12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • The Protector
    #7596
    Tegyük fel ha kitörne valami járvány és az emberek olyan lényekké változnának,mutálódnának amit még csak filmben sem láttál akkor te is így néznél rájuk.
  • Narxis
    #7595
    Én simán tudnám és eért túlélném. :D A tudás hatalom.
  • rooney8
    #7594
    én azt utálom, hogy az összes zombi filmben/sorozatban, úgy néznek a zombikra mint borjú az új kapura. oké, hogy egy kitalált világban játszódik, de nem hinném, hogy a kitalált világban nem csináltak soha zombi filmeket :D akkor legalább tudnák, hogy headshot kellene nekik és nem soroznák szét a testüket :D (jó oké, azt aláírom, hogy ha igazából kitörne egy z apokalipszis - aminek az esélye nem sok, mind élettanilag, mind társadalmilag (értsd: kétlem, hogy nem tudnák megfékezni a fertőzést) -, akkor mi se tudhatnánk, hogy a headshot valóban megölné-e őket, de kiindulópontnak jó lenne :D)
  • Jim Morrison
    #7593
    De a valóságban ez nem is történhet meg

    Egyébként szerintem 'tök jó', hogy eddig nem hangzott el, valszeg zombit mondanék én is, de nekem nincs ezzel semmi bajom. Jobban félek, hogy tényleg vágnak ki az új évadnyitóból/évadból részeket mert túl felkavaró...
  • MoRT2195
    #7592
    Én egy valamit nem értek: Miért örülnek neki sokan, hogy nem használják a zombi szót? Oké, hogy már borzasztó unalmas, és a csapból is a zombik folynak, de mivel jobb a járkáló/kóborló? Szerintem nagyon hülyeség. Most gondoljatok bele, ha a valóságban kitörne ilyen fertőzés, akkor ti minek hívnátok ezeket a "szörnyeket"? Zombiknak, vagy járkálónak/kóborlónak? Szerintem tuti, hogy az előbbinek. A sorozatban emlékezeteim szerint egyszer sem hangzott el a zombi szó, ami szerintem nem jó. Oké, hogy nem akarták követni az elcsépelt formulát, de azért az, hogy egyszer sem hallani a zombi szót, az nem normális, senki nem hívná reflexből ezeket járkálóknak és hasonlóknak. Sok nevet aggattak ezekre a szörnyekre a sorozatban, pl agyhalott, vagy vízagyúak, de a zombi az senkinek nem jut eszébe. Ez már abnormális, nagyon.
  • Narxis
    #7591
    :DDDDDDDDDD
  • Fenrir
    #7590
    :D
  • kissssss
    #7589
    CoRaL.
  • Jim Morrison
    #7588
    MIÉRT? :D
  • tutituti
    #7587
    köszönöm hogy ezt a sorozatot megemlítetted.Hihetetlen jó volt az első évad a maga három részével.
    holnap nekiugrok a másodiknak.
  • G_ArchAngel #7586
    Valahol realis ez, mivel nincs informacio aramlas, nem tudja senki, hogy globalisan mi tortent...
  • tigeroo
    #7585
    egy szaros hírfoszlányból nem kell ilyen következtetést levonni, majd meglátjuk milyen lesz ha itt lesz
  • precision
    #7584
    akkor átfogalmazom... megint nem lesz _normális_ sztori
  • Kaplan
    #7583
    Jaja, ez engem is érdekelne de sajnos ezt várhatjuk, nem erről szól a sorozat. A gyógymódos vonal tök üdítő lenne, de ha jól tudom a képregény is az aktuális belső és emberek közötti harcokról szól. Pedig lehetne valami komplexebb is a háttérben mint 'csak' a túlélés.
  • tigeroo
    #7582
    én már a világról szeretnék többet megtudni. valami közösség, háttér, mi történt más államokban... bár ezt aztán várhatom
  • tigeroo
    #7581


    hiszem ha látom
  • G_ArchAngel #7580
    Megint????

    Eddig az osszes evadban az miatt hisztizett itt a legtobb kommentelo, hogy nincs semmi, csak Baratok kozt...
  • precision
    #7579
    dejó... sztori akkor gondolom megint 0 lesz... ha már ennyire rámentek a "gore" -ra...
  • zaki
    #7578
    Rick sztem egybol fobe lone Suarezt, nem kockaztatna xD
  • grebber
    #7577
    Rick összeáll Suarezzel azt kettészednek mindenkit.....
  • Austin Bailey
    #7576
    aha -.-
  • IXEMGabeo
    #7575
    Eddigi legvéresebb évad lehet az 5.
  • ForzaInter
    #7574
    Nekem nem tetszett, 1 rész után kaszáltam.
  • cylonflatus
    #7573
    Ígérgetnek.
    Amúgy szerintem a zombis témában az "In the flesh" köröket ver mindenre. Ha valaki nem ismerné tudom ajánlani.
  • Austin Bailey
    #7572
    az egyik
  • Tikal #7571
    oh, sorry összekevertem a the followinggal vagy melyik az a fos amiben kevin bacon játszik :)
  • precision
    #7570
    A The Killing mint délutáni matiné? :) az nem gyenge... :P
  • G_ArchAngel #7569
    Altalaban...

    Spartacus, Prison Break, 24, Wire, Shield, Terriers... - hogy ezek is milyen gagyik voltak :(
  • Austin Bailey
    #7568
    igen, csak az, hogy valami pörgős, ha egyébként gagyi. Sőt a pörgösség általában a gagyit jellemzi.
  • G_ArchAngel #7567
    Unalmas != lassú, gyors is lehet unalmas és lassú történet is izgalmas (GoT)

  • G_ArchAngel #7566
    TWD vagy GOT alloviz megfagyva az Arrow-hoz kepest. Mert oke, hogy low budget es nem a legosszetettebb tortenet, de ha szerinted nem porgos, akkor vagy a TV-t/monitort nem kapcsolatad be vagy hattal ultel le.
  • Konyigery
    #7565
    Hát ha a Walking Dead neked nem volt lassú, a Trónok harca se lesz az. Sőt. Shamelesst ajánlom még. Annak még egy részére se tudtam azt mondani hogy unalmas volt.
  • Zenszkij
    #7564
    jah kábé dögunalom, aludni jó rajta :D
  • gombabácsi
    #7563
    nem elég pörrrrgős!
  • Austin Bailey
    #7562
    az zöld íjász szerintem nagyon gyenge.
  • multi13
    #7561
    Dexter.
  • Tikal #7560
    zöld íjász, the killing kihagyhatod... szerda délutáni matiné mindkettő...
  • Kamionsofőr123
    #7559
    meg még A zöld íjász jöhet szóba :D
  • Kamionsofőr123
    #7558
    Amúgy szerintem nekiállok a Trónok Harcának aztán majd a Sherlocknak :D
  • Kamionsofőr123
    #7557
    A Trónok harca jó sorozat? Mert a South Parkba ki lett figurázva, hogy lassú a története asszem :D