416
válaszolsz a kérdésre, felteszel egy kérdést, mindezt úgy hogy nem használod a netet hozzá
  • MR ME
    #17
    macskacápa
  • Tyler1
    #16
    tigriscápa?:D
  • Sir Quno Jedi
    #15
    Jah, van valami óriás cápafaj, azt én is láttam a tévében múltkor. Tán kék, vagy foltos, fa@om sem emléxik már rá.
  • Sir Quno Jedi
    #14
    A cápa amúgy ősi porcos hal. Az nem teljesen hal (közelebb áll a dinoszauruszokhoz pl.), bár erről múltkor jót vitáztunk és kiderült, hogy egyesek szerint az is hal, szal. most már én senem tudom, mit gondoljak. Hivatalosan?! Mi még úgy tanultuk, hogy az NEM hal, de manapság bármi lehetséges...
  • Mike
    #13
    még picit várunk, de ha nem jön senki a jó válasszal, akkor te nyertél, mert eltaláltad a cápát
  • Sir Quno Jedi
    #12
    De tudod mit, legyen akkor már aaa delfin, vagy a rozmár?! Esetleg a pingvin, avagy az örvényféreg?!!! MEGVAN a PLANKTON!!!
  • MR ME
    #11
    fehér cápa vagy vmi ilyesmi :D
  • Mike
    #10
    na de melyik
  • MR ME
    #9
    a bálna emlős
  • TommyC
    #8
  • csgery
    #7
    Az emlős, ígyvan:D
    Harcsa?
  • Sir Quno Jedi
    #6
    Úristen, a bálna mint hal... (kész vagyok)

    Igaz egyik legjobb barátom szopta be druidával AD&D-ben, mert nem fogta fel, hogy a denevér az EMLŐS vaze! :DDD Szétröhögtük a zagyunkat.
  • Relevart
    #5
    A választ nem tudom, de a kék bálna nem is hal ha jól tudom:)
  • MR ME
    #4
    cápa?
  • Mike
    #3
    trükkös volt a kérdés látom :)

    nem
  • TommyC
    #2
    kék bálna?
  • Mike
    #1
    Szal a lényeg az, vagy tudod fejből, vagy nem. Persze lehet csalni, de abban semmi extra nincs. Aki jó választ ad, az feltesz egy másik kérdést, akár az ismerd fel a képről a játékot, és a többi hasonló elven működő topik. Ha nem érkezik helyes válasz mondjuk fél órán (de tőlem lehet 10 perc is) belül, akkor bárki kérdezhet újat. Lehet kérdezni könnyűt, és nehezet, kinek mi szimpatikus, lényeg: általános műveltség részének érezd.

    no akkor el is kezdem:

    első, nem nehéz,

    melyik a legnagyobb testű hal?