65
Retro Feeling
  • balee4
    #25
    Elég unalmas egy játék lett ez, 2. pályán vagyok, de gyakorlatilag abból áll, hogy ide oda futkározok konzolokat kapcsolgatva, kulcsokat keresve, és néha van egy kis harc. Graf látványos, és kb. ennyi. Többet vártam a Team17-től...
  • The Protector
    #24
    Fél felülnézetes,de ugyanakkor 3d-s old school lövöldözés idegenekkel fűszerezve.Jah és kellemes grafikával.
    Egy kis gameplay hogy pontosan tudd miről van szó.
  • Kongy
    #23
    milyen game ez?:?
  • Narxis
    #22
    Vegyétek meg, nem szép dolog warezolni.
  • The Protector
    #21
    Alien.Breed.Impact.Crackfix-SKIDROW
  • Frank99
    #20
    van már hozzá crackfix
  • NEOreg3
    #19
    warez verzió hibás
  • balee4
    #18
    Első pálya után nem tölti be a következőt, másnál is volt ilyen gond?
  • CamelX
    #17
    Lehet amúgy azt mondanám, de ilyen nagy múltú játékot nem írnék le így :)
  • Phoenix007
    #16
    Nagyjából igen. Csak ha rászáradsz, hamer elfogy a skuló, és nem szemből jönnek, hanem legalábbis hátulról, de inkább a falból meg a padlóból törnek elő. Amúgy meg "mennyé' ide, kapcsold be, kapcsold ki, kísérd el, keressél keycardokat". Tehát nagy intellektuális élményt ne várj tőle. De amúgy egynek jó, csak vannak benne ilyen szivatások, amit írtam pl.

    Amúgy meg szevasz Carlos koma
  • Narxis
    #15
    Jah, de fasza, paráztatós, szép graf.
  • Carlos
    #14
    Ez olyan felülnézetes mászka rászáradsz a tüzelőgombra és irtod ami szembejön jóság?
  • Phoenix007
    #13
    Üdv mindenkinek!

    Kéne kis help, single-ben elakadtam. Jön valami alien boss, kis cinematic mutatja, hogy áttöri a falat, ledózerol egy senyrty gun-t, aztán átgyalogol rajtam is. Mit kéne itt csinálni? Nem nagyon van idő semmire...
  • rumkola
    #12
    úúúristen de jó
    egy kis ratatata-bumm ratatata-bumm COOP-ban!
    :D
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Nem hiszem, én nem találtam benne. Régi Amigásban volt, de ennek vajmi kevés köze van hozzá. Viszont a single jópofa így is.
  • CamelX
    #10
    Van benne Hot seat játékmód?
  • Sir Quno Jedi
    #9
    Jah, így kb. semmi értelme. AZ eredeti Alien Breed-et full végig lehetett tolni ketten. Ez így gáz.
  • Narxis
    #8
    Mondjuk megcsinálhatták volna úgy, hogy a campaign-t is lehessen tolni co-op-ban, nem pedig csak 3 külön co-op-hoz tervezett pályán... remélem egy patchel megoldják ha sokan sírnak érte.
  • Narxis
    #7
    Én megvettem, nagyon fasza co-op-ban.
  • csoli31
    #6
    Van demója ki tudod próbálni. Én kíváncsiságból letöltöttem a demót a Steam-ről.
  • pluhi
    #5
    Megközeliti az Alien Swarm UT2K4 modot? Mai napig nem játszottam jobb co-op felülnézetes shootert (nehezebbet se).
  • CamelX
    #4
    Mennyit toltuk ezt 2 joystick-al régen Amiga-n omg meg kéne venni biza :P
  • grebber
    #3
    Akkor gondolom megvetted!
  • Rowlend
    #2
    Én már játszok vele. Multiban nagyon is szórakoztató :)
  • Jakuza001
    #1
    Megjelent a Team17 csapattol a regi nagysikeru Alien Breed felujitott valtozata.