85
The First Templar
  • wedge31
    #85
    Sok a hasonlóság, ugyanugy kétfős coopra van kihegyezve ez is de a lényeg az én szempontomból, hogy lehet normálisan írányitani bill + egérrel is.
  • Shep
    #84
    Egyébként ez milyen ahhoz képest?
  • Shep
    #83
    Én nem azért írtam, hanem mert ilyen csapkodóból nekem ez most untig elég volt egy időre. Bár igazából tényleg nem volt egy nagy játék, ráadásul vége sincsen pedig főleg a történet miatt játszottam végig, mert érdekelt mi lesz Denz sorsa, hát nem derült ki :(
  • wedge31
    #82
    Az nekem se tetszett a konzolos írányitás miatt de ezt végigtolom mégegyszer.
  • ratgab
    #81
    A poén az, hogy épp tegnap vettem belőle egy eredeti példányt emlékek ide, emlékek oda!
  • Shep
    #80
    Hát nekem elég volt a Cursed Crusade is, bőven.
  • grebber
    #79
    "A magyarítás ma késő estére, vagy holnap délelőttre várható, remélem ma be tudom fejezni. Úgyhogy aki magyarul szeretne játszani már telepítheti a játékot"

    Nekem már rég fent van és azóta nem léptem benne 1 métert sem mióta meghallottam hogy lesz magyarítás!
  • hapi
    #78
    Igen ez a játék kb. a valaha írt legjobb harcrendszerrel bír. Bár lehet hogy az emlékek kicsit megszépítik.
  • grebber
    #77
    Ipon teszt 67%
  • ratgab
    #76
    Viszont figyelmeztetlek, hogy a grafika nem kicsit elavult (1998-as játék, ha jól emlékszem!)
  • ratgab
    #75
    Nincsenek! Karakterfejlődés annyiban kimerül, hogy életereje és "mannája" nő a karinak! Lehet benne fegyvereket felvenni max 3 lehet nálad, vannak pótionök is és egy hihetetlenül jó kis harcrendszer, csonkítással ellátva! Baromi jó kis játék! Nagyon komoly csapdák viszont vannak (beleesel instant death kategória)! Viszont nem lehet ész nélkül lerohanni az ellent mert ki tudnak keményen nyírni!
  • hapi
    #74
    egyáltalán nem buta az AI. Valamit elnéztél.
  • Reg5
    #73
    Ha nincsenek benne komoly RPG elemek akkor lehet megpróbálom.
  • Kongy
    #72
    Én akkor hagytam rá a játékot, mikor a csapattársam beakadt az egyik csapdába, amin nekem is 10 percig tartott átmennem. Coop nélkül esélytelen, a buta AI miatt....
  • ratgab
    #71
    Severance: Blade of Darkness? (Egyik kedvenc játékom!)
  • ratgab
    #70
    Jogos! Elírtam!
  • Reg5
    #69
    Ismerem, mondhatni egyik kedvencem :) De annak 2 részével együtt is csak 3-4 ilyen játék van, ezért mondtam.
  • dregnarr1 #68
    Mármint a *TEMPLE-t:P
  • ratgab
    #67
    Akkor ajánlom neked a Knights of the Templar-t is! Nem egy mostani játék, de baromi jó!
  • Reg5
    #66
    Mintha olyan sok középkori hack&slash lenne :) Nekem tetszik, van egy hangulata.
  • sparrow35
    #65
    De buta vagy ha nem tetszik minek szenvedsz vele...
  • ratgab
    #64
    * mármint 11 óra 15 perc!
  • ratgab
    #63
    11:15 perc lett a vége... jó volt, jól szórakoztam, de a végén az utolsó pálya már egy picit sok volt a jóból!
  • Novotsik
    #62
    végigszenvedtem mert nem tudok félbehagyni egy játékot muszáj végigtolni,de végén már olyan szintem a szétba.ott az idegesség h az nem igaz. kb 8 óra a játék összelopkodott szar. A ége úúúúú de jó lett akkorát csavarintott h el se hittem nem is számítottam volna ekkora befejezésre,nagyon jó. pfff
  • ratgab
    #61
    Nagyon kellemes kis játék ez! Én nagyon jól szórakozom! De pénzt nem nagyon ér... talán ha akciós lesz steamen 4-5 ejróért!
  • wedge31
    #60
    Teljesen korrekt az a 7 pont.
  • ratgab
    #59
    Én a ládák kajtatását kifejezetten élvezem! Elvagyok vele kisebb dózisokban én is! Szerintem már nem sok lehet hátra amúgy Swamp pályán vagyok! Tényleg ott sikerült megtalálni a kalózok kincsét, mert én a szobor fejtől nem tudok hova menni (hova kell amúgy?)
  • Prince23
    #58
    Nekem egyre jobban tetszik a game :) nem tudom miért. hangulatos sztem :) de így is 7 pont nálam. egyszerűen nem tudok 9 pontot adni rá XD
    vannak pontok amiken nem mehetünk el csak úgy.
  • Novotsik
    #57
    Örömmel telepítettem,de meg kell hagyni h egy ritka szar monoton játék ami még elment volna kb 5 évvel ezelőtt... unalmas nem is tudom milyen játék fajta. Borzasztóan unalmas mindig ugyan az történik a hangok pocsékak min6X kell belevágnom egy szaros katonába h az megdögöljön,csak a"boss" katonáknak van életcsíkjuk szerintem a többinek sem ártana. Egy ilyen játékot vegyél meg több mint 8 ezer forintért és ne warezold le,pont ezért warezolnak sokan mert sok a pocsék játék amiért bűn pénzt kiadni. Ritka szar egy játék,nincs benne semmit motiváció h tovább játszon vele az ember. 10/3
  • Nos
    #56
    Na tettem vele egy próbát.
    Nem mondanám, hogy nagyon gáz . . . elmegy.

