127
MMORPG
  • Hurkans
    #87
    nekem odaadhatod ha nem kell:D
    örülnék neki
  • pxxl
    #86
    senkinek nem kell? jóvanakkor el is felejtem h mit írtam be jelszónak :D
  • Gubberx
    #85
    :(
  • pxxl
    #84
    nemkó
  • Gubberx
    #83
    adok érte egy kórájhét hüttő-t(réz hüttő)
  • pxxl
    #82
    na kinek mennyit ér meg a user/passom
  • Hegi90
    #81
    Ez a dota stílus bejövős lehet.

    Key kéne itt is :)
  • Midas
    #80
    nem igazan vagom hogy itemeket hogy lehet a karakteremre agatni valaki elmagyarazna koszi; marmint nem mikor belepsz harcolni hanem mikor az acounton aligatod.
  • pxxl
    #79
    meg sokadjára sem...so kthxbye :)
  • pxxl
    #78
    hát engem annyira nem fogott meg így elsőre :/
  • Probatbicol
    #77
    Az azért hülyeség, hogy ha menet közben kilépsz, akkor nem könyveli el vesztes csatának, csak ha bent maradsz végig és csak vote-tal adjátok fel. Így mindenki szökni fog a rosszul álló harcból...
  • Hurkans
    #76
    Hellosztok néztem videokat jónak tűnik de key az már nincs:S
    Én most LoL-ozok már jó ideje de azzal meg az a baj új map nincs azt unalom van-.-
    Ha valaki épp véletlen két kulcsot kapott/kapna egyet adhatna privibe vagy oldalt ahol van még mer nem találok sehol se:S
    Köszönöm előre is
  • Rowlend
    #75
    Legirritálóbb karakter az a nagy hajú kiscsaj.Rám dob valami ajándék csomagot ettől beszédülök utána meg egy skill és meghaltam.De Randy Rozz-al jó menni :)
  • Zomil
    #74
    Amugy irene claude-val tolom, nagyon durva dmg-et képes kiosztani és a healjének hála+néhány itemmel remekül tud tankolni is. :D
    Eddig csak azokkal a pisztolyos rohadékokkal gyült meg a bajom, mindenki mást viszonylag könnyen leverek.
  • Zomil
    #73
    Eddig nekem 6win 1loose az arányom :D
  • Tatyla
    #72
    én ehhez még nagyon n00b vagyok úgy el vertek engem eddig mint ha nem is csináltam volna semmit...
  • Zomil
    #71
    lol szereztem vmi kék tokent amit be lehetett váltani egy kék kesztyüre és set item :D
  • Zomil
    #70
    Pár gondolat a játékról: én spec. nagyon élvezem hozza a dota stilusu játékok hangulatát tps-ben keleti stilussal megfüszerezve. A meccsek is elég jók kb. 30perc egy meccs. Egyedül a lagg tudja nagyon elrontani a játékot, de mivel ez még cb igy belefér és amikor nincs lagg a meccsen akkor nagyon élvezhetö :)
    A karaterek elég változatosak, de azért remélem késöbb lesznek ujabbak is.
    Összességében mindenképp megér 1 probát.
  • Rowlend
    #69
    Na ennyi idő után veszem észre hogy lemaradt egy "nak" :D
  • Rowlend
    #68
    Jézusom több mint fél óráig tartott a meccs és a végén vesztettünk.És a legvégén a játék.Amúgy nem rossz csak elég nagy a lagg meg egy idő után már unalmas
  • RaSzTaH
    #67
    az a fail hogy én is elütöttem
  • Zomil
    #66
    jaj ne volt benne 2 elgépelés, tényleg nagyon nehéz értelmezni :D
  • pxxl
    #65
    eddig 2x nyert, és 52. :D
  • RaSzTaH
    #64
    msot magyarul?:D
  • Zomil
    #63
    Nekem eddig 2 göyztes meccs és rankong 52 :D
  • pxxl
    #62
    xD
  • Probatbicol
    #61
    Elég korán kapcsolódhattam be a meccsekbe, első meccset megnyertük, ranking: 16, mondom ok és ez mit jelent? Aztán mentem mégegyet, azt elbuktuk, ranking: 1476, ja mondom hoppá :)
  • pxxl
    #60
    ez nem kérdés...
  • Gubberx
    #59
    irigy vagy :D
  • pxxl
    #58
    jó, de én nem nyomatom a videjókat tecsőre :D
  • Gubberx
    #57
    fúhádé csak kórájhéttel menő :P
  • Probatbicol
    #56
    Na én is kipróbáltam, elég szórakoztatónak néz ki. A tutorialt megcsináltam és mentem egy meccset a novice pályán, szerencsére nyertünk :).
    Egyelőre nem nagyon vágom a dolgokat, a skilleket találomra hajigáltam be, Nosferatuval és a pisztolyos csókával mentem.
  • pxxl
    #55
    hát még csak béta, remélem h jobb lez, most elég homály, meg élsimítás is hiányzik nagyon. na majd este megnézem fúhádéban :D
  • Zomil
    #54
    ugy néz most még csak ez a fullos :(
    de még lehet, h javitanak rajta, amugy meg menet közben nem olyan csunya ez :)
  • Gubberx
    #53
    jó az :D dota-ból engem ugyis mindíg vote kickelnek 5 perc után :D
  • Zomil
    #52
    javitok ez totál dota/hon/lol itt is creep-ek vannak és tornyokat kell lerombolni :)
  • pxxl
    #51
    toljál egy fullos képet plz :D
  • Zomil
    #50
    options menüben még nem jártam, de annyira nem ronda ez :)
  • Zomil
    #49
    LOL, ez kb. egy az egyben egy nézd a hátam dota, csak nem a szokásos mapon ahol mennek a creep-ek elöre, hanem pontokat kell elfoglalni, elég érdekes koncepcio. Bár még mindig a traininget csinálom :D
  • pxxl
    #48
    ugye ez nem full graf?