23542



EventismertetőkHivatalos hírdetményekEvent kalendáriumVáltozások,újításokEnciklopédia


Naptár
  • Ironman2
    #537
    Most meg a leültetett répák tüntek el,és 2-szer kiirta hogy hiba lépett fel.Valami zür van náluk.
  • Ironman2
    #536
    Fasza mi? 180 répa csak úgy eltünt a raktárból,mikor gyorsan ültetni akartam.
  • Maximus4
    #535
    Az teljesen mindegy.Minden feladatnál így kell megcsinálni.
    Én most csinálom az 56 tehenet.Van 28 ólam és 1 perc múlva beérnek.Ha meg van,elindítom,betakarítom és lesz 13 órám,hogy "megérjenek" újra,ami víz nélkül annyi,mint a küldetés ideje:)
  • Ironman2
    #534
    Már a 8.szintnél vagyok.200 zeller,200 répa,100 saláta a feladat,majdnem 2 óra van rá.
  • Ironman2
    #533
    Az éttermi megrendelésnél,bocs!
  • Maximus4
    #532
    Ne is akkor indítsd el,hanem közvetlen betakarítás előtt,amikor már megért!És ez nem csalás!
  • Ironman2
    #531
    A mezőgazdasági kiállitás feladatnál akkor inditom el a startot,mikor már majdnem beérik a zöldség,az nem minősül csalásnak,nem? Nehezebb szinten nem is baj szerintem.
  • Maximus4
    #530
    Nem 2 nap volt,hanem 4:)
  • Zero07
    #529
    de 2 nap alatt hogy? hisz még a kísértet is ha még szupertrágyát is kap 3 óra de 2 nap alatt jó ha az megvan a denevérbarélanghoz
  • Maximus4
    #528
    Ja ezt nem írtad:)Mindegy,mert eladni nem tudod!
    Denevérbarlangot?Simán,akinek sok ideje van játszani annak nem volt nehéz:)
    Én is összeszedtem 2 félét:)
  • Zero07
    #527
    amit a pajtában az egyébnél -,- am halloweenkor hogy tudtak egyesek denevérbarlangot szerezni?
  • Maximus4
    #526
    Szerintem te arra gondolsz amit a műhelybe mutat számot.Az nem az értéke.
    A / jel előtt van az,hogy neked mennyi van,mögötte pedig,hogy mennyi kell még!
  • Zero07
    #525
    a kalapácsot meg ilyesmit ellehet vhol adni, csak mert mutat rá értéket, hogy 13?
  • Maximus4
    #524
    Nem rossz,bár én sosem számolgatok:)
    Most csinálom az 56 tehenes feladatot,úgyhogy sok termőföldem nincs.
  • szjuca
    #523
    Fúúúúúúú
  • szjuca
    #522
    Simaliba! :-)
  • Maximus4
    #521
    Ez nagyon jó,köszi:)

    Amúgy én is adom el sorba a műhelyes ólakból megtermelt cuccokat.2 nap alatt összeszedtem 100ezer csp.-t:)
  • szjuca
    #520
    Holdnaptár
  • szjuca
    #519
    Napok óta nem "jön" aranymakk.
    Először mint állat ömlöttek ki a földből, utána egyre kevésbé. Ez volt a mézesmadzag.
    Termeltem mint a hülye búzát, répát, akkor sem adott. Komolyabbaknál pedig elvétve. Most 7 makkom (arany :-)) van, de volt annyi eszem, hogy nem tettem bele a feladatba, mert biztos vagyok benne, hogy elbuknám, mert megszűnik a feladat.

    Zárójelben: vettem Farmaranyat, vettem belőle barkácsládát, van már tojástojóm 2, angórasimi 1, és 1 kecsketejüzem.
    ÉS a termények elég kapósak a piacon, kecsketejet pl. 50%-al magasabb áron tettem ki, el is vitték azonnal, mondjuk csak nekem volt ajánlatom.

    Figyeljetek oda erre, lehet gazdagodni!
  • szjuca
    #518
    Szia!
    Van amit ki tudsz törölni, vagyis visszateszed a cuccaid közé, és van, ami végleg elvész ha törlöd.

    Próbáld meg, rá fog kérdezni, hogy valóban törlöd-e, amikor végleg elveszik.
  • szjuca
    #517
    Sziasztok!
    Nagyon hasznos ez a topik, tényleg! Gyakran bújom a Fórumot, de ott ugyebár több témát át kell böngészni hasznos info után.

    Itt pedig minden ami lényeg: Tök jó, köszönöm.

  • Maximus4
    #516
    Szia!
    De igen,az enyém is ott van.
  • Shila9
    #515
    Sziasztok!

    A nagy tavamat meg egyéb díszeket nem lehet áttenni a kerge kertbe?
  • Rosszkutya
    #514
    Én szinte csak szögeket találok mindig:(
  • Maximus4
    #513
    Én is remélem,bár most nagyon megálltam a gyűjtésben:(
  • Krezga
    #512
    Remélem még lesz ilyen "sok makkot lehet találni" akció:)
  • Maximus4
    #511
    Üdv Gazdák,

    Az Őszi szüret november 16.-ig, az Arany makkok gazdaköri feladat, pedig november 20.-ig tart.
  • Maximus4
    #510
    Szerintem nincs rá esélyed.
    Persze attól is függ,mennyi ideig lesz.Ezek kellenek hozzá:

    koponyafa: 750db 2 óra
    sírkő: 1000db 4 óra
    kísértet: 1250db 6 óra
  • Zero07
    #509
    azt mennyire nehéz összegyűjteni? a bőregérhez a cuccost? 2 nap alatt napi 3 belépéssel lehetséges?
  • Maximus4
    #508
    Igaz,ezt elfelejtettem.Csak amilyen szerencsések itt az emberek a pörgetéssel....
  • Krezga
    #507
    Meg ki is lehet pörgetni^^
  • Rosszkutya
    #506
    Köszönöm a választ!
  • Maximus4
    #505
    Szia!
    Azt a halloween event alkalmával vehetsz csak és az termel neked.

    Figyeld a játékot,mert a héten lesz megint valamikor és ültess szorgalmasan olyan terményeket,amik a bőregérhez kellenek:)
  • Rosszkutya
    #504
    Sziasztok!Nekem az a gondom,hogy már vagy 5 vevő sorakozik nálam a házban bőregérért de nem tudom azt hol lehet kapni esetleg fejleszteni kell valamit?19.es szinten vagyok.
  • Ironman2
    #503
    Napokig én is csak vizet kaptam meg szupertrágyát,pedig jó lett volna a 200 százalékos TP is.
  • DIESEL DOG #502
    Hát nem tudom... tény hogy elég furán működik.
  • Maximus4
    #501
    Én nem használtam ma el,majd talán holnap jobb cuccok lesznek a keréken:)
  • Ironman2
    #500
    Nekem is 2-szer adott csp-t.Ez a kerék,nem is szerencsekerék.Olyan mint egy manipulált nyerőgép.
  • DIESEL DOG #499
    Kösz! :)
  • Maximus4
    #498
    Grat:P