Farmerama

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16928
Ezeket a csokiüvegeket megtarthatnák!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16927
Lángoshoz,meg minek paprika? Azt fokhagymával szeretem.D

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16926
A BP-tõl ez mindennapi nem?

We will never forget! WTC

#16925
Ezek megvannak huzatva.A csokiszirup a paprikára rak több tp-t.

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16924
<#bdead>Hallgatok mint a sír!

We will never forget! WTC

#16923
pssszt! még meghallják!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16922
<#taps> Gratula! De te nem pék vagy????

We will never forget! WTC

#16921
LOL! Azért megvan a csokoládészirup receptje!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16920
Jól van na csak vicc volt!

We will never forget! WTC

#16919
Nem vagyok cigány!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16918
Helló SZÍNESFÉM EMBER!😛

We will never forget! WTC

#16917
Vasember72 vagyok immár a játékban.Maxi ird át légyszi a nevemet a fejlécben.Köszi

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16916
Köszi a választ

#16915
eltérõ hírek vannak egyelõre...
pl. felröppenõként málnaszósz és/vagy kokárda+ültethetõként törökszegfû, más helyen viszont bazsarózsa-teáról beszélnek - szóval még bármi lehet

#16914
Sziasztok,az új növények kellenek a 2.fordulóba is?

grebber
#16913
Egyedül a BP látja értelmét mert hozzájuk dõl a lé!

Next PC upgrade: 2022

#16912
ennyi erõvel az egész játéknak mi értelme van? 😊

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

#16911
Köszi!

We will never forget! WTC

grebber
#16910
Nyugodj meg ott is vannak full értelmetlen szarok!

Next PC upgrade: 2022

#16909
csak a csillagok miatt érdemes bármit is csinálni, kirakható szarságokért kár belekezdeni. csillagokból azért sosem árt, nem hiszem, hogy bárkinek is fullon lenne az okosfája 😊

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

grebber
#16908
Nem igen!
Engem a receptek közül egyedül a répás cucc érdekelne hogy végre majd én tudjak csinálni. De nem látok rá esélyt hogy belátható idõn belül elérjem a 4. szintet a lekvárfõzõben 😞

Next PC upgrade: 2022

ToCsEk
#16907
a 2új recept sem érdekel? 😄 igaz kb semmire sem jók de akkor is 😄

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

grebber
#16906
Én sem csinálom kirakható szarokért felesleges már kb 1 éve nem fér ki semmi.
Inkább ültetek tököt és keresek pénzt vele azzal jobban járok!

Next PC upgrade: 2022

#16905
NaH 1 újabb küldetés,amit tuTTi,hogy nem csinálok meg! <#ejnye1><#ravasz1>

Ready Player One

#16904
nem, beváltját 5 tp és 5 csp-ért

#16903
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni , hogy a csokiöntet az event után is bentmarad a játékban?

We will never forget! WTC

#16902
Az érési idõt csökkenti 10%-kal.

SHADOWEYES7
#16901
sziasztok

a csokiöntet ágyúval mit tudunk elérni?

az arató gépnél van 3-ikként

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

#16900
Event elindult!

#16899
na mi újság?
sikerült?

#16898
Szia

Ha megvan a denevér tenyésztés lehetõséged, akkor ugyanott tudod tenyészteni, mint a többi tenyészthetõ állatokat ( tehén , juh , tyúk, nyúl).
Ehez viszont le kell raknod a tenyésztelepet (asszem így hívják).
http://hu.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?p=1954839#post1954839
Egy tenyésztéshez 4 állatot kell beadnod és 2 szupertápot.


Egy tippet adnék, csak akkor csináld a tenyésztést amikor Baby-Boom van.
http://hu.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=47295
Addig gyarapítsd az alapdenevért és keverjed a szupertápot.
Amikor jön az akció leraksz vagy 15 tenyésztelepet , megeszel egy Rózsszín zselét ( ez felezi az összes teleped tenyésztési idejét, 8 órán át tart a hatása).
Így tenyésztve 15 telepen kell 2 körhöz : 120 denevér és 60 szupertáp.
Ezután persze már fejlesztheted tovább is a kapott állatokat.


Szerintem erre gondolsz.
Remélem nem írtam valótlant, ha igen javítsatok.
#16897
igen
#16896
na tehát...
van denevérólad, a pajtában van denevéred elegendõ...

megszerezted a denevértenyésztés lehetõségét...

ha ez így van, akkor passzolom a kérdést

de biztos, hogy a denevértenyésztés lehetõségét szerezted meg???

#16895
van mindenem mar reg
#16894
denevéred van egyébként?
mert ha nincs denevérólad vagy nem vettél a piacon,akkor hiába keresed😊
a nincsbõl nem lehet valamit csinálni😊

#16893
a tenyesztesnel
#16892
hol?

#16891
nem jelenik meg ott a denever
#16890
hát fejbõl nem igazán tudom, mi az utolsó ott
de ha a denevértenyésztés lehetõsége az, akkor csak annyit kell csinálnod, hogy kiteszel egy tenyésztõ ólat,berakod a denevéreket, a tápokat és megvárod, míg elkészül az új denevér

#16889
a helloven eventnel az utolso
#16888
de micsodát??

#16887
Sziasztok a denever micsodat kivaltottam de nem
talalom sehol .

















Hol keressem?
#16886
Magyar hetek a farmokon


holnap kezdõdik

ToCsEk
#16885
kép

kép2

hát nem 10.én indul 😄 talán15.én de nincs dátum még

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

ToCsEk
#16884
Újra telihold - ismét itt az éjszakai horror event



2012.03.07. (szerda) 15:00-tól.

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Foxy0
#16883
jo néz ki am csinálhatnának mûhelyt a pávának meg a szamárnak

zmeor
#16882
Maxi 83 lettem.

Írd át légyszi, köszi

leszarom a konfigod...

#16881
Nincs még. Majd a kezdés után 3 nappal.

grebber
#16880
A magyar eventrõl magyarul van valami info?

Next PC upgrade: 2022

ToCsEk
#16879
soon


2012. március 6-án 10:00-tól 2012. március 7-én 11:00-ig

dupla sebességgel forog majd a malom.

Ez azt jelenti, hogy minden táp elkészítése fele annyi idõt vesz igénybe az adott idõszakban.


2012.március 6-án 00:01-tõl várhatóan 06:00-ig karbantartási munkák!




&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?