23542



EventismertetőkHivatalos hírdetményekEvent kalendáriumVáltozások,újításokEnciklopédia


Naptár
  • Ironman2
    #337
    Hehe,ez a halloweenes megoldás tetszik
  • szjuca
    #336
    33 szintű verebélyigergő szorgos gazda 3 szomszédot keres.
  • Maximus4
    #335
    Tényleg baromi kevés tp-t ad,elég rendesen elcseszték.Remélem,ha a 17 szomszédból valaki lelép nem tűnik el egy darab a szédültből,mert akkor agybajt kapok!
  • Ironman2
    #334
    Kár volt nekik belepiszkálni.Elég lett volna az a 12 szomszéd.Nekem van 64-es,és 56-os és sok 40-es szintü szomszédom.Idáig jól termelték a lóvét,de igy nagyon szar lett az egész.
  • Maximus4
    #333
    Valakinél pedig a tápok tűnnek el,szóval nem tudom mi történt,de baromi sok a bug:(
  • Ironman2
    #332
    Tegnap nekem is a küldetésnél eltüntek a növények a letárból,igy nem tudtam befejezni a küldetést időre
  • Maximus4
    #331
    Szia!
    Ez is egy hiba,amit majd orvosolnak.

    A játékon belül a bal felső sarokban rányomsz a hírek-re,aztán pedig jobb oldalon a vonalkódra.
  • Shila9
    #330
    SZia!

    És hova kell írni azt a kódot?
    Nálam a szédült szántó van most a rendes farm helyén is és a kerge kert is félig kert, és félig szántó.:)
  • Maximus4
    #329
    Jelen pillanatban hibák sokasága van a játékban,de folyamatosan javítják őket.Van akinél a szédült szántóról eltűnt minden,nem lehet felvenni szomszédot,hiába kattintasz a meghívásra,stb.
    Csak azt nem tudom,így,hogy fog elindulni ma éjfélkor a halloween móka,ha ennyi a hiba!
  • Culram #328
    Miért van az ha használom az aratógépet kevesebb cucc jön ki a földből (szög, tégla, cserép, stb.) vagy egyáltalán nem jön ki semmi????
  • Culram #327
    Hozzám még 3 szomszéd jöhet. 48-vagyok.
    Culram
  • Maximus4
    #326
    "Szomszédok...

    Ahogy láthattátok, 6 szomszéddal bővült a lehetőségetek, amiből valami rejtélyes oknál fogva az egyik saját magatok vagytok, kék háttérrel. Ennek örüljünk, 5 újabb szomszédot tudunk meghívni.

    Szomszédok után kapható tapasztalatpontok...

    Valamilyen, egyelőre rejtélyes okból csökkent a szomszédok után kapható tapasztalatpontok mennyisége. Amint bővebb információnk lesz ezzel kapcsolatban, tájékoztatni fogunk titeket.

    sorryfordowntime

    Ha ezt a kódot beírjátok, 4 órán keresztül aktív lesz az aratógép, vetőgép és állatgondozó.
    A kódot várhatóan szerdáig lehet aktiválni, minden felhasználó egyszer használhatja."
  • Picar77
    #325
    hozzám is lehet jönni 38 vagyok
    név: Neji_
  • Krezga
    #324
    Jöhet hozzám is még szomszéd

    Krezga néven felvehettek.
  • Shila9
    #323
    Az hogy lehet, hogy az egyik szomszédom helyén az én nevem van és kék színű a háttér?
  • Tatyla
    #322
    van két helyem vegyetek fel szomszédnak

    Tatyla néven vagyok ott is!
  • Maximus4
    #321
    Szerintem semmi köze ahhoz,hogy kibővítetted-e vagy sem,most már így fogja adni a tp-t a szintlépések után.De ne legyen igazam.
    Amúgy nekem is volt ma egy 50 akárhányas szintlépőm és 875 kaptam:(
  • HoReSz1975
    #320
    Írj rám, ha jelölni akarsz majd, mert tele vagyok, de tudok szanálni...
  • HoReSz1975
    #319
    Lehet kár volt kibővíteni ezt a szomszédságot, még harmad anyit sem kapok amennyit kaptam ezelött egy 60 -as szintnél. 3000 felett adott, most meg 8-900 -at
  • Maximus4
    #318
    Ha meg lesz még holnap is az egyik akkor felveszlek,mert nálam lehet,hogy gáz lesz valakivel:(
  • szjuca
    #317
    Hi!
    2 szomszédot keresek, 32. szinten naponta szorgoskodok.
    :-)zászlósúrnő
  • HoReSz1975
    #316
    Van még 2 helyem 60 - 70 szint felett jelölhettek
  • Maximus4
    #315
    65,de már tárgytalan,megtaláltak sokan:)
  • HoReSz1975
    #314
    hányas szinten vagy
  • HoReSz1975
    #313
    ami itt is
  • Maximus4
    #312
    És mi a neved?
  • HoReSz1975
    #311
    60 szintű vagyok, ma lépek 61 -re, szivesen felvennék 60-70 körüli játékosokat, akik minden nap fent vannak és aktívan játszanak
  • Golyo69
    #310
    felvettelek
  • HoReSz1975
    #309
    van itt 70, vagy -e feletti szintű játékos
  • balazs014
    #308
    Üdv. Mivel 18-ra nőtt a szomszédok száma,ezért még pár szomszédnak vissza tudnék igazolni.
    Név: spin270 Szint:34
  • Maximus4
    #307
    Van még szabad helyed?
  • Janoooo
    #306
    Elfogytak a szomszéd helyek.
    Köszönöm. :)
  • oneal1
    #305
    én is keresek új szomszédokat:
    .Totocska.
    55ös vagyok és 35-40es szint körüliek vegyenek fel bártan:)
  • Janoooo
    #304
    Hali!
    Most hogy már 18 szomszéd lehet, megint van 4 kiadó szomszéd helyem :)
    51es szintü vagyok.
    Nevem: Ékszerteknős
    Légyszi vegyetek fel szomszédnak.
    Köszi.
  • Maximus4
    #303
    Elküldtem neked is az email címet!
  • kocsisedit
    #302
    Sziasztok! Nekem szintén a közösségiportállal van gondom.Szeretném ha segitene valaki.Köszönöm
  • megas
    #301
    Köszönöm szépen, remélem lesz rá megoldás.
  • Maximus4
    #300
    Küldök neked pm-be egy email címet,oda írj és tuti segítenek!
  • megas
    #299
    Üdv.
    Az egyik közösségi portálon felvettem a Farmerama-t alkalmazásként, és szeretném a további játékok folyamán kihagyni a köz.portált. Kérdésem a következő lenne: miként tudok a játék oldalán belépni a jelenlegi felhasználó nevemmel, mert a köz.portálon nem kért jelszót, s ezáltal csak a felh.nevemet és az ID-t tudom. Köszönöm előre is a segítséget.
  • Maximus4
    #298
    Én meg,lassan nekikezdek egy új farmnak is:)