23542



EventismertetőkHivatalos hírdetményekEvent kalendáriumVáltozások,újításokEnciklopédia


Naptár
  • Maximus4
    #97
    25. szintől.
  • Picar77
    #96
    kergekert az hányadik szintől van ? :D
  • Maximus4
    #95
    Nekem ilyen a rendes farmom,és ilyen a szédült szántóm.Már én sem férek el nagyon:)
  • DIESEL DOG #94
    Én a normál farmon egyre jobban szűkölködöm, szédült szántón meg nem olyan régen vagyok, de használom az egész területet, ott csak két ól van, java részt termőföld... :)
  • Maximus4
    #93
    Én meg arra számítottam,hogy tele rakom termőfölddel,mert a másik két helyen szinte csak ólak meg fák vannak.De nem jött össze:(
  • DIESEL DOG #92
    Ahogy elnézem a kerge kertben dekorációs elemeken kivűl mást nem lehet elhelyezni, ergo jó hogy van... de minek... hasznot nem hoz... mindegy, végülis kicsit áldoztam a csengőpengő vagyonomból is kiraktam 1 padot meg 2 fenyőfát... :)
  • Maximus4
    #91
    Hát ez a kerge kert jó nagy baromság lett:(
  • Picar77
    #90
    felvettem^^
  • pelleitomi
    #89
    nevem: pelleitomi94 vegytek fel kösz
  • pelleitomi
    #88
    halli nekem is kéne szomszédok kérem vegytek mán fel előre kösz helló
  • SimonCar
    #87
    jó a játék én mint igazi farmer paraszt élvezem is
  • Janoooo
    #86
    Köszönöm mindenkinek!
    Megvan a 12 szomszéd :)

    A sógoromnak még mindig várja a szomszédokat.(11et) :)
    19es szintü
    Neve: balywolf

    Köszi
  • Janoooo
    #85
    Hali!

    Még mindig 1 szomszéd kéne.
    29es szintü vagyok.
    Nevem: Ékszerteknős

    A sógoromnak is kéne szomszéd (11) :)
    19es szintü
    Neve: balywolf

    Légyszi jelöljetek.
    Köszi
  • Maximus4
    #84
    Szerintem itt is próbálkozhatsz ha nem jelentkezik senki.
  • Janoooo
    #83
    Hali!
    Köszönöm mindenkinek aki felvett szomszédnak.
    Már csak 1 szomszéd kéne.
    Vegyen fel valaki.
    28as szintü vagyok.
    Nevem: Ékszerteknős
    Köszi
  • Janoooo
    #82
    Hali!
    Még 5 szomszéd kéne :)
    26os szintü vagyok már :)
    Nevem: Ékszerteknős
    Köszi
  • DIESEL DOG #81
    Szomszédokat keresek, nevem BajszosHuszár

    Köszönöm annak aki felvesz... :)
  • Janoooo
    #80
    Hali!
    Ismerősöket keresek.
    Nevem: Ékszerteknős
    22es szintü vagyok.
    Légyszi vegyetek fel.
    Köszi.
  • Maximus4
    #79
    Szerintem hasonló lesz mint a szédült szántó.Bár semmi info nincs róla.
  • DIESEL DOG #78
    Úgy néz ki hogy lesz egy kis újdonság a Farmerama-ban, mégpedig a "Kerge Kert"... valaki tud valamit erről?
  • Maximus4
    #77
    Szia!

    Szerintem szenzációs játék:)Próbáld ki még shakes & fidget-et is
  • DIESEL DOG #76
    Sziasztok! 3 napja regisztráltam erre a játékra, és nem bántam meg, nagyon jó időtöltés, jó szórakozás... :)

    Jelenleg 7-ik szinten vagyok...

  • ChaosTeam
    #75
    Csak az XXL-es ól kerül vissza, a többi "törlődik" és újra meg kell majd venned.
  • gettobuxa
    #74
    ha lebontom az ólamat, akkor az eltűnik végleg? vagy csak bekerül oldalra, az eszköztáramba? szeretném teljesen átalakítani a farmomat, de nincs szabad kockám, h pakolászhassak, túl sok pénzt meg nem akarok költeni..
  • gettobuxa
    #73
    megnyertem a főnyereményt :)

    kicsit gáz, hogy 3-400 pénzeket is lehet nyerni, a főnyeremény meg egy 250 petákos víztartály :D
  • Maximus4
    #72
    Elvileg be lehet majd.A műhely mellett szerintem még csinálnak valamit,lehet,hogy ott lesz.
  • fadel
    #71
    Még nem lehet a focipálya darabjait beváltani?Valaha belehet?
  • ChaosTeam
    #70
    Ezt elhiszem... Ahol én vagyok Admin ott is így van sajnos.. Se az email címhez nem tudok nyúlni, a jelszót meg nem is látja senki.. így az "oldalaimon" is ez van, ha valakinek ellopják az accát, az elbúcsúzhat tőle....
  • Maximus4
    #69
    Nagyon nem értek hozzá,de valahol tuti,hogy "tárolják" az email címeket.De,hogy ez ügyben kinek kellene írni azt sajna nem tudom.Ha az adminok sem tudnak segíteni akkor nagyon nincs mit tenni,sajnálom:(
  • rozsi83
    #68
    Ezt írták többet között:
    Mivel a másik fiókhoz tartozó összes adatot megváltoztatták nem tudunk mit tenni. Mivel hiába küldök ki jelszó emlékeztetőt, az ő címére fog kimenni. Hiába változtatok adatot, neki kell jóváhagyni.
    Visszaszerezni az adatokkal lehet, az adatok az ő email címére mennek ki. Az admin nem fér hozzá a felhasználó email címéhez,tehát nem tudja az adatait.

    Ezt elhiszitek?
  • rozsi83
    #67
    Az egyik moderátor is írt a levelemre, mert továbbították neki szerintem, de nem akarnak segíteni, mert állítólag nem tudnak mit tenni.

    valaki!!!
  • gettobuxa
    #66
    farmarany ingyen
  • Maximus4
    #65
    Próbálj meg a fórumon keresni egy moderátort és írni neki egy privátot,hátha tud segíteni.
  • rozsi83
    #64
    Sziasztok!
    Tud nekem valaki segíteni, hogy hogyan szerezzem vissza a kislányom farmját?
    Egyik nap este már nem tudtam belépni, úgy néz ki valaki feltörte, és átírta magának. A support nem segít, mivel már az ő e-mail címe van beírva.
  • hagyma20
    #63
    nektek megnyissa a fórumot?
    mert nekem nem!
  • gettobuxa
    #62
    ez engem is érdekelne, szólj, ha megtaláltad a fórumon :)

    jók az új cuccok, csak épp farmarany kéne hozzájuk... vagy ha 2 évig folyton csak vetek-aratok, lehet összejönnek az eszközök vmi fejlesztésre...
  • Maximus4
    #61
    Elkészült a műhely,baromi jó dolgok vannak benne:)
  • Maximus4
    #60
    Olvasd el a játék fórumát,ott le van írva valahol.
  • MiB
    #59
    Sziasztok!

    Hogy lehet ingyen farmaranyat szerezni?
  • fadel
    #58
    Igen,azt láttam.Köszi az infót.