127
MMORPG
  • Hikaru
    #127
    Kipróbáltam, defensnél ugye ez nem éppen látszik, de pl attack speednél össze adja az értékeket. Ez alapján felnyomtam a defenset, és hát igazából nem számottevő, mert velem azonos karakterrel akadtam össze, úgy hogy rajtam 4x50-es def van, de semmit sem jelentett... vagy a játék nagyon bugos még, vagy nem tudom.
  • Hikaru
    #126
    1 kérdés: ha többször megveszek egy bizonyos statot növelő basic itemet, akkor annyival lesz nagyobb az adott stat?
  • Hikaru
    #125
    Ja, és van pár újítás is a játékban.
  • Hikaru
    #124
    Még mindig játszom Rájöttem, hogy ebben a játékban egyáltalán nincs olyan, hogy karakter balansz, de arra is rájöttem, hogy ettől még nem is olyan rossz. Úgy vettem észre, hogy minden karakternek megvan a maga ellenfele(i), aki ellen 1vs1-ben sosem nyerhet, elvégre ez egy csapatjáték. A skill immunity potion-t meg annyira megszoktam, hogy már nem jelent különösebb gondot.
  • BaSSeR
    #123
    Valakinek lenne majd esetleg kedve együtt játszani?:D
  • Zomil
    #122
    mivel ez leginkább egy DotA játék, igy szerintem eléggé egyértelmü :D
    csak olyanokon kéne változtatni, h:
    -komoly büntetés, ha valaki kilép, vagy ha már a fél csapat kilépett akkor legyen vége a játéknak...
    -ne lehesen már futo meccsbe belépni(semmi értelme)
    -skill immunity potion és a mindent leszedö debuff potion kiszedése a játékbol...

    bár igazábol én föleg az utolso miatt, nem játszok a játékkal...
  • Hikaru
    #121
    Na, én még kitartok egy ideig, de már kezdtem én is feladni :D, néha nem igazán tudom, hogy egyes játékosoknak hogy lesz akkora defenzük, mint Kilmor-nak, vagy Octavian-nak alapesetben. (én már mindent magamra raktam, de azért olyan védelmet sohasem tudtam elérni)
    Beléptem egy már futó játékba, ahol egy jó ideig 8 játékos ellen ment 4, kicsit később kiegyenlítődött a helyzet. A probléma ott van, hogy az ellenség már annyira felerősödött, hogy 2-3 skillel tudtak ölni. Eddig ez oké, de akkor kérdem én: hol itt a balansz, mikor azokat erősítik agyonra, akik többen vannak? esélytelen volt a játék, kb. felesleges volt belépnem játszani. Ezzel a szintezési rendszerrel alaposan elrontották a játékot, pedig lehetne olyan mint az S4.
  • Zomil
    #120
    Én 1 dolog miatt nem játszok a játékkal: skill immuniti potion...oké, h egy másik itemmel ami debuffol azzal meg le lehet szedni...de most akkor ez a 2 item mindig legyen nálam? elég nagy marhaság ennyi erövel ki is vehetnék...
  • Probatbicol
    #119
    Ezek már legalább érvek, egy részükkel egyet is értek. A grafika speciel nekem tetszik, hangulatos és elég egyedi lett. Azért én láttam casterrel jól játszó játékosokat is.
    A kilépések valóban gázosak, legjobb védekezés ellene, ha fogsz 2 havert és velük mész csapatba, ráadásul ha összedolgoztok akkor alkalmi csapatok ellen szinte verhetetlenek lesztek.
  • Hikaru
    #118
    A játék grafikai motorja: Unreal Engine 2.5
  • Anthrax
    #117
    Összefoglalom miért játszhatatlan ez a játék. Casterrel esélyed nincs a poti miatt. Sosincs meg 3v3 mert valaki mindig leavel és baszhatod 2v3 vagy 1v3ban. Célzás elég érdekes 1-2 karakterrel, célkereszt elég halvány és észrevehetetlen. Skillek elég viccen néznek ki, gondolok itt például a kis lányra aki dobálja az ajándék csomagot ultija meg 1 marha nagy baba. Grafika szerintem egyáltalán nem szép,pedig fullra van húzva, a karakterek mozgása érdekes. És a legnagyobb hátránya,hogy baromira lagol az egész, bár ez betudható bétának ,de akkor is 1 rakás FOS
  • Probatbicol
    #116
    Ezt kifejthetnéd egy kicsit bővebben mert nem értem. Én sem játszom a játékkal, mert nekem se tetszik, nem nekem való. De hogy primitív ??? Meg hogy ilyen rossz nincs még egy? Ezt nem tudom hova rakni.
    Indoklás nélkül csak arra tudok gondolni mint Hegi90 esetében, hogy nagyon elvertek és ettől frusztrált vagy. Vagy még rosszabb eset, nem értetted mit kell csinálni.
  • Hikaru
    #115
    Nézegettem kicsit a skilleket és láttam, hogy 1-2 karakternek az immuniti potion hatásának megfelelő skillje van. Szóval végképp nem értem miért van a játékban.
  • Zomil
    #114
    azt a potion-t még mindig nem vették ki?...
  • Gubberx
    #113
    nálam is erre a sorsra jutott:D
  • BoneDragon
    #112
    Én is kipróbáltam tegnap. Számomra annyira primitív, sz*r játék... Életemben nem játszottam még ilyen rosszal. 10perc után törlés volt a sorsa.
  • Hikaru
    #111
    Na, tegnap én is kipróbáltam, a grafika szép, az effektek jók, csak ha sokan ölnek akkor nem mindig lehet kivenni a dolgokat. Lag van, de kibírható. A skill immuniti potion-ról csak annyit, hogy például Laair Hathy-nak van pár skillje, amit nem blokkol, de még így is nagy előnyben vannak a harcos karik. Ami engem idegesít az egyedül az, hogy most nyertem 2-t és vesztettem eddig 5-t, de az az ötöt úgy, hogy mindig kiléptek, és sokszor volt olyan, hogy 1vs3-ban voltam... jó, hogy vesztek. Most lépjek ki én is? erre valami szabályozást kitalálhatnának. A respawn time az nekem is a halálom, már néha-néha azt hittem elalszom mire letelik a több mint 1 perc...
  • Hegi90
    #110
    3 játékból 1x. De azért kösz, hogy faszlámának néztél :D
  • Probatbicol
    #109
    Mi van, lealáztak ? :DD
  • Hegi90
    #108
    Hát ez elég igénytelen és primitív játék... :(
  • Zomil
    #107
    Teljesen igazad van, sajnos a játék elsö pár napjában nem volt gond, de mostmár nagyon szánalmas, h csak az igazi dps karakterek érvényesülnek, mert 20másodpercig nem hat rájuk semmilyen skill...Ráadásul van rajta kb. 15sec cd...Mondjuk ha lenne 2perc cd rajta akkor nem lenne gond :)
    A másik meg a recall...iszonyat idegesitö, h hiába darálok be 2embert is mindegyik 10hp-nál recall...meg lehetne ugy is csinálni, h a sebzés nem hat rá, de mondjuk egy cc kiszedi a recall-bol

    amugy jó kis játék lenne ez, de ezek a dolgok nagyon fel tudnak idegesiteni :S
  • Probatbicol
    #106
    Én ezt a skill immuniti potion kiszedném a francba, tök unalmas, hogy mindenki azt spammeli. Meg a hazateleportálást is. Inkább legyen több halál, a respawn time-ot meg megfelezném. Ezek idegesítenek a játékban.
  • Asterothan
    #105
    kapsz érte egy pacsit.. áll az alku? :P
  • MR ME
    #104
    cím és telefonszám nélkűl nem adunk
  • Atesz1245
    #103
    VALAKINEK VAN KULCSA PLS!!!!!
    MSN:[email protected]
    email: [email protected]
    skype: atesz1245
  • Asterothan
    #102
    Sziasztok!
    Ha van valakinek felesleges key-e, örömmel elfogadnám :)))
  • Midas
    #101
    ilyen sikolyt en is elnyomnek mikor lathatatlan vagyok es az npck ettol fuggetlen tovabb utnek :DD
  • Probatbicol
    #100
    Ezt berakhatnák főcímzenének :))
    LOCO
  • Midas
    #99
    rendben majd kereslek amugy en is vele tolom tenyleg jo kis hos ilyen dm-ken mindig jo erdmenyel vegzek.
  • D4v3
    #98
    Én is örömmel fogadnék key-t, ha esetleg valaki ráunt vagy talált egyet, ami nem kell.
  • KicsiMonkey
    #97
    nm :D
  • Hegi90
    #96
    köszi :D
  • KicsiMonkey
    #95
    *-kaptam
    küldöm privátban :)
  • KicsiMonkey
    #94
    ma kaptam láttam hogy kaptam 2 key-t. ki kéri? :)
  • Zomil
    #93
    én egy haverommal tolom 3v3-t igy ketten legalább össze tudunk beszélni :D
    Amugy irene claude-val(ha rosszul irtam bocs) tolom, iszonyat brutál hös, 2v1-böl simán kijövök fél hp-val :D

    Zomil néven megtalálsz :)
  • Midas
    #92
    hjaa legjobb lenne valami klant krealni mert az a baj hogy az ilyen random csapatokban zero az egyuttmukodes. amugy tenyleg jo kis jatek csak meg van par dolog amit javithatnanak
  • Probatbicol
    #91
    Az a baj, hogy ha csinálsz egy szobát, akkor azt a legaljára, az x. oldalra teszi, az első oldalon levőket meg ahova mindenki be akar lépni, gondolom már órákkal korábban csinálta meg a leader, persze, hogy afk lesz.

    Tegnap pve noobkodtam egy kicsit, practice módban végigcsináltam az egyik pályát, 55 perc alatt lettem kész, mondjuk nem is siettem sehova, legalább volt idő próbálgatni a spelleket. Még élveztem is :). Elég jó ötletek vannak benne, pl. a stratégiai pontok elfoglalása után kapott légi támogatás.
  • Midas
    #90
    hjaaaa meg delutan a laggg
  • Zomil
    #89
    az valóban idegesito, h mint leader afkol a szobában és akkor még kirugni se tudod :S
  • Midas
    #88
    sok nyomorek afk ember tovabb tart bejutni egy mecsre mint ameddig tart az egesz