9
  • Vogel
    #9
    Eddig nem volt landing meg take off? :D Asszitem ennyire nem lehet primitív.
  • LezliS
    #8
    Nagyon jó ez a játék érdemes megvenni minden jó kívánok :)

    Mellesleg itt van ez cucc
    Sajtos Tészta (xXx) :)
  • dronkZero
    #7
    Uh, ez mekkora szar volt. Ellenségre ránézni, megvárni, míg befogja a rakéta, ellőni, és ezt elismételni 100000-szer, ennyi volt a játék.
    Korábban elképzelhetetlen mélységekbe esett a játékosok értelmi színvonala...
  • Skynet
    #6
    Egyrészt ACE combat eddigi összes része baromi szép graffal jött,még anno ps2-n is. Másrészt teljesen nyilvánvalóan azt koppintották,nem tudom miről beszélsz. Mindkettő arcade repülőgép lövölde,csak míg az ACE COMBAT-nak mindig van egy frankó sztorija,kemény ellenfelei,főellenfelei, addig ebben gyk csinálod a küldiket és itt kb ki is merült a játék - se egy jó sztori,se egy komoly főellenség,semmi.
  • tiburon26
    #5
    ace combatnak annyi köze van ehez mint lonak a turotortahoz.
    a grafika is szamit 2010-ben egy jatekban
  • wednes
    #4
    UBI és a kicsit összetettebb játékok? Áááá az kizárt. A cég már elkötelezte magát a faék egyszerű játékmenet mellett a legtöbb alkotásánál.
  • Zoliz
    #3
    Föllszállni meg le? Nekem eddig nagyon bejött, hogy bedobtak az akcióba és nem kellett a féklapokkal xarakodni.. Remélem nem cseszi el a Zubi!
  • Skynet
    #2
    Nagyban lekoppintották az ACE COMBAT sorozatot,csak a színvonal igencsak alatta van...Pc-n nincs ace combat,esetleg emulátorral ps2-ről,aki teheti inkább nyomja azt. Milliószór összetettebb átgondoltabb és hangulatosabb...
  • hitman08
    #1
    Nahát, jó hírek! Az első Hawx igencsak bejött, kíváncsi vagyok az újításokra.