    De annyit bőven nem ér, hogy ezzel töltsem el az időmet.
    Ha valakit el tud kapni a temlomos story, annak szerintem ezzel a graffal is jó lehet. De nagyon próbálkozni kell szerintem a beleéléssel . . .
    Én semmi motivációt nem éreztem amíg játszottam, szóval uninst.
  • Palinko
    #55

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Annyit még elárulok hogy bármelyik lehetőséget is válasszuk a végén az outro ugyanaz :S szóval kb 3-4 mondatban tér el a 2 befejezés :D
  • bgabor
    #54
    És te tudtad hogy a Halálos Iramban az a Titanic klónja? Ez tök nyilvánvaló, mert mindkettőben emberek vannak akik egymással társalognak miközben gépekben utaznak, és bizonyos szereplők verekednek és meg is halnak mindkettőben. Egyértelműen klón.
  • Palinko
    #53
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    8:50 alatt meglett.
    ha elpusztítod a grált, akkor arról beszél hogy rossz helyen kerestük eddig az erőt, mert az ott van az emberekben. akkor jön a lezáró videó ott mondja hogy a templomosokat feloszlatta a pápa, de mégis legendává váltak.
  • ratgab
    #52
    Szerintem is egész kellemes kis játék ez! Én egész jól szórakozom vele! Persze nem AAA kategóriás csak ilyen Indie szintű cucc, de annak viszont jó!
  • Palinko
    #51
    kardok sztem nem csak dísz mintha gyorsabb lenne az új, lehet nekem azért tűnik fel mert commanderből váltottam gladiatorra, vagy csak képzelődöm :D
  • wedge31
    #50
    Ez csak az én véleményem én semmi lényegi hasonlóságot nem látok a két játék között és az egész párhuzam szerintem nagyon eröltetett.
  • Prince23
    #49
    Mondjuk SG-n a hír cikkek közt is szerepel AC mód :D meg szinte mindenhol online :D

    azért annyira csak nem hülyék. Igaz nincs benne toronymászás, meg ugrás sem XD

    de van hasonlóság.
  • wedge31
    #48
    Ezt a AC hülyeséget valaki kitalálta és azt szajkózák, nincs semmi lényeges hasonlóság a két játék között, ennyi erövel egy tucat másik játékra is hasonlit.
  • Prince23
    #47
    Várj. Én már többször hittem azt hogy a végén vagyok, vagy 3x, de még sem :D Elég jól elnyúzták a játék hosszát am :D
  • Palinko
    #46
    mi van akkor ha megmented? sztem közeledek a végéhez akkor majd én elpusztítom és elmondom azt.