23542



EventismertetőkHivatalos hírdetményekEvent kalendáriumVáltozások,újításokEnciklopédia


Naptár
  • fincsika
    #137

    Az jó:)én azt hittem csak ma lesz érvényes
  • Maximus4
    #136
    Jut eszembe,a kódot bármikor föl lehet használni 1 hétig,úgyhogy mindegy mikor kapjuk meg:)
  • HoReSz1975
    #135
    el is szállt megint
  • HoReSz1975
    #134
    csoda visszatért a fórum, olvasom is, hogy mi a francot írtak
  • HoReSz1975
    #133
    nem irigyellek, de én jobban szeretem az éjszakás műszakot, mint a délelöttös műszakot, ez a korán kelés nem nagyon kellemes
  • Maximus4
    #132
    Jó neked.Én most megyek este 6-ra:(
  • HoReSz1975
    #131
    én is éjszakás voltam a héten, de én csütörtök reggel végeztem, de vasárnap kezdtem
  • Maximus4
    #130
    Az szerintem is baromság lenne,bár nekem most jól jönne,mert reggel 6-ig dolgozom,úgyhogy ki tudnám használni:)
  • HoReSz1975
    #129
    ma 16h elmúlt már és semmit nem kaptam még sajnos , de remélem tényleg megkapjuk és nem éjszakára
  • Maximus4
    #128
    Ez van most a fórumon:

    "A kódot ma 15:00kor fogjuk megadni, ezután a hírekbe, az ajándékkód helyére kell beírnotok."
  • HoReSz1975
    #127
    Egyszerű a válasz 15h -ra igérték a kódokat amivel aktíválhattuk volna az arató vető és állatgondozó vackokat, szerinted kapott valaki kódot, már elmúlt 15h és sehol semmi. Gondolom meg akarják kimélni magukat a beírogatástól
  • misiapa
    #126
    A hivatalos fórum persze most sem megy.
    Nem értem mit tökölnek vele állandóan.
    Ez a fórum miért megy állandóan?! Meg az összes többi weblap.
  • misiapa
    #125
    Juhhéééé!
  • HoReSz1975
    #124
    Egy kis ajándék
    Üdv Gazdák,

    Holnap, azaz 2010. szeptember 24.-én 15 óra körül minden felhasználó kapni fog egy ajándékkódot, amit felhasználva 8 órányi arató-, és vetőgépet, illetve állatgondozóhoz fog jutni. Ez a kód egyszer használható és egy hétig lesz érvényben.

    Szintén 24.-én újabb dísztárgyak kerülnek be a gazdaboltba, melyek 19., illetve 29. szinttől kezdve lesznek elérhetőek.

    Továbbá hétfőn, azaz 2010. szeptember 27.-én különleges ajándéknapot tartunk. Ezen a napon nem a megszokott 24 óránként tudsz ajándékokat küldeni, hanem 8 óránként. Így aznap háromszor annyi meglepetést tudsz okozni a barátaidnak.

    Bízunk abban, hogy egy kis megnyugvást fog hozni ez a pár apróság az elmúlt napok kellemetlenségei után.

    A Farmerama csapata
  • Maximus4
    #123
    Ki tudod rakni,mint a többi ajándékot és 10-szer kapsz érte 7tp-t.

    15 órától számítva mindenki kap ajándékot.Ezt is idézem:

    "Holnap, azaz 2010. szeptember 24.-én 15 óra körül minden felhasználó kapni fog egy ajándékkódot, amit felhasználva 8 órányi arató-, és vetőgépet, illetve állatgondozóhoz fog jutni. Ez a kód egyszer használható és egy hétig lesz érvényben."

    "Szintén 24.-én újabb dísztárgyak kerülnek be a gazdaboltba, melyek 19., illetve 29. szinttől kezdve lesznek elérhetőek."

    "Továbbá hétfőn, azaz 2010. szeptember 27.-én különleges ajándéknapot tartunk. Ezen a napon nem a megszokott 24 óránként tudsz ajándékokat küldeni, hanem 8 óránként. Így aznap háromszor annyi meglepetést tudsz okozni a barátaidnak."
  • misiapa
    #122
    Milyen buli?
  • misiapa
    #121
    A hivatalos fórum sosem megy.
    Mi a francnak szarakodnak vele állandóan.
    Nem tudja valaki mit tudok kezdeni az ajándékba kapott pereccel?
  • Maximus4
    #120
    Nem tudom ki olvasta ki nem,de kiderült,hogy miért lettek "átalakítva" a kis gyógynövénykertes ajándékok.Idézem:
    "Sokan ezt kihasználták, szinte csak dísztárgyakból származó "jövedelemre" tettek szert. Ez nem helyes. Ez a legfőbb oka annak, hogy ezt a változtatást bevezettük."

    Ez egy kicsit nevetséges.Ennyi erővel akár a barkácscuccokat is beszabályozhatnák vagy bármit.

    De nem baj,ma 15 órától buli lesz 8 órán keresztül:)
  • Maximus4
    #119
    Nem is tudom,hogy ez meg lesz-e ma:P

  • Maximus4
    #118
    Ja,a fene egye meg!321 tp kellene a következő szinthez:D
  • DIESEL DOG #117
    Ez viszont igaz, most jelenleg is karbantartás van... :)
  • Maximus4
    #116
    Viszont kétségtelenül mellettük szól,hogy legalább foglalkoznak a játékkal és rengeteg fejlesztés és frissítés van sok más böngészős játékokkal szemben.
  • DIESEL DOG #115
    Nekem a kerge kertben van egy kis pad, mellette két fenyőfával és slussz.
    Van a virágos taliga, ami óránként 7 csp-t ad, azt azt hiszem ki lehet helyezni a kerge kertbe, bár nekem ott van a sima farmon, azon csodálkozom hogy a kis taliga nem tűnik el, és még mindig 7 csp-t ad...
    Abban meg maximálisan egyet értek hogy baklóvést követtek el ezzel az új szabályozással... :(
  • Maximus4
    #114
    Jó ezt vágom,de költeni tuti nem fogok rá és amit eddig odaraktam azok a kis bokrok meg az állatok amiket ajándékba kaptam.Erre kiderül,hogy már ezeknek sincs sok értelme.
    Ez egy elég komoly baklövés volt szerintem a részükről,hogy így csinálták meg.
  • DIESEL DOG #113
    A kerge kertnek igazából haszna a legkevesebb, csupán annyira jó, hogy különféle dekorációs elemeket helyezzen el rajta az ember, amelyeknek túlnyomó része egyébként is FA-ba kerül nem CSP-be...
    Az már csak mellékes hogy a kerge kertnek is több szintje van, amelyek feloldása CSP-be kerül ugyancsak...

    Kerge kert szintjei:

    1. szint - a 25. szint elérésével automatikusan megnyílik
    2. szint: 8.000 csp
    3. szint: 20.000 csp
    4. szint: 35.000 csp
    5. szint: 65.000 csp

  • Maximus4
    #112
    Ez tényleg elég nagy baromság.Akkor mi értelme van a kerge kertnek?
  • DIESEL DOG #111

    Az újitások után most már úgy néz ki ezek az érvényesek...

  • DIESEL DOG #110
    Sőt ahogy látom az új "rendszer" szerint ezeket az ajándékba kapott dolgokat mint pl. gyógynövénykert, málnabokor, stb, ezeket mind 10-szer lehet felhasználni, majd ha lejárt eltűnnek, ergo ezzel sok játékossal kiszúrtak szvsz, mert ezekből a kis dolgokból sok-sok csp-t lehetett összeszedni...

    Ez igy nem kóser... :/
  • Golyo69
    #109
    eddig is adott mind kettőt....csak gyógynövénkert pl 10 et....
  • Maximus4
    #108
    Igen,de most már ad tp-t is.
  • J i GS a W
    #107
    Hali! pls vegyetek fel név:wns* a szédült szántó miatt kell köszi
  • DIESEL DOG #106
    Volna egy kérdésem... feltűnt-e még valakinek az hogy mostmár a gyógynövénykert csak 4 csp-t ad, a málnabokor 3-at, a kis tyúk pedig mostmár 1 csp helyett 2 tp-t ad?

    Szvsz nekem ez a változtatás nagyon nem tetszik... :/
  • oneal1
    #105
    .Szato.

    Vegyétek szomszédnak:)
    17-es
  • DIESEL DOG #104
    Áhh, nem sikerült végigcsinálni... sebaj... :D
  • Maximus4
    #103
    Jól látom a cukornádas küldi végét te is bebuktad?:P
  • DIESEL DOG #102
    Nálam ilyen a felállás:

    Rendes farm
    Szédült szántó
    Kerge kert
  • Picar77
    #101
    ték :P
  • Maximus4
    #100
    Itt elolvashatod részletesen mire jó a kerge kert.


    TÉK
  • Maximus4
    #99
    Nem vesztesz vele semmit.
  • Picar77
    #98
    jah akkor tárgytalan :D
    de köszi ^^