7
  • DeviloftheHell
    #7
    2048 bites titkositást a fáljcserélö programokba aztán monitorozza :D:D:D:D lerohad rola a gatya mire kifizeti a visszafejtés árát :D
  • nextman
    #6
    Azért a Napster volt a legnépszerűbb nem ez.("Az Audiogalaxy egykor a leginnovatívabb és legnépszerűbb zenei fájlcserélő platformnak számított. ")
  • Alwares
    #5
    Támogatom. Az utóbbi időkben a mocskos jogvédő szervezetek annyira elszálltak maguktól, hogy elég volt... Én szoktam zenéket venni, online is vettem már nem egyszer. De számos együttes ma már ingyen adja az albumát a honlapokról.
    Ezek a jogvédők pedig olyan területekre nyulnak bele ahova legfeljebb a titkosszolgálatnak szabadna. Mi az hogy belenyúlnak a gépedbe, meg monitorozzák a netforgalmamat? Az adatok védelmével mi van? Vagy mindenki VPN-t fog használni egy idő múlva.... No comment.
  • bippo
    #4
    Én azért szerettem, mert 1-1 ritka számot is nagy eséllyel meg lehetett találni.
    Jól kiegészítette a Napster+Kazaa párost anno.
  • Ferrer
    #3
    Ingyenes lesz?
  • Athlon64
    #2
    Óóóó igen igen :) És hogy virult a fejem mikor le jött egy zeneszám és végre meg tudtam hallgatni. :)
    Na meg akkoriban inkább a 128kbps-re tömörítetteket kerestem mert még azt is jó ideig töltötte.
  • sarocker
    #1
    Szép emlékű Audiogalaxy. Amikor még egy egész éjszaka kellett, hogy egy album lejöjjön a 33,6kb/s modemmel ingyenes freestart "előfizetéssel". :D