889
Adjál-vegyél EREDETI PC játékot! Terjeszd az "originál" melléknevet!
  • TBTPumpa
    #846
    Van egy eladó Guild Wars 2 Digital Deluxe Edition accountom viszonylag olcsón. A hivatalos oldalon 60 euró!

    Digital Deluxe Edition tartalma


    Természetesen ez még mind megtalálható az accounton, nem kerültek felhasználásra ezek a dolgok.
  • Dzsini
    #845
    IndieGameStand-en volt napi ajánlatban 1 petákért, nekem onnan van meg... néha elbóklászok benne, és még mindig találok néha újdonságot.
  • zorrobomber
    #844
    Btw a Proteus tipikusan olyan cím ami nekem tényleg csak pár forintot ér, vagy még annyit se, még játéknak is nehéz nevezni.
  • Tinman #843
    Én azt se értem... amikor Humble-be 100.000 számra vitték a játékát akkor nem zavarta. Most, hogy ugyan onnan származó (tehát felé már LERENDEZETT) kulcsot eladnak, az már "mocskosszemetek" kategória. Ez megint egy deal with it kép helye :-)

    Mondtam én már régen... a Humble sokszor túlságosan értékes cuccokat tol fel, aztán utána meg mindenki sápítozik, hogy sérül az érdeke/üzlete, értéktelenedik a játék.

    A mostani Humble pl. pont olyan, amilyennek elképzelek egy INDIE bundle pakkot, csak kár, hogy nagyon nagy önismétlés :-(
  • Tinman #842
    Ebben lehet valami :-D
  • zorrobomber
    #841
    EJ-be írtam tegnap hogy Proteus készítője azt mondta inkább torrentezzük le a játékát, mintsem hogy Fast2Play-ről megvegyük :) Amúgy én már korábban is leírtam a véleményem, ez tipikusan az a helyzet amikor mindenkinek igaza van.
  • tomsolo
    #840
    Szóval mivel elhappoltad előlem a korrektrendesaranyos sellert ezért került nekem olyan sokba?
  • Tinman #839
    Pontosan! Mert volt 1 dolcsis bundle része, rengetegen felvásároltak belőle... szerencsére még mindig találni nem "korrektrendesaranyos" sellereket, akik kis haszonnal adják.

    Pont a lentebb emlegetett Fast2play és a G2a féle cégek is nem 1x belekeverednek a bundle kulcsok értékesítésének gyanú... tényébe.
  • tomsolo
    #838
    Ahaha bezeg mikor én vettem 1000 forintért azért is hogy lecsesztél :DDD
  • Tinman #837
    War nem is vót'!

    Amúgy peace :-)
  • Tinman #836
    Az remek, de én sem a Diósdi sparban, sem tőle nem kaptam, mert felvásárolta onnan az egészet.

    Olyan kettős mércét toltok, hogy az beszarás!
  • wantonly
    #835
    Maradjunk ennyiben. :)

    Van igazság abban is amit te mondasz, de én nem így gondolkodom.

    Peace.
  • wantonly
    #834
    Az a "fasz" egyébként ugyanannyiért adta tovább, mint amennyiért vette. A hülye anti-kapitalista fejét, nem tudja, hogy 44,99€ a steam-en.
  • Tinman #833


    Kezded érteni :-) Annyiért adod amennyiért akarod, legfeljebb ördögszekerek fognak hónapokig gurulni a hirdetésed alatt. Ettől még nem vagy szar ember.
  • wantonly
    #832
    Mennyi kell? Ha kettőt veszel olcsóbban bszámítom, 22.000Ft-ért a tiéd! Holnap leugrom érte a SPAR-ba, utána tudom küldeni a kulcsot.
  • Tinman #831
    "engem ebben a szituációban az zavart, hogy ahhoz, hogy valaki szerezzen egy kulcsot az alienware-s akcióban egész nap figyelni kellett az oldalt, hogy mikor lesz az osztás, tehát nem csak úgy nyert valaki valamit, amiről úgy döntött, hogy továbbadja. Tudom, mert én órákon át figyeltem, "

    Akkor eléggé megdolgozott a kuponért nem? Ő nyerte. Ha akarja elküldheti az árváknak, vagy kinyomtathatja és el is égetheti. Egyikhez sem lesz közötök, mert nem ti nyertétek, hanem ő.



