501
Képek vagy egyébb infók alapján próbáljuk kitalálni melyik az a játék amit épp keresel.
  • tonyr #501
    Ez van ha kb 5 évig ide se tolom a... pofimat, és a dátumot se nézem :)
  • Seth
    #500
    Szerintem már nem aktuális
  • tonyr #499
    nekem ez ugrik be, de nem narancs színű a cicu:
    Captain Claw :D
    Utoljára szerkesztette: tonyr, 2020.07.16. 13:33:24
  • Daditsx
    #498
    3D Ultra Lionel Traintown
  • WinStar
    #497
    Ha-ha :D Neeem :D
  • fazerus
    #496
    Sziasztok..!

    Keresek egy játékot.. egy szobában játszódó, még talán 2D/3D határán de már szép grafikával valamikor 1996-2006 között.. játék vonatnak kellett pályát építeni.. volt fordito korong és egy oriási gőzős volt.. tudjátok melyik az?
  • totyak
    #495
    Szerintem ez a Garfield: Caught in the act játék lesz.
  • WinStar
    #494
    Sziasztok.keresek egy játékot... Még nagyon régen volt,ilyen oldal nézetes macskás játék volt.. egy narancs színű cicát kellett irányítani,és kalap is volt rajta,ilyen ugrálós,gyűjtögetős játék volt... személyi számítógépekre volt... Sajnos csak ennyire emlékszem rá :(
  • matecsavo
    #493
    Nem mert az fix, hogy a sorozatból a IV. volt az egyetlen belőle. De magyar nyelv volt benne az fix. :D
  • yossarianHUN
    #492
    Hát ez így egy kicsit kevés infó. Triviális, de nem lehet, hogy egy régebbi Hearts of Iron?
  • matecsavo
    #491
    Nem az sajnos. 2010-2013 körül játszottam vele ugyan ilyen térképes fejlődéses foglalós.
  • yossarianHUN
    #490
    Esetleg a Panzer General valamelyik része?
  • matecsavo
    #489
    Hali! Régen játszottam egy stratégiai játékkal, majdnem ugyan olyan Hearts of Iron IV, játékmechanikailag igen és II. Világháborús. Magyar nyelv is volt benne alapból és ugyan úgy lehetett lenni magyarokkal. Valaki tudja a címét? Sajnos nekem nem jut eszembe.
  • pjboy091
    #488
    Hali!
    Még nagyon régen ( valahogy 2001 körül) játszottam egy belsőnézetes űrhajós játékkal, de a címére már nem emlékszem, és magáról a játékról is csal halvány emlékeim vannak.
    Valahogy úgy kezdődött, hogy egyből benne voltunk az űrhajóban, majd egy párperc múlva történt egy robbanás, vagy valami hasonló ( nagy robaj és éles fehér villanás) majd megjelent a képernyőn egy gyíkszerű humanoid fazon, aki elkezdett valamiről beszélni és lehetett tőle kérdezni is dolgokat. Olyan sistergős, kicsit suttogós hangja volt.

    Ismerős valakinek?
    Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2016.05.11. 19:49:43
  • xido
    #487
    de király vagy.tényleg ez az...és ott rohad jó régóta a könyvtáramban érintetlenül :)))
  • WhtFalcon
    #486
    Nem tudom erről van-e szó, de pár dolog stimmel:
    indie, kisfiú, két idősebb ember, buszmegálló
    Pid (2:15-nél)
    Utoljára szerkesztette: WhtFalcon, 2016.02.19. 22:56:34
  • FartingSquirrel
    #485
    Wow... Olyan, mintha egy álmodat írtad volna le. :D
  • xido
    #484
    megint keresek egyet..
    régi..2-3 év tuti..indie..kicsit elvont grafika..
    mivel nem játszottam,talán csak videót láttam..annyira emlékszem az elejéről,hogy valami fiúnak keresnie kell valakit/valamit..és mikor elindul,valami buszmegállóban találkozik pár öreggel,akik mintha valaha szintén ilyen keresésen lettek volna,de belevénültek és most mennek innen,várnak a buszra és neki is javasolják,hogy menjen velük...aztán a fiú mégis tovább megy..
  • tonyr #483
    Köszi, érdekesnek tűnik :)
  • xido
    #482
    http://www.killersandthieves.com/
  • tonyr #481
    :)
    Jó játékot ;)

    @xido:
    És mi a játék címe ? Hátha mást is érdekelhet :)
  • ricsi 13
    #480
    Kirááály megvan!!! A blade of darkness az köszi szépen mindeninek a segítséget :)
  • xido
    #479
    király..véletlenül el is találtam a gugliban a kulcsszavakat és meglett :)
  • xido
    #478
    én is keresnék egyet,de szerintem még csak készül,ha egyáltalán...
    tavalyról rémlik valami hír és annyi rémlik..amire felkaptam a fejem,hogy talán xcom szerű taktikai...tolvaj/bérgyilkos céhen belüli karrierista játék...ez utóbbi tuti :)
  • tonyr #477
    Esetleg EZ?
  • ricsi 13
    #476
    Nem sajna nem ez
    Amit én keresek az egy 3d játék és nem régi 2d nintendo stb talán 2000-es évek elején jelenhetett meg egy külső nézetes tps játék volt.
    Ha jól emlékszem az első küldetés az volt hogy egy börtöncellában ülsz és az őrök beszélgetnek az őrök nem emberi lények valami "goblin" szerűek.A kiszabadulás pedig valahogy a börtöncella falán lévő lyuk széttörése volt talán ha jól emlékszem.A továbbiakban a harcok során fel lehetett venni az ellenfelek pajzsát kardját stb.
    Még annyi ami rémlik hogy a morbid jeleneteknél akkor nagy szó, hogy a végtagok leszakadtak és elég jó ragdoll effektje is volt a testrészeknek vérnek...
  • Shiwo
    #475
    én is a Golden Axe-ra tippelek (:

    bár az az "őszes öregember" egy törpe lesz (:
  • pjboy091
    #474
    Hali!

    Csak tipp, de nem lehet hogy erre gondolsz:
    https://www.youtube.com/watch?v=7VRP_mg8PtM
  • ricsi 13
    #473
    Sziasztok!

    Egy régebbi játékot keresek a neve talán valami "dungeon..." , de hasonlót nem találtam 3 karakter volt benne amit ki lehetett választani egy kétkezes kardos férfit egy ősz öregembert akinek egy kezes fejsze vagy kard illetve pajzs volt a kezében illetve egy női karaktert akire már nem emlékszem. Egyedüli emlékem az, hogy volt egy fő ellenség valami csontváz egy kriptában kellett vele harcolni és volt neki egy óriási beton pajzs amit meg is lehetett szerezni ha megölted.
    Esetleg ismeri valaki ennyiből ezt a játékot?
  • bardocz
    #472
    Köszi, jónak tűnik, kipróbálom.
  • Aquir
    #471
    pvk2 egy source engine-re épített dolog, nézz youtube videókat róla
    Utoljára szerkesztette: Aquir, 2015.03.02. 22:00:59
  • bardocz
    #470
    Skyrim, mount and balde, chivalry, ezeken kívül milyen játék van még, ahol fps nézetben baltával apríthatom az ellenséget? A levágható végtagok előnyt élveznek :D Hogy rpg, valami fps, nem annyira számít.
  • Banderas1990
    #469
    Még nagyon is aktuális, köszönöm a válaszodat! :D
    Az a poén, hogy annak idején el is kezdtem a Longest Journey-t, de újratelepítés miatt félbe hagytam és pont mostanában gondolkoztam azon, hogy újra neki kéne kezdeni és akkor már a folytatásokat is végigvinni, mert sok jót hallottam az újabb részekről is.
    De nem gondoltam volna, hogy a videó, amit láttam anno, a Dreamfall Chapters-ből származik. Késő este, félkómában néztem az említett fejlesztői videót és úgy emlékeztem, hogy RPG-ről van szó. Azonban, így hogy mondtad, még a név is rémlik valamennyire.

    Szerintem rövidesen el is kezdem a sorozatot.

    Még egyszer köszi! :D
  • Evoluti0N
    #468
    Most akadtam rá a topicra. Nem tudom, hogy mennyire aktuális még a válasz. Amit keresel, az a Dreamfall Chapters. Fejezetenként megjelenő kalandjáték, aminek nem rég jött ki az első fejezete. Egyébként egy trilógia harmadik részéről van szó. Az első része a The Longest Journey, ami egy klasszikus point and click kalandjáték, a második része meg hasonlú játékmenetű, mint ez. Ha érdekel ez a 3. rész, akkor ajánlom, hogy először játszd végig az első kettőt, vagy olvasd el a sztorijukat, mert szorosan összefüggnek.
  • Wanted
    #467
    Megvan.
    Átnéztem a kickstarter játékokat:
    Consortium.
  • Wanted
    #466
    Sziasztok! Egy viszonylag új (1-2 éves) játékot keresek. Csak annyit tudok róla, hogy az űrben játszódik, vagy egy űrhajón, vagy egy űrbázison.
    Tps (de lehet, hogy fps) nézetben kell egy emberrel mászkálni, beszélgetni a legényság többi tagjával, mint a Mass Effect-ben, de ebben a játékban inkább a kaland elemeken van a hangsúly, nem a lövöldözésen (de az is van benne). Lehet, hogy kickstarteres project volt. Ismeri valaki a játékot?
  • tonyr #465
    Airfix Dogfighter ;)
  • argo001
    #464
    Ezaz! Köszi szépen. :)
  • Seth
    #463
    Paperboy ?
  • argo001
    #462
    Melyik ez a játék? DOS-os, egy postással kellett biciklizni, és dobálni az újságokat, fejbe lehetett vele dobni a járókelőket stb.
    Régen nagy kedvencem volt, csak már elfelejtettem a nevét. :(