23542



EventismertetőkHivatalos hírdetményekEvent kalendáriumVáltozások,újításokEnciklopédia


Naptár
  • szjuca
    #177
    Köszi a tippet.

    Lett 2 új szomszédom! :-)
  • Ironman2
    #176
    Én egy nap alatt megtaláltam a 12 szomszédot.Tök egyszerü módszerrel, mindegyik hálálkodott nekem,és megköszönték hogy jelöltem őket.A termék eladásánál ott vannak a nevek,és találomra jelölgettem.Nagyon sok ember már tele volt,de sikerült találnom magamnak 12 olyat akinek még volt szabad helye.
  • DIESEL DOG #175
    Matula bát hagyd nyitva mialatt a feladatot csinálod, mert csak igy fog tovább lépni a következőre. Egy idő után úgy is abba hagyja az oktatást... :)
  • DIESEL DOG #174
    Jó ötlet!
  • Maximus4
    #173
    Lehet,hogy csinálok egy F.A.Q.-ot ide a topikba.
  • szjuca
    #172
    Okéoké, ne félj, nem harap a néni.
  • Maximus4
    #171
    Én már nem merek semmit mondani:P
    De szerintem addig megy csak.
  • szjuca
    #170
    Matula bá meddig oszt eszet? 17. feladatnál megakadt a lemezjátszó.
  • Maximus4
    #169
    Akkor nem szóltam,bocsi.
  • szjuca
    #168
    Nekem van most is 5 szomszédom.

  • Maximus4
    #167
    Tudtommal csak 17-es szintől lehet jelölgetni.
  • szjuca
    #166
    Sziasztok!
    zászlósúrnő néven én is játszok, van még szomszédhelyem, jelöljetek, ha gondoljátok.
    Nemrégen kezdtem, 5. szinten vagyok.

  • zsozsizsá
    #165
    Barátnőmet is felvehetitek ő is most kezdte :)
    Név: cukor0411
  • zsozsizsá
    #164
    Moskt kezdtem a gamet, nem rossz leköti az embert!
    Pár nap alatt elértem a 9. szintet, csak az a baj h az elején elszórtam az aranyamat:S vajon mire.....igen Kerekkerésre:)
    Szóval így elég nehéz fejleszteni a dolgokat...,de ugye lehet venni 500hufér, 50 aranyat ha igaz akkor megéri sztem!
    Még 7 szint kell h elérjem a szédűlt szántót és kevés szomszédom van,aki úgy gondolja vegyen fel napi szinten játszok vele pár órát szal mennek az ajándékok;)
    Név: PeeT0725
  • Maximus4
    #163
    A sörösből én az elsőt csináltam csak meg,azóta csak ültetek és veszem a piacon a komlót és eladom jó pénzért:)

    köszi,de ezt már elég rég csináltam:)
  • DIESEL DOG #162
    Én most inkább babozok, meg narancsozok, nincsen kedvem tovább csinálni a küldetést... :D

    egyébként jóféle az új logód! ^^

    #160: Nincs mit... :)
  • Maximus4
    #161
    Csináljátok csak,én meg jól megszedem magam a komlóból:P
  • Devy0921
    #160
    Köszönöm a magyarázatot. Azt hittem az a kis pereces ház még másra is jó. =)
  • DIESEL DOG #159
    Gazdakörbe tekints be, de előbb menj be a városba.

    Van egy "Sörfesztivál" névre keresztelt küldetés, első körben szállitanod kell 500 egységnyi búzát meg 800 egységnyi komlót, majd ha ezt teljesitetted akkor jutalmul kapsz 400 tapasztalat pontot, 450 csengőpengőt, és 1db kis söröskorsót. Tovább nem tudom magyarázni mert még nem sikerült tovább vinnem ezt a küldetést.
    Ja annyi hogy az árut pajtából fogadják el tehát nem olyan mint az "Éttermi megrendelés" hogy csak friss terméket fogad el amit elvetsz majd aratáskor nem a pajtába kerül hanem közvetlen az "étterembe"...
  • Devy0921
    #158
    Hali,

    A sörfesztivál amúgy mire jó? Mit ad?

    Előre is köszi.
  • koszta66
    #157
    Sziasztok!

    Sajnos a minap két szomszédomnak is nyoma veszett (sőt, törölték magukat a játékból, mivel teljesen eltűntek), így most aktív szomszédokat keresek. 44-es szintű vagyok.

    A játékban nevem: koszta6
  • Ironman2
    #156
    Köszönjük,de lekéstél egy kicsit
  • HoReSz1975
    #155
    "Üdv Gazdák,

    Holnap, azaz 2010. szeptember 24.-én 15 óra körül minden felhasználó kapni fog egy ajándékkódot, amit felhasználva 8 órányi arató-, és vetőgépet, illetve állatgondozóhoz fog jutni. Ez a kód egyszer használható és egy hétig lesz érvényben.

    Szintén 24.-én újabb dísztárgyak kerülnek be a gazdaboltba, melyek 19., illetve 29. szinttől kezdve lesznek elérhetőek.

    Továbbá hétfőn, azaz 2010. szeptember 27.-én különleges ajándéknapot tartunk. Ezen a napon nem a megszokott 24 óránként tudsz ajándékokat küldeni, hanem 8 óránként. Így aznap háromszor annyi meglepetést tudsz okozni a barátaidnak.

    Bízunk abban, hogy egy kis megnyugvást fog hozni ez a pár apróság az elmúlt napok kellemetlenségei után.

    A Farmerama csapata"
  • Maximus4
    #154
    És ne felejtsétek el,hogy ma 8 óránként lehet ajándékot küldeni a szomszédoknak!
  • Maximus4
    #153
    Nem lehet,pedig az baromi jó lenne.
  • misiapa
    #152
    A rendes farmról nem lehet dolgokat a szédült szántóra?
    Gyanítom, hogy nem, mert nem sikerül, de hátha valamit rosszul csinálok.
  • Maximus4
    #151
    Sajnos nem megy.Ha jól tudom október 4. tart.
  • ChaosTeam
    #150
    Nektek se megy már napok óta a játék fóruma?

    Nekem ezt írja ki: "The server is too busy at the moment. Please try again later."

    Nem tudom miért... valaki tudja ez a mostani sörfesztiválos dolog meddig tart?
  • Maximus4
    #149
    Nem rossz csapat ez,tuti,hogy lesz kompenzáció,csak az a baj,hogy ebből az utóbbi időben már volt elég:(
  • misiapa
    #148
    Az egy dolog, hogy a második küldetésemet bukom be, de az, hogy ajándékba adnak 8 óra aratót és nem hagyják az embert játszani, az gusztustalan.
    Mondjuk én nem váltottam be a kódot, de biztos sokan tették.
    Ezt fejlesztéssel nem lehet megmagyarázni. Minden weblapot fejlesztenek, de ilyen sehol nincs.
  • Maximus4
    #147
    Régebben sokkal stabilabb volt,nem volt ennyi kimaradás.
  • DIESEL DOG #146
    Nyugi maga a játék honlapja nálam sem megy ismét, kezdem unni...
  • misiapa
    #145
    ÁÁÁÁÁ
    Megint nem megy.
    Egy hete játszom, de kb 30%-ban nem volt elérhető a honlap.
    Ez mindig így volt, vagy csak belenyúltam a tutiba?
  • Maximus4
    #144
    Most már nekem is:)
  • HoReSz1975
    #143
    nekem megy
  • Maximus4
    #142
    Nesztek 8 órás ajándék,be sem tudok lépni
  • Maximus4
    #141
  • Culram #140
    Húú, köszi.
  • HoReSz1975
    #139
    Megérkezett:

    Sziasztok,
    sajnos kicsit csúszunk a kód megadásával, mivel a fórummal problémák voltak.

    A kód tehát a következő:

    <span class="bb-style-bold"><span style="color:red">pleaseforgiveme</span></span>

    Ezt a kódot minden játékos egyszer használhatja. A kódot a játéktér bal felső részében található "Hírek" menüpontra lehet megadni, ha az ajándékkód ikonra kattintotok:



    Írjátok be a megfelelő mezőbe a kódot, majd kattintsatok a "Küldés" gombra. A sikeres kód megadásának esetén az alábbi kép fog megjelenni:



    Jó szórakozást kívánunk az ajándékokhoz!

    A Farmerama csapata
  • Maximus4
    #138
    Nem,hála istennek:)