    Arma 3 érdekelne, mert a másik oldalon egy fasz 8 darabot vett a Diósdi sparba, így nekem nem jutott onnan már egy sem. Örülök, hogy neked jutott.

    Teljesen nonszensz, hogy közben úgy tesztek, mintha ti még soha nem vettetek volna olcsó kupont, amit a jó ég tudja honnan szereztek... az nem volt gond?
  • Tinman #830
    Üzletrontást akkor toltál, amikor még megvolt neki, most csak simán vagy ellenséges vele.

    Nekem n+1x megtörtént már, hogy Tesco-s bevásárlás lett egy gyűjtőim sorsa... life is a bitch.

    Jövök az autós példámmal, mert ha játékkal kapcsolatos példánál maradok, úgy fest azt nem érted meg.

    Ebből talán érteni fogsz:

    Pár hete kellett egy ismerősömnek Batman Arkham City. Biztattam, hogy tudok neki segíteni, mert volt bundle része nem lesz drága. Az egyik PH-s faxkalappal beszéltem, közölte az árát: 3.000 Ft.

    Írtam neki, hogy Bundle része volt, semmi gond, ha keres rajta, de ez így picit túlzó. Erre visszaír, hogy most a STEAM-en mennyi.

    Na látod, a rendeskorrektagyonseggnyalt üzletfeleid pontosan ugyan akkora vadkapitalisták, mint ez a srác. Csak azért mert ő nem 100 számra árulja ő rosszabb? Lófaxt.

    Relax, minket se érdekel te mondasz, főleg, ha az üzletrontás. Ellenben rémesen szórakoztató számomra, ahogy az önjelölt üzletrontók kínlódnak.

    Örülnék, ha folytatnád, sajna a PH-n mindig figyelmeztetik, vagy tiltják az üzletrontókat, így már egyre kevésbé tudok velük játszani :-(

    Agyonpiszkálva tényleg nem voltam, mert "Elhajtom a faszba", vagy tiltom a picsbe :-)

    Többesszámot írtam és nem egyest Mr. XD ;-)
  • wantonly
    #829
    Jó olvasni, hogy nem csak én gondolkodom így.
  • wantonly
    #828
    Azzal semmi baj nincs, ha eladsz egy nyereményt, amire nincs szükséged. De azért ez a helyzet kicsit más, mert ha nincs szükséged valamire, akkor nem mozgatsz meg minden követ, hogy megszerezd, ezzel direkt elvéve mások elől a lehetőséget. Hacsak nem az az életfilozófiád, hogy "PÉNZ, PÉNZ, PÉNZ!". Engem ebben a szituációban az zavart, hogy ahhoz, hogy valaki szerezzen egy kulcsot az alienware-s akcióban egész nap figyelni kellett az oldalt, hogy mikor lesz az osztás, tehát nem csak úgy nyert valaki valamit, amiről úgy döntött, hogy továbbadja. Tudom, mert én órákon át figyeltem, és végül kaptam egy "ERROR" kódot. Nem az zavar, hogy én nem kaptam kulcsot. Nem voltam szerencsés, ennyi. De XY azért ült a gép előtt, hogy a megszerzett kulcsot el tudja adni percekkel később több ezer forintért, eléve ezzel néhány szerencsétlentől a lehetőséget, akit nem ez a szándék vezérelt. Utána feljöttem a fórumra és láttam a hirdetést, amit lereagáltam, mert nem tartottam etikusnak. Elnézést kérek, hogy ez nekem sértette az ingerküszöböm és szóvá merészeltem tenni. Ez van, én ilyen vagyok, ilyen elcseszett, aki még hisz a jószándékban, az etikettben, és hogy nem egymás átverése az elsődleges.

    Az már csak hab a tortán - olvasva a hozzászólásokat -, hogy az eladó szerint az teljesen etikus, hogy akinek eladta a kulcsot az azt sem tudta mi az az AMD kupon, de azzal nyugtatja magát, hogy ezzel ő tulajdonképpen még jót is tett az illetővel.

    Ugyanitt eladó:

    Fortix (steam kulcs): 9.999Ft
    Alan Wake: American Nightmare (steam kulcs): 9.999Ft
    Metro 2033: (steam kulcs): 12.999Ft
    Dota 2 (steam): AKCIÓ! 19.999Ft
    Arma 3 (steam): AKCIÓ! 17.499Ft

    Érdeklődni PM-ben! Utalás, vagy PayPal.
  • ratgab
    #827
    Amúgy meg 1 hónap alatt 3x szóltam hozzá az ügyhöz. Szétszekáltam nyilván szegény eladót....XD
  • ratgab
    #826
    Szerinted! Nincs üzletrontás mert már eladta.

    A stílusa meg nem tetszik akkor sem.

    Ételre kell neki, persze...XD Vicces vagy ma Tin.

    Már megint jössz ezzel a hülye autós példáddal.

    Egyébként meg marhára nem érdekel te mit mondassz, ő mit mond. Nekem akkor is ez a véleményem és te is tudod milyen a vélemény (olyan mint a segglyuk. Mindenkinek van de senkit nem érdekel a másé, de attól még én leírom ha kedvem szottyan.)

    Amúgy támogassad nyugodtan a vadkapitalizmust, ha már annyira szereted.

    Ui.: Nem voltál te még agyonpiszkálva, ha ez neked az volt.
  • Tinman #825
    Ez a baj, hogy te itt nem a vevő vagy, hanem egy önjelölt prókátor.

    Eszed ágában sem volt megvenni tőle a játékot, csak valamiért most már több, mint 1 hónapja megy a bashing az eladó irányába és sikeresen áthoztad ide a Prohardveres ÜZLETRONTÓK stílusát is.

    Mit foglalkozol azzal, hogy mennyiért adja? Nem vagy rendőr, se moderátor, se felkért személy. Igazából SEMMI közöd a hirdetéséhez, egészen addig, míg nem akarsz tőle tényleg vásárolni. Az a napnál is világosabb, már az első perctől, hogy nem akarsz.

    A Steam a Thief-et 49.99 Euro-ért árulja. Az laza 15.500 Ft!

    Erre ez a srác 4.500 Ft-ért adja. Nekik miért nem toljátok, hogy micsoda átverés? Biztos olcsóbban szerezték?

    Zorro: Fast2play? Pont egy PH-s szívta meg Arma3-as kulccsal, mert az a hely HEMZSEG a lopott bankkártyával fizetett kódoktól. Szívesen linkelem a sirámait.

    Ezzel szemben ez tiszta ügy! Nyerte/szerzett egy kupont nem kell neki, mert ételre szeretné költeni. Jól teszi!

    Miután agyonpiszkáltátok szerencsétlen eladót nyilván elővette a jobbik stílusát... igaza van!


    Most mondom:

    Van egy 5000 Ft-os OTP autónyeremény befizetésünk. Ha megnyerjük eladjuk a faxba, mert nem kell az 1.0-as citromsárga fosadék.


    TL/DR? -> Üzletrontás.
  • ratgab
    #824
    Ui: Én 5000-ért vettem egy olyan eladótól, aki készségesen segít minden alkalommal, így nem sajnálom tőle a kiadott plussz pár 100 vagy 1000 Ft-ot.

    Tőled ilyen stílussal még 1500-ért se kellett volna.
  • ratgab
    #823
    Ha nem érzékeled a saját stílusod, akkor nincs miről beszélnünk.

    Árad komolytalan, hozzáállásod meg még inkább (te eladó vagy ebben az esetben és nem maga az Isten). Dióhéjban csak ennyi. Némi alázat és kompromisszumkészség nem árt.

    Mindent lehet kultúráltan kezelni, még a kritikát is. "Elhajtom a faszba" nem a kultúrált kezelés része és akkor még a románoknál rosszabbak vagyunk dumát nem is említem...

    Én az ilyen fellengzős stílusra allergiás vagyok nem is kicsit, mert még mindig nem a vevő van az eladóért hanem fordítva (és akkor is, mikor két magánszemély kereskedik egymással).

    Én egy ilyen választ meglátok bármilyen hirdetési oldalon (meg úgy általában már a hirdetésből látszik nagyjából mire számíthat az ember) kapásból zárom is be az adott ember árúlistáját. Csak jótanács a jövőre nézve: Nem biztos, hogy mindig gazdag hülyékbe futsz bele (olasz fazon) és a rossz hír bizony gyorsan terjed.
  • foxxi
    #822
    Már nem aktuális
  • Tinman #821
    Most komolyan egy 1 hónapos ügyet szedtetek elő újra? Há' mé'? :-)
  • gszp
    #820
    Te most egészen pontosan miről is beszélsz? Írtam egy terméket, meg egy számot. Aki komolytalan, azt elhajtom a faszba.
  • Fpocok
    #819
    Hülyék mindenhol vannak, ez nem ország függő.
    Amúgy ha engem érdekelt volna a játék és venni akartam volna, akkor nem tőled vettem volna, mivel leírtad, honnan szerezted. Ez van.
  • ratgab
    #818
    Főleg, ha ilyen magas lóról hirdetsz. Csak súgok sokaknak nyílik az ilyen stílustól a bicska a zsebében.
  • gszp
    #817
    Nekem aztán az égvilágon semmi gondom nem lett belőle. Röviden és tömören elküldhettem volna Wantonlyt a picsába, de annak meg aztán még annyi értelme sem lett volna, mint annak, amit ő írt.

    Mi van ha azt a kupont én az új VGA-mhoz kaptam, vagy valaki szívességből adta? Egyébként pár nappal később egy olasz figura elvitte, azt sem tudta, mi az az AMD kupon. Fizetett, 0day játszhatott a játékkal, míg a néhány magyar jelentkező csak a hülyeségeivel jött, hogy sürgősen kell neki a kód, elküldi az utalási bizonylatot - mindezt péntek este. Mondom persze, olyat még én is szerkesztek bármikor. A másik meg azzal jön, hogy 3500 és még én álljam a paypal fee-t.

    Tanultam az esetből, én többet az életben nem fogok magyar oldalon hirdetni (legalábbis aminek van fóruma is), esküszöm trade szempontból még az elképesztően problémás románoknál is rosszabbak vagyunk.
  • zorrobomber
    #816
    Amugy:
    Thief - 10.49 euro ~ 3300 huf
  • zorrobomber
    #815
    Vicc volt, nem akartam megserteni az eladot, a jatek erdekel ennyire. Szabad piac, van mindenki annyiert arul amennyiert akar. Persze velemennyilvanitas szabadsaga is van, igy az eladonak azt is vallalnia kell ha sokalljak az arat. Szoval mindenkinek igaza van. :)
  • ratgab
    #814
    Egyrészt ez az ár sok érte, mikor még mindig lehet olcsóbb szerezni, másrészt forrást nem írtam volna be a helyedben és akkor semmi gond nem lett volna belőle.
  • foxxi
    #813
    148 játékot adok egy Diablo 3 RoS kulcsért ( elsősorban Digital Deluxe Edition érdekel, de standard ajánlatot is meghallgatok ). PM
  • gszp
    #812
    Nem gondoltam volna, hogy ebből ekkora felzúdulás lesz.

    Kedves wantonly!

    Csukd be a szemed és képzeld azt, hogy meglátod itt a hirdetést és jól megmondod a magadét. Most nyisd ki a szemed és lásd, hogy a hirdetést Tinman/Imyke/Shep/Zorrobomber/Sir Quno Jedi adta fel. Remélem érted, mire gondolok.
  • Tinman #811
    Nem értem miért gond, ha valaki a saját megnyert akármijét el akarja adni. Lehet, hogy ételt fog belőle venni a gyerekének.

    Szerencséje volt, nyert. Ennyire látványosan nem kéne irigyelni.
  • Shep
    #810
    Nem értem miért gond ha valaki nem a kapitalizmus pénz az Isten eszméje alapján gondolkodik.
  • Tinman #809
    1. Ha én pályázok szgk nyereményre (1000+1 ilyen van) megnyerem a Suzuki Spalsh-t, majd eladom, mert azt csinálok vele, amit csak akarok, mert megnyertem, mert az enyém, akkor az is baj?

    2. Ha én szeretnék egy Thief-et, de nincs meg, nem nyertem sehol, akkor vagy megveszem Steam-en/GMG-n 8-9k körül vagy megvehetem attól FELE ÁRON, akinek nem kell, mert ő volt olyan szerencsés, hogy megnyerte.


    Nagyon komoly gondok vannak a fejekbe. Aki kapja marja, erősebb kutya .szik, etc. Ez van, kapitalizmus van.

  • Shep
    #808
    3000 volt de eladtam belőle meg visszakaptam, mert volt némi félrevezetés a hirdetésben és a srác korrekt volt, szóval utalással mindennel együtt annyiba került nekem.
  • wantonly
    #807
    Ez a #799-re ment.