveit. Igazán megérdemelte azt az érzést.
  • Fehercsoki
    #6585
    Akár lelőtték akár nem, ezt nem élhette túl.
  • ForzaInter
    #6584
    Meghalt.
  • Evoluti0N
    #6583
    Dehogy lőttem le. Fogalmam sincs, hogy meghalt-e vagy sem. Csak nem számítottam rá, hogy még meg fog jelenni (bármilyen formában is). :)
  • tigeroo
    #6582
    lori is halála után még megjelent a sorozatban

    mindenki nyugodjon le a picsába, meghalt tuti
  • Austin Bailey
    #6581
    Ha még mindig nem halt meg, akkor ez már igencsak szánalmassá kezd válni.
  • bcrics
    #6580
    Igazából te lotted le.
    Mert flashbackekben meg lehet, ahogy írta is, de most megcafoltad:D

    Szóval, juhuu nem halt meg a governator, nemsokára kiderül.
  • Evoluti0N
    #6579
    Ugye tudod, hogy most tulajdonképpen lelőttél egy spoilert? :D
  • Tikal #6578
    Azt nem akarod megnézni, hogy a többi szereplőnek meddig van szerződése, lehetőleg epizódra pontosan, szóval kitalálhatjuk ki mikor hal majd meg, jaj de jóóó.



  • denevérember
    #6577
    Srácok most sikerült még csak megnéznem az idei utolsó részt a walking deadből,és valami nem hagy nyugodni...

    Méghozzá ez :


    David Morrissey ...
    The Governor (21 episodes, 2012-2014)


    Éreztem én hogy vissza fog még térni,de vajon csak visszaemlékezés szinten? Vagy nem lőtte le a nő őt a végén? Mert ugye egyértelműen nem mutatták...
  • sata75
    #6576
    ez a gif akkor is mindent visz:)
  • Tikal #6575
    :D

    nem neked ment, csak mellé kattintottam
  • G_ArchAngel #6574
  • Tikal #6573
    21 days later, Snatch, Get Carter, Clockwork Orange, Hunger, 2001 Space Odyssey, Brazil, Gandhi, The King's Speech, Lock, Stock And Two Smoking Barrels, Slumdog Millionaire, Hunger, The Italian Job, A Fish Called Wanda, Moon és még csak az úgy mond ismertebbek közül szemezgettem párat.

    fingod nincs az világos.

  • Tikal #6572
    LOOOOLLLL
  • G_ArchAngel #6571
    Shaun of the Dead, Trainspotting, Lawrence of Arabia, Monty Python, James Bond, Four weddings and a funeral... es a lista meet tovabb...
  • IXEMGabeo
    #6570
    érdekesnek tűnik
  • Austin Bailey
    #6569
    nekem a francia filmben az amelie meg a vidoq volt a régi nagy kedvencem, bár a vidoq csak egyszer nézhető, de igaziból a francia filmek nagy részét nagyon színvonalasnak tartom (mondjuk onaokat nem mint a taxi), és a leghitelesebbnek a személyiségek és a személyes kapcsolatok ábrázolását. Az angol filmeket ezzel szemben egy botránynak tartom. Én azt gondolom róluk, hogy nulla önálló ötletük van, hanem másolják az amerikai szarokat, csak annyit tesznek még hozzá, hogy igyekeznek még ezt letagadni, és ettől még annyira sem lesznek jók, mint egy amerikai film.
  • bcrics
    #6568
    Szóval ugyanaz mint a In the Flesh, csak más ízvilággal.
    Nekem bejön a Francia és az angol filmgyártás úgyhogy köszi, meglesem ezt a változatot is.

    Francia film szentháromság:
    -Martyrs
    -Inside
    -Magasfeszültség

    Angol film szenháromság
    -28nappal filmek
    -Guy ritchie filmek
    - ??
  • Kaplan
    #6567
    Megvan! Danke sehr! ;)
  • stargatelost
    #6566
    Les Revenants. A tavalyi év egyik legjobbja.
  • Kaplan
    #6565
    Ennek mi a címe?
  • Austin Bailey
    #6564
    nekem nem tetszett. Viszont van egy francia zombis sorozat, amiből két részt láttam, és annyira erős volt a hangulata, hogy nem tudtam tovább nézni. Pedig egyáltalán senki nem ölt benne senkit, hanem arról szólt, hogy bizonyos halottak fokozatosan életre keltek, és a kisváros lakossága hirtelen ugyanazt rejtegette egymás elől, vagyis a halott családtagokat, akik újra beköltöztek. Próbáltak úgy cvsinálni egymás előtt, mintha nem lenne semmi, miközben mindegyik azt találgatta, hogy most mi történik, a halott lakosok meg közben egymás társaságát kezdték keresni.
  • desigo
    #6563
    Készíthetett volna magáról minden nap ugyanott egy képet és videóba sűrítve mehetett volna fel ytra.Lett volna nagy nézettsége
  • bcrics
    #6562
    Jaja, tudnak ezek az angolok.
    Még a Being human is érdekes tőlük.
  • cylonflatus
    #6561
    Ajánlom az In The Flesh minisorozatot, viszont hentet ne várjon tőle senki, ez nem arról szól.
  • Susarc
    #6560
    http://kickass.to/contracted-2013-hdrip-xvid-juggs-etrg-t8290041.html
  • bcrics
    #6559
    Nézzetek meg ezt a filmet:

  • Austin Bailey
    #6558
  • sata75
    #6557
    aki ezt kiszúrja miközben nézi a sorozatot, az meg is érdemli:))
  • bcrics
    #6556
    ctrl c + ctrl v
    http://wohoo.hu/post/20929
  • Austin Bailey
    #6555
    Nekem ebből első körben Ruttkay Laura meg Soleczky Janka nem tetszik, mert nem is hasonlítanak az igazi hagjukra, valamint nem is ilyen karaktereket szoktak szinkronizálni, szóval abból a szempontból is idegen lesz. Ugyanúgy el fogják baszni, mint a Suits-szinkront
  • csokalaci
    #6554
    Nagyon fasza volt, csak rövid :(
  • stargatelost
    #6553
    Ja és nem feledni, kijött a játék második évadjának első epizódja!!! És kibebaszott jó lett, huh

  • BoneDragon
    #6552
    Most képzeld el, szinkron + 2. évad.... Érzed már..?
  • Jim Morrison
    #6551
    hirtelen carol helyett carlt olvastam, anna passzolna is hozzá :D
  • ForzaInter
    #6550
    Attól függ kik csinàljàk a szinkront. Az HBO pl elég jó szinkronokat szokott gyártani.
  • stargatelost
    #6549
    Na, senki nem jött a hírrel?

    Hát elérkezett ez is, jönni fog a sorozat megerőszakolása, vagyis a szinkron... Új csatorna, Fox International Magyarországon, több új sorozat, köztük a TWD.

    Már hangok is vannak:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rick: Rajkay Zoltán
    Shane: Varga Gábor
    Lori: Ruttkay Laura
    Andrea: Soleczky Janka
    Carol: Kubik Anna


    Na mindegy, majd jókat röhögünk, meg szörnyülködünk :D