17
  • proway
    #17
    Én is valahogy hiányolom azt h többet megtudjunk a Sith-ekről és a sötét oldalról.
  • Julius Caesar
    #16
    Az ilyen kis pöcsöket miét nem basszák már ki a büdösbe? Ilyen topiknál ki a farxist érdekel a trollkodásot de basszottszájú faszomöccse? Már bocs, de ennél jobban nem tudlak jellemezni.

    on:
    Az első is tetszett nekem. Az hogy nem Sithes nem gond, én jedi párti vagyok. De rre a motorra lehetett volna olyan gémet írni, ahol csak véderrel vagyunk, mert pl nekem az első kashyyykos pálya nagyon tetszett (vagy lehettünk volna néha vaderrel).

    Azért remélem gépigénye nem fog nőni.
  • Kindred Blades
    #15
    Mondjuk aki ennyiért vesz magának ilyen teljesítményű PC-t, annak is vannak problémái :)

    De tény, ami tény, a lényeg ott van, méghozzá az Upgradable kérdésnél.
  • tommygear
    #14
    hülyegyerek

  • SBKMoses
    #13
    a mac mint olcsó???:D nekem is az van, nem azért mondom, imádom, de olcsónak nem mondanám:)
    az offolást lezárandó, én is egy színtiszta sith játékra vágyom
  • farxis
    #12
    pc szaaaarr mac a jó az fantasztikus olcso és hihetetlen jo pc meg nem mert fos es!+!!!!!
  • tommygear
    #11
    énse tudom már am, mindneki mást mond
  • tommygear
    #10
    áhhháá
  • KillerBlue
    #9
    Akkor most jön a PC-s vagy nem? A PC Guru és a Gamestar azt írta, hogy a PC verzió még szóba sem került. Itt meg már hír is volt hogy egyszerre jön a konzolos és a PC-s.
  • googlekereso
    #8
    tommygear: Idézőjelben van te
    Azért "igazi" mert az emlékeit is át ültetik és azt hiszi, hogy ő az igazi.
  • tommygear
    #7
    ha él az igaz starkiller miért lennénk őrült klónnal?
  • googlekereso
    #6
    Hát azt, hogy klón lesz a hős már régebb óta lehet tudni, azt, hogy őrült lesz-e azt nem tudtam, de szerintem jó játéknak ígérkezik.
  • pixx
    #5
    Nekem is ez volt a bajom a játékkal, ennek ellenére kitoltam vagy 7-szer legalább, mert élvezhető volt...bár ez a lázadós hülyeség nem kellett volna bele...
  • toarpad
    #4
    Voldemort a nagyúr :D
  • gombabácsi
    #3
    Vader nagyúr??? :D
    Arról az amatőrről beszélünk akit ez a Starkiller gyerek a kisujjával lenyom?
  • JaSoN HuNTeR #2
    Jó lesz remélem :)
  • Jimmyke
    #1
    Már megint jófiúskodunk? Olyan nehéz 100% Sith játékot csinálni? :D