65
Retro Feeling
  • Jakuza001
    #65
    Ahogy nezem kijott a masodik resz is, amiben mar co-op is van allitolag.
    2010-09-23 Alien Breed 2 Assault (c) Team17
  • Garth22
    #64
    nekem azt irja ki az alien sworm hogy no steam
  • Garth22
    #63
    hogyan lehet vele coperativozni ?
  • teddymac
    #62
    Alien Breed azért annyira nem rossz :)

    ui:
    Alien breed nem inkább Alien Swarm van ingyen ?
  • Narxis
    #61
    Ki se próbálhattad még a játékot.... honnan tudod? Bírom az ilyen embereket....
  • Zoliz
    #60
    Ez ingyenes Alien breed ingyen és sokkal jobb, mint a TEam 17 unalmas játéka
  • grebber
    #59
    Azok nem azok.Szinte minden UE-es gamenél ott vannak ezek.
  • Guillotine
    #58
    Hát nem tudom,de az én verziómban ott van a magyar nyelvi fájlok,de nem tudom aktiválni.
  • grebber
    #57
    Sehogy mivel nincs benne!
  • Guillotine
    #56
    Üdv!
    Megtudnátok mondani hogyan tudnám a magyar nyelvi fájlokat előcsalogatni a játékban?Válaszotokat előre is köszönöm.
  • spae
    #55
    Pont ez a gáz, hogy az is fel van rakva, és semmi!
  • Calver
    #54
    #45
  • spae
    #53
    Ok, továbbmentem, de a pálya végén kiszámolja a pontokat, majd megáll, nem megy tovább, és egy idő után kilép!
    Ilyenkor mi van?!
  • spae
    #52
    Hi!
    Kicsit elakadtam, tud valaki segíteni?!
    A Charger, vagy mi elől menekülök, és a végén csak döngeti a falat, mit kell itt csinálni?
  • readswift
    #51
    Jó ez egyedül cask kétnaponta kell nyomni vele 2 órát .
  • arty
    #50
    ha beleteszik, akkor visszatérek rá :) haverral fun ilyesmivel játszani, egyedül nemigazán
  • Narxis
    #49
    Én remélem, hogy bele teszik egy frissítéssel ezt a lehetőséget... Vagy azt nem lehet? Manapság úgyis divatos bizonyos funkciókat a játék megjelenése után megcsinálni, pl. dedikált szerverek AvP-nál.
  • arty
    #48
    alibi coop (ami manapság divatos rengeteg játékban)!

    teljesen érthetetlen, h a kampány mért nem lőhető végig párosan, miközben az eredetiben megvolt a lehetőség, ill. az összes konkurrens játékban szintén adott elem

    hálát rebegek az égnek, h letiltották a hitelkártyám és nem sikerült a demo végigtolása után előrendelnem a teljest :)
  • Narxis
    #47
    Van co-op, csak 3 pályás.
  • arty
    #46
    demo-t megnéztem, tetszett. de hogy nincs coop??? egyedül dögunalom, asszem hagyom a francba.

    a shadowgrounds survivor ezerszer jobb (grafot leszámítva)...
  • Calver
    #45
    #21
  • VRSDM
    #44
    szerintem unalmas.
    a pályák sem különböznek lényegesen.
    megyek és lövök egy űrhajón.
    nem mondom hogy nagy változatosságot igényelnék, de azért egy hajónak is sok része lehetne. itt nincs :/
  • Novotsik
    #43
    Valyon miért fagy le a a játék? Az első pályát végig tolom majd kiírja az eredményeket és nincs semmilyen gomb h tovább v valami,nyomtam egy ESC-et majd kilépést és akkor lefagy töltés közben,ezt miért csinálja?

    Pedig bejön játszanék vele :(
  • Calver
    #42
    kb 6-6,5 óra a játékidő, nekem valamivel több volt, nem egyszer töltöttem vissza mentést 1-2 helyen, mert túl sok hp-t veszítettem, valamint volt pár "ahh vörösen villogok, nem baj, elég lesz a pálya végéig" típusú malőr

    Alien Shooter-t is végigtoltam, mindkettőt, azok is jók, de mindkettőben vannak olyan szopatások (Vengeance-ben az, h ha energiafegyvereket (?) használsz és nem gyűjtesz az elejétől a lőszert, az egyik pályán szimplán nem lesz elég, első részben meg utolsó előtti pálya hardon kb a "lófasz a seggedbe" szinonimája ) h az művészet... Zombie Shooter volt eddig ezek közül a fav, vége felé már csak mész lángszóróval, és lazán félistennek érzed magad
  • Maxtreme
    #41
    Köszi az infot
    Kb milyen hosszú amúgy?

    ps: az alien shooter 1-2 is jó móka :-D
  • Calver
    #40
    na végigtoltam, hát... pár óra szórakozásnak megteszi, de nem valami hatalmas ász, modern felülnézetes mókák közül még mindig Zombie Shooter viszi a prímet. legyen mondjuk 6.75/10, mert azért jól elszórakoztam vele, már ameddig tartott. viszont így pár spontán tipp:

    fegyverek:
    - Assault Rifle: Damage Boost Module rápakol, igen kellemes az első 2-3 szinten, de a vége felé is használható marad, főleg kis genyák gyors és hatékony kitakarítására
    - Shot Cannon: Rapid Fire Module-al egyik legászabb fegyver, a végéig hasznos marad - legalábbis én használtam, kellemes a hangja az ember fülének - viszont anélkül közel szart sem ér. egy lövés jó célzással=minimum 1 hulla, legalábbis veteran-on.
    - Flamethrower: az előbb említett Zombie Shooter legtáposabb fegyvere (tudom, teljesen más készítők és játék, de én nem tudok elvonatkoztatni attól h ott milyet jót szórakoztam a lángszóróval ), itt... nos, semmit sem ér. felesleges bármi update-et rárakni, úgy is szemét marad. ha az ember szereti, hogy lecsapdossák hp-ját, na max akkor használja - meg esetleg itt-ott nagyobb és roppantul sűrű tömegek ellen, lőszerspórolás céljából.
    - Laser Rifle: fuckyeah. Damage Boost Module fel, és gyak. lőszert nem nagyon találni hozzá, szóval ajánlott kipakolgatni az automatákat lépten-nyomon, de ezen kívül shotival együtt használva roppantul kedves és hálás fegyver.
    - IonSpike: lehet h kellemes cucc, nekem nem állt valahogy kézre a használata, így csak az utolsó unszimpatikus ellen használtam, Damage Boost Module-al feltápolva.

    minden más:
    - Medi Stimulant: nagyban megdobja a Health Kit-et gyógyító erejét, nem árt ha van, de közel sem prioritás
    - Small/Large Health Kit valamint Hardened Armor: ha az ember életereje istenesen a béka segge alatt van, és a szintnek csak nem akar vége lenni, az utóbbit érdemes alkalmazni, mivel maxra tölti hp-t és még egy ugyanolyan táp pajzsot is ad - igencsak kellemes. másik kettőt érzéssel, Medi Stimulant ijesztően megdobja a hatásukat - a végén ha jól tévedek maxon (25?) voltak Small Health Kit-jeim, pedig nem spóroltam velük. nagyon nem, még adtam is el.
  • Phoenix007
    #39
    Bakker, eszembe se jutott, hogy nem kell szarozni a megfordulással... Thx, máris kipróbálom!
  • Phoenix007
    #38
    :D:D:D
  • Narxis
    #37
    lol
  • Zoliz
    #36
    Gondolj bele! A Team17 programozói lehetnek már vagy 60 évesek! Kiöregedtek, de kellett egy kis nyugdíj kieg.
  • Calver
    #35
    btw pénz konkrétan végtelen, legalábbis 4. szinten (szerintem a harmadikon is már) minden betöltés után kapsz egy stun- és frag grenade-et, valamint egy sentry-t, na meg lőszert ofc. ezeket eladod, 700$. ismételd amíg jólesik.
    exploit? igen. használja, aki akarja

    btw Hardened Armor max hp-ra tölt, plusz ad még ugyanannyi pajzsot is - szóval ha élettöltésre akarsz venni valamit, azzal jársz a legjobban.
  • readswift
    #34
    Eliten játszik valaki? Szégyellem de újrakezdtem minekután minden zseton ammoba meg HP pakkokba vándorolt.
  • Calver
    #33
    "lefelé" kell futni, tehát "S" billentyűre rátenyerelsz, közben nyomod a shiftet. kicsit később lesz egy kanyar (forogni fog a kamera), majd egy szoba ahova bemenekülsz (tele dögökkel), aztán még egy üldözéses jelenet, megint kis gyakás, harmadikra pedig jön az édes bosszú
  • balee4
    #32
    Futni kell az ellenkező irányba...
  • balee4
    #31
    Igen, elsőre elmenekültem előle, de mikor másodszor nekem ront, hiába futok, idő után nem tudok továbbfutni, mintha elfáradna..., jó szar egyébként ilyenkor a kameranézet emiatt is nehéz.
  • readswift
    #30
    Tegnap este meg még multizni se lehetett vmé. Annyira nem jó a multi , ilyen hülye taktikát kellet kifejlesztenünk, hogy ha találunk egy fegyót akkor visszamenni ketten a boltba, ilyen hülyeségeket hogy elsősegély nem is kell használni mert az a jó ha ledöf a szörny és te meg magadhoz térsz 10mp múlva 2/3 élettel, kicsit jobban megéri mint 1000 krediteket elbaszni full health pakkért (akkor is inkább az armor éri meg).
  • readswift
    #29
    Megvettem, de alig pár coop pálya van , és a kameramozgatás is másmilyen multiban, olyan mint a régi pénzbedobós automatákon hogy csak egy képernyőt húzgáltok magatok mellett ketten, nincs két külön kép. Megérni ennyiért megérte, de elégedetlen vagyok.
  • Phoenix007
    #28
    Na igen, valami ilyesmire gondoltam, na meg ez a "jótanács" is a képernyő alján (amit negyedikre vettem észre, mert ugye az ember nem áll le olvasgatni, mikor egy alien boss rohan felé), de a baj az, hogy mikor elindulok azon a folyosón, még vissza is fordít az esemény felé, és mire a cinematic után a kontrollt visszakapom, már rég eltaposott a rohadék. Ráadásul ez a game irányításával a legnagyobb gond, hogy nagyon szarul lehet benne forogni. Szóval azt mondod, itt még van rá esély, hoyg megforduljak, és sprinteljek? Vagy mellette kell elfutni, arrafelé, ahonnan jöttem?
  • Calver
    #27
    fuss.
    tényleg.
  • Phoenix007
    #26
    Balee, esetleg a lentebb említett bossal összetalálkoztál